reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Witajcie.
Nie chciałam Wam truć jaka to nieszczęśliwa jestem, ale jakoś idzie ku lepszemu. Zaliczyłam szpital, bo mała się nie ruszała i miałam skurcze i silne bóle brzucha, że chodzić nie mogłam. Okazało się, że to od jelit..... a mała miała po prostu gorszy dzień. Zalecenia są takie, że po każdym głównym posiłku mam przez godzinę liczyć ruchy, ma być 10! Niunia waży 2600gr.
Ponieważ się lepiej poczułam, to pakuję torbę i układam poprasowane rzeczy. Jak to dobrze, że wszystko wcześniej poprałam, bo teraz bym nie dała rady. Poniżej wyprawka 56-68cm, przynajmniej nie będę codziennie prać;)

Skończyliśmy szkołę rodzenia, ostatnie zajęcia to było min zwiedzanie porodówki, która mi się tak średnio podoba, ale cóż ... oczywiście się poryczałam, jak położna zaczęła opowiadać o porodzie. Ja o tym nie myślę, bo bym chyba zwiała ;)

Bardzo Wam współczuję przykrych sytuacji z ludźmi, ja albo mam szczęście, albo nie słyszę, ale póki co nikt mi nic przykrego nie powiedział, jak jest długa kolejka to mnie przepuszczają, tak samo na badaniach. Mąż lata ze ścierą, zmywa, sprząta, syn się też interesuje i pomaga, oby tak nadal.

Życzę Wam dużo zdrowia i sił, bo teraz trudny czas przed nami. Ja muszę jeszcze dwa tygodnie wytrzymać, a potem już chcę rodzić.
Pozdrawiam:*
Nieufna miałaś ciężki pierwszy poród dobrze pamiętam? Życzę Ci żeby teraz dzidzia wyszła przy kichnięciu.

Ja wczoraj mialam taki pierwszy porządny skurcz i przypomniało mi się że poród boli. Też mnie strach obleciał.
 
reklama
I jeszcze zapomniałam napisać, że do szpitala zgłosiłam się wieczorem. Na pytanie od kiedy nie czuję ruchów, jak odpowiedziałam, że w zasadzie od południa to dostałam niezły ochrzan, że na tym etapie ciąży trzeba zwracać uwagę na wszystko i nie czekać!
 
I jeszcze zapomniałam napisać, że do szpitala zgłosiłam się wieczorem. Na pytanie od kiedy nie czuję ruchów, jak odpowiedziałam, że w zasadzie od południa to dostałam niezły ochrzan, że na tym etapie ciąży trzeba zwracać uwagę na wszystko i nie czekać!
łooo podejscie super ale czasami czlowiek nie chce nie potrzebnie jechac do szpitala ;/
 
Mysle ze jednak trzeba triche z rozwaga bo wiadomo ze dziecko spi wiec pare godzin przerwy to chyba norma. Moj maly w popudnie rzadko sie rusza, najczesciej kolo 17zaczyna
 
Kkasiulka, tulę!!!! Bidulko :( Dlaczego im tak ciężko zrozumieć nasz stan i związane z nim różne samopoczucie i dolegliwości. Ja nie wiem :( No ja wiem, że w ciąży nie chodzą, to skąd mogą wiedzieć, no ale chociaż spróbować zrozumieć!!!!!
Asia28 - ugh!! Mnie też jakoś teraz częściej ręce opadają do różnych sytuacji, albo wszystko mnie bardziej drażni albo to ludzie rzeczywiście nie myślą!
Venicee, wiem, ja też 10 ruchów przez 12 godzin, tylko ja chciałabym z rana, żebym później już się tak skupiać nie musiała, bo to lecę tu, to tam, coś robię i nie mogę ich później zliczyć, a tak siedzę i czekam, a wiesz, jak na złość nie zawsze są.
Lucky, myślę, że wystarczy :)
Kamejka, dobrze, że wychodzisz, może dobra ta nadgorliwość Twojej lekarki, lepiej w tą stronę niż w drugą, i chyba racja, wypośrodkuj :)
Iwonaimaja - kuneczek super!
Agula - teraz tak gadają i gadać będą!!! :/
Nieufna, cieszę się, że jesteś, pisz częściej i głowa do góry, już niedługo koniec :) Ubranek niezły składzik, ja też mam gdzieś tyle :D
Julka, no to super!!!!! :)

Mnie też się tak jedzenie czasem cofa jak mi ciśnie u góry brzucha, żołądek właśnie :/

A nogi, stopy?? Dzisiaj to już z rana miałam spuchnięte! Gin pytał o to ostatnio, mówiłam, że obrzęki są, ale z tym teraz jeszcze gorzej :/ Muszę mu powiedzieć na wizycie.

Rozruszała się!!!!!!! :D :D :D I to tak, że polazłam do męża i mu mówię, że tak bardzo, że może coś nie tak...Powiedział, że nie może już tego słuchać...Nie dziwię się :) Raz tak, raz tak. Poszłam do kuchni i wzięłam się za tort :)

Ale od razu mi lepiej, lubię tak :)
 
Te teksty o ROBIENIU dzieci i 500+ to mozna uznac za "ok" tylko w jednej sytuacji- jak sie widzi pijana menelke z papierosem pod blokiem z ciazowym brzuchem. Inne sytuacje - brak wytlumaczenia dla ludzkiej znieczulicy bezczelnosci i chamstwa, nie moge w to uwierzyc ze wlasnie glownie takim chamstwem wykazuja sie ludzie starsi. Masakra jakas
 
reklama
LuckyJuly2016 ja nie mam w ogole kaftanikow, dla mnie sa one niepraktyczne i niewygodne.


Iwona hehehe konkurs idealny dla mojego meza hahaha :D


Kkasiulka mój maz tez z tych co nie przeszkadza mu syf w domu.. jedyne co to przez 16 lat udalo mi sie Go nauczyć żeby ciuchy wkladal do koszq na pranie i ogarnia kuchnie :) teraz w ciazy od glownie zmywa bo mi brzuch przeszkadza ;)


Mendoza813 ja rok nie pracuje także wiem co czujesz.. bardzo bym.chciala zlapac szybko jakas prace po porodzie i jak malego troche odchowam..


Kamejka trzymam kciuki za Was i informuj nas co tam z Wami sie dzieje.


LuckyJuly2016 spdenki odradzam dopoki pepek nie odpadnie zeby przypadkiem nie zrobic malemu krzywdy.


Nieufna nie strasz nas!! Dobrze ze wszystko ok u Was :*




Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry