reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Właśnie przyszedł na dzień taty
1464949450-1d1mld.jpeg


Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale o co babciom poszło?

U mnie w przychodni zeby iść na pobranie krwi najpierw trzeba wziąć numerek i wywołują do okienka zeby zapłacić pokazać skierowanie itp no i pozniej juz do pobrania krwi to pierwszy ten lepszy. Kolejka jak 150 i babka pyta sie kto ostatni na pobranie i siedziało małżeństwo starsze bardzo eleganckie pani starsza ładnie ubrana makijaż paznokcie pomalowane i jej Maz mowi ze żona ostatnia po czym ktos sie odzywa ze on był ostatni no i jakaś tam szamotanina i któraś mowi "ale cwaniaki kolejkę se zajmują" a ta elegancka jak sie zjeżyła zaczęła sie piłować ze tylko nie cwaniaki i sie zaczęła jatka :D każdy miał cos do powiedzenia komentował a na koniec pani elegancka "bedzie mi mówiła cwaniaki stara kur..." No i znow jatka jak tak można mowić to tamto. No szok...mnie to sie śmiać chciało bo niektórzy serio przesadzają. Tez Maz uspokajał ta elegancka ale ona tak sie rzucała ze myślałam ze dojdzie do rękoczynów :p

Momentami nie rozumiem tych starszych osób. Szanuje bardzo, ale czasami na prawdę przesadzają. To samo w komunikacji, sklepach i wszędzie gdzie można ich spotkac. Na temat takich akcji to każda pewnie napisałaby elaborat :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
No czeski film..... Paula.
Co do starszych osób....mój szacunek maleje ...Dużo rozumiem że starsi że schorowani -ale nie są pępkami świata no taka prawda... Chamstwo z ich strony mnie przeraża. Zrozumienia zero bo kazdy ma ich zrozumieć ale odwrotnie to nie a gdzie tam...Wiadomo że nie każdej osoby starszej się to tyczy....
Wogóle w Pl ludzie są chyba wściekli że zyc muszą ...zawziętość ,opryskliwość -a nie lepiej usmiech za uśmiech . Jakoś za granicami Pl da się :D czasem aż żal po wakacjach było wracać...
Iwona świetny kubek !
Needi zawsze to można wcisnąc -nie lubie tego
 
No czeski film..... Paula.
Co do starszych osób....mój szacunek maleje ...Dużo rozumiem że starsi że schorowani -ale nie są pępkami świata no taka prawda... Chamstwo z ich strony mnie przeraża. Zrozumienia zero bo kazdy ma ich zrozumieć ale odwrotnie to nie a gdzie tam...Wiadomo że każdej osoby starszej się to tyczy....
Wogóle w Pl ludzie są chyba wściekli że zyc muszą ...zawziętość ,opryskliwość -a nie lepiej usmiech za uśmiech . Jakoś za granicami Pl da się :D czasem aż żal po wakacjach było wracać...
Iwona świetny kubek !
Needi zawsze to można wcisnąc -nie lubie tego
Niestety co prawda to prawda kiedys bylam n a pobraniu krwii to patrzyly sie babcie na mnie ze jakbym miala je pozabijac bo chce wejsc pierwsza a ja sie nigdzie nie pchalam czekalam na swoja kolej a co babcia przyszla ona wejdzie teraz dobrze bo jest starsza a jak w sklepie bylam na zakupach to biegly do kasy bo ja szlam jak bym tredowata byla masakra a tak to gadaja ze takie chore nie moga chodzic itp ja rozumiem starszego czlowieka itd ale czasami tak przesadzaja jak babcia mojego meza ze szok poprostu.
 
Hehe oj dokładnie byłam kiedyś naocznym świadkiem jak na przystanku tramwajowym starszy pan ledwo szedł podpierając sie laska, podjechał tramwaj a on ciabas laske pod pachę i biegnie do drzwi rozpycha sie miedzy ludźmi i ciach na krzesełko. Komicznie to wyglądało :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Dziewczyny, ale mam nerwa!!!!!!!

Pojechałam na zakupy...w mięsnym nikt mnie nie wpuścł-tylko głupie uwagi "dlaczego pani stoi?" a co mam się położyć? poszłam z kolejki w cholerę
Następnie chciałam podciąć grzywkę u fryzjera i poszłam u siebie do jakiegoś obok domu, nie miała czasu, ale jak wychodziłam wiecie co usłyszałam??? "teraz tylko te dzieciory robią, bo 500+ dostają", myślałam że się cofnę i delikatnie jej powiem, że to moje pierwsze dziecko i nie dostanę 500+ a nawet jakbym miała dostać to wszyscy w ciąży nie są patologią!! Z taką pogardą to powiedziała, że przykro mi się zrobiło jak wsiadałam do auta :( masakra...
 
reklama
Dziewczyny, ale mam nerwa!!!!!!!

Pojechałam na zakupy...w mięsnym nikt mnie nie wpuścł-tylko głupie uwagi "dlaczego pani stoi?" a co mam się położyć? poszłam z kolejki w cholerę
Następnie chciałam podciąć grzywkę u fryzjera i poszłam u siebie do jakiegoś obok domu, nie miała czasu, ale jak wychodziłam wiecie co usłyszałam??? "teraz tylko te dzieciory robią, bo 500+ dostają", myślałam że się cofnę i delikatnie jej powiem, że to moje pierwsze dziecko i nie dostanę 500+ a nawet jakbym miała dostać to wszyscy w ciąży nie są patologią!! Z taką pogardą to powiedziała, że przykro mi się zrobiło jak wsiadałam do auta :( masakra...
ja wogole tego nie rozumiem powiem wam szczerze jak tak mozna mowic o ciezarnej a tym bardziej o tym ze dla 500+ sobie robia dzieci a jak w innyc hkrajach daja na dzieci pieniadze to juz wieksza patologia bo juz od dawna daja ja mam cisnienie na takich ludziii wrrr
ostatnio jak kupowalam z mezem tv i pomagalam mu niesc bo to 48 cali to mlode chlopaszki moze po 16 lat mieli bili mi brawo ze w ciazy nie robie z siebie chorej ja nie doslysze wiec nie wiedzialam o co chodzi maz mi pozniej pwoiedzial.
 
Do góry