reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Coraz bardziej sie boję tego ze moge urodzic niedlugo. Jakies takie obawy mam.
Ja też mam takie obawy... Już drugi wieczór z rzędu mam takie dziwne skurcze... :( Dla mnie to za wcześnie zdecydowanie, może uspokoję się w poniedziałek po wizycie...
Nedi aktualnie nie mozemy zmienic bo musi nam to na gwarancji zrobic.
No my odebraliśmy nasze auto po reklamacji naprawy. Kazali odstawić auto w poniedziałek o 9, a zajęli się nim... w czwartek! Byłam wściekła jak nie wiem, bo ani zakupów ani nic... I wiecie co...? wymienili ponownie... i dalej stuka! Mąż już tam był, ale nie wyobrażam sobie znowu zostawić auto na tak długi czas, bo mam obawy co będzie...
dzidzi za małe jak na ten wiek ciąży.
A ile waży?

Iwonaimaja, mąż nie zdążył potwierdzić tej rezerwacji, wczoraj jak się zalogowaliśmy to już w O nie było tak miejsc, żeby mógł się ewentualnie do mnie dosiąść, tyle biletów sprzedali! Kupił mi jakiś bilet na górę gdzieś i będziemy szukać dwóch miejsc :)

Kasiulka, serio mąż nie może pomóc? Mój to drży o mnie i nawet krzyczy jak za dużo porobię w domu...
 
reklama
Co to wszystkie śpią;)

Od wczoraj od kolacji strasznie mi niedobrze. Wieczorem aż mi się ulewalo a nie zjadłam dużo. Maja na żołądku leży
Ja w czoraj dość sporą kolację zjadłam i tak mnie ściskało w żołądku że w przełyku czułam taką kulę jedzenia i tyle co się nachyliłam nad muszlą to wszystko zwymiotowałam. Było mi potem o wiele lepiej.
 
Ja też mam takie obawy... Już drugi wieczór z rzędu mam takie dziwne skurcze... :( Dla mnie to za wcześnie zdecydowanie, może uspokoję się w poniedziałek po wizycie...

No my odebraliśmy nasze auto po reklamacji naprawy. Kazali odstawić auto w poniedziałek o 9, a zajęli się nim... w czwartek! Byłam wściekła jak nie wiem, bo ani zakupów ani nic... I wiecie co...? wymienili ponownie... i dalej stuka! Mąż już tam był, ale nie wyobrażam sobie znowu zostawić auto na tak długi czas, bo mam obawy co będzie...

A ile waży?

Iwonaimaja, mąż nie zdążył potwierdzić tej rezerwacji, wczoraj jak się zalogowaliśmy to już w O nie było tak miejsc, żeby mógł się ewentualnie do mnie dosiąść, tyle biletów sprzedali! Kupił mi jakiś bilet na górę gdzieś i będziemy szukać dwóch miejsc :)

Kasiulka, serio mąż nie może pomóc? Mój to drży o mnie i nawet krzyczy jak za dużo porobię w domu...
U mnie maz tylko na zakupy pojdziesz ugotujesz cos a jak posprzatam to po co sprztalas nikt ci nie kazal a balagan ze hejjjj i nikt palcem nie ruszy ;/
 
Ja mam dziś jeden z tych dni, kiedy lepiej nie wstawać z łóżka, niczego nie dotykać i w ogóle nie ruszać się :baffled:
Wczoraj miałam baaaardzo długi i ciężki dzień w pracy, cały dzień za biurkiem albo na nogach. Wieczorem miałam stopy spuchnięte tak, że nie widziałam kostek... ot takie serdelki miałam zamiast stópek :p Do tego kiepska noc, więc chodzę jak zombie dzisiaj i zaliczam wpadkę za wpadką...
Ale na pocieszenie dzisiaj piątek!! :rofl2:

Macie może jakieś sprawdzone sposoby na opuchnięte i zmęczone nogi??

Mendoza813, dobrze pamiętasz :p Tych polskich upałów czasem nawet zazdroszczę jak się wyjątkowo paskudnie tu robi..

kamejka, lepiej że lekarka na zimne dmucha, niż jakby miała coś zlekceważyć, choć rozumiem, że takie podróże częste do szpitala to nic fajnego.
 
witam się I jak ;) noc do dupy i początek dnia tez . siedzę u babci i nagle krzesło mokre i nie wiem od czego rozmawiałam z polozna i mam di wieczora obserwować wkładki i patrzeć czy znowu będzie się to działo jak tak to jechać na ip bo mogą to być wody no szit tego mi tylko brakuje ; ( zaciskam nogi i dopiero za dwa tygodnie rodze jak coś ; (

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kamejka Kasiulka ma rację wypośrodkuj i jakos bedzie do przodu. Ale fakt takie rozbieżności są wkurzające bo człowiek wariuje....
Flamie nózki do góry trochę jak sie lezy ...i może chłodna kąpiel nóg ..
Gwiazda jeju ....znowu co to ostatnio?? jak nie bedzie lepiej lepiej to sprawdzić ....
Teraz będa się nam lęki odzywały -czy to skurcze ? czemu tak boli? a może to już..... ehhh musimy jakoś wytrwać !
 
Siemka :) ale mi sie humorek poprawił. Siedzę w przychodni i awantura jak siemasz, ale starsi ludzie maja problemy. Kolejka jak za komuny ale nikt ciężarnej nie widzi :p starsze Panie zaczęły sie kłócić mało sie nie pobiły, padły nawet przekleństwa :D w ciazy to można napisać niezła opowieśc na temat przychodni i badań :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
Ale o co babciom poszło?
 
Dziewczyny ja od środy znowu w szpitalu. Po wizycie skierowała mnie moja prowadząca, cały czas ze względu na to samo - zagrożenie przedwczesnym porodem i do tego dzidzi za małe jak na ten wiek ciąży.

W szpitalu ordynator stwierdził ze wszystko jest ok, szyjka jak na ten czas wystarczająco długa, dziecko wcale nie za małe jego zdaniem bo ja jestem niska i drobna więc się nie ma co spodziewać dużego bobasa. No i wychodzi na to że moja znowu niepotrzebnie spanikowała i bez sensu że tu trafiłam. Na szczęście dziś wychodzę.

Nie wiem tylko czy mam prowadzić jakiś szczególnie oszczędny tryb życia. Prowadząca na wizycie mnie ochrzaniła że ja mam leżeć 24 na dobę i wstawać tylko do łazienki. Ordynator powiedział że wszystko jest ok i mogę wszystko normalnie robić. Więc już sama nie wiem kogo słuchać.



Ja słyszę od wszystkich dookoła że kaftaniki się nie sprawdzają bo się podwijają. Więc ja bym na Twoim miejscu najwyżej kupiła 1-2 na próbę i sama ocenisz czy Ci się przydadzą :)



Ja mam ten sam dylemat, ale postanowiłam że wezmę i takie i takie, w końcu takie ubranka zajmują mało miejsca :)



Kochana nie daj się, gary zostaw i niech mąż pozmywa skoro nie masz siły.
A co do szyjki to mi się wydaje ze to nie czuć jak puszcza ;) Twardniejący brzuszek nie oznacza jeszcze że się szyjka skraca. To są dwie różne rzeczy :)
Współczuję. W poprzedniej ciąży mój gin też mnie wysłał do szpitala bo niby dziecko za małe a ordynator tylko popatrzył na niego jak na idiote. Nie wszystkie dzieci muszą być duże. Ale co matka się nadenerwuje przy okazji to zostaje
 
reklama
Do góry