reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Agula ludzie to swinie. Nie ma sie co nimi stresowac. mechanik przyjechal, okazalo sie ze mamy akumulator do.wymiany bo sie przepalil. Moj tata pojechal i kupil odrazu i podlaczyl. Takze mam w koncu auto! Juz naeet nie licze kasy wydalismy.. musze sie wziąć za obiad, bo siostrzeniec jest u.mnie i.wlasnie poszedl spac a jak wstanie to bedzie glodny, ale mi sie nie chce...
 
reklama
To jest na prawdę bardzo przykre ta zawiść, złość i zazdrość w ludziach.. zwłaszcza starszych :( W sumie ci starsi ludzie swoje przeżyli (wojna potem prl) to im zostało takie nastawienie niestety, a potem tak swoje dzieci wychowywali.. eh.

A komentarze odnośnie tego 500+ to też jakiś obłęd..

Generalnie z tego ludzkiego gadania każda w ciąży to puszczalska z jakiejś patologii :(
Przykre to jest..
 
Witajcie.
Nie chciałam Wam truć jaka to nieszczęśliwa jestem, ale jakoś idzie ku lepszemu. Zaliczyłam szpital, bo mała się nie ruszała i miałam skurcze i silne bóle brzucha, że chodzić nie mogłam. Okazało się, że to od jelit..... a mała miała po prostu gorszy dzień. Zalecenia są takie, że po każdym głównym posiłku mam przez godzinę liczyć ruchy, ma być 10! Niunia waży 2600gr.
Ponieważ się lepiej poczułam, to pakuję torbę i układam poprasowane rzeczy. Jak to dobrze, że wszystko wcześniej poprałam, bo teraz bym nie dała rady. Poniżej wyprawka 56-68cm, przynajmniej nie będę codziennie prać;)

Skończyliśmy szkołę rodzenia, ostatnie zajęcia to było min zwiedzanie porodówki, która mi się tak średnio podoba, ale cóż ... oczywiście się poryczałam, jak położna zaczęła opowiadać o porodzie. Ja o tym nie myślę, bo bym chyba zwiała ;)

Bardzo Wam współczuję przykrych sytuacji z ludźmi, ja albo mam szczęście, albo nie słyszę, ale póki co nikt mi nic przykrego nie powiedział, jak jest długa kolejka to mnie przepuszczają, tak samo na badaniach. Mąż lata ze ścierą, zmywa, sprząta, syn się też interesuje i pomaga, oby tak nadal.

Życzę Wam dużo zdrowia i sił, bo teraz trudny czas przed nami. Ja muszę jeszcze dwa tygodnie wytrzymać, a potem już chcę rodzić.
Pozdrawiam:*
 

Załączniki

  • 13382079_1194965463869142_1609567119_n.jpg
    13382079_1194965463869142_1609567119_n.jpg
    94,3 KB · Wyświetleń: 86
Mnie już baby wkurzają, jak się na mnie gapią, na mój brzuch, jeszcze jak wyskoczę tylko do sklepu, niepomalowana nic i w dresie, to niejedna kiwała głową... Nie wiem o co im chodzi, ale jak one się gapią to zaczęłam też się na nie gapić i trudno. Jeszcze żadna nie skomentowała przy mnie, bo przysięgam, jak jestem osobą spokojną, to bym swoje powiedziała. Jedynie w sklepie w kolejce się nie gapią... cóż za zbieg okoliczności ;)

Jak byłam ostatnio na badaniach, to przyszła ciężarna na glukozę (ja byłam w kolejce pierwsza), no i spoko, ja wiem, że ona tam posiedzi 2godziny i nie miałam z tym problemu, żeby przepuścić, ale baby już szeptały...

Nieufna, super, że wszystko w porządku, a porodu chyba boi się każda... Myślę, że to jest przeżycie nawet przy 10tym dziecku, bo każdy poród inaczej wygląda ;)
 
Nieufna pocieszylas mnie tym zdjęciem bo ja wypralam na razie tylko 56-62 i mam tyle co Ty ( na 68 mam mało). Juz sie obawiałam ze tylko ja tyle tego mam :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, ale mam nerwa!!!!!!!

Pojechałam na zakupy...w mięsnym nikt mnie nie wpuścł-tylko głupie uwagi "dlaczego pani stoi?" a co mam się położyć? poszłam z kolejki w cholerę
Następnie chciałam podciąć grzywkę u fryzjera i poszłam u siebie do jakiegoś obok domu, nie miała czasu, ale jak wychodziłam wiecie co usłyszałam??? "teraz tylko te dzieciory robią, bo 500+ dostają", myślałam że się cofnę i delikatnie jej powiem, że to moje pierwsze dziecko i nie dostanę 500+ a nawet jakbym miała dostać to wszyscy w ciąży nie są patologią!! Z taką pogardą to powiedziała, że przykro mi się zrobiło jak wsiadałam do auta :( masakra...
Ku..a sama się wkurzylam. Czasem jestem za legalizacją broni. To każda w ciąży ti tylko na 500 leci tak. To nic że za trzy lata pewnie zabiorą. Trzeba było się cofnąć.
 
Nieufna pocieszylas mnie tym zdjęciem bo ja poparłam narazie tylko 56-62 i mam tyle co Ty ( na 68 mam mało). Juz sie obawiałam ze tylko ja tyle tego mam :)

:)
Drugie tyle mam od 74 do 98 ;))) Mąż jak to dziś zobaczył to najpierw się za głowe złapał, ale potem go przekonałam, że rzadziej będziemy prać i wyluzował ;)))
 
reklama
Ożesz k... Agula ...dzieciory robią....k...ależ za... ty tekst ! Oj jak ja bym to usłyszała chyciłoby sie nie na żarty....
Sory -że tak napiszę ,ale żaden p..y dziad nie chce wiedzieć że te dzieciory np.bo ja jestem z wyżu teraz zapieprzają na ich emeryturki.....co za tupet. Kiedys ludzie mieli min. 3 dzieci 4i więcej było normą i jakoś nikt nie mówił że dzieciory robią....Może oni dzieciory robili...ja się z mężem kocham :d heheh
Nieufna lepiej dmuchac na zimne !
Lizzy a szkoda gadać babska same dzieci rodziły....a takie idiotki czasem się spotyka...
 
Do góry