reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

NIEUFNA, a który wynik Ci źle wyszedł?

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
Nieufna, no właśnie zniknęłaś gdzieś i miałam pytać gdzie jesteś, a tu takie coś :( Napisz, jak po drugim wyniku :( A to ze zwykłych badań przez gina zleconych wyszło?? Swędziała Cię skóra?? Trzymaj się!
Olciak, zdrowia życzę!! Oby furagina i woda z cytryną pomogły!

Dziękuję za kciuki.
Zaczęło się od swędzenia skóry, przedramię, brzuch, szyja. Zrobiłam aspat, alat, bilirubinę i ALP. Wyszło podwyższone ALP, ASPAT i ALAT. Do tego bóle brzucha jak przy okresie, że zgięta w pół chodziłam, brzuch twardy jak kamień, nudności.
Pojechałam na IP, przyjęli mnie z podejrzeniem cholestazy i przedwczesnym porodem. Dostałam zastrzyk z nospy, dwa razy ktg, usg jamy brzusznej, badanie ginekologiczne i usg dopochwowe plus powtórzenie aspat, alat i dodatkowo kwasy żółciowe, które, gdyby były podwyższone to na bank cholestaza. Chwała Bogu kwasy w normie. Szyjka długa, skurczy nie ma, prawdopodobnie te bóle to od jelit i żołądka .... nie musiałam zostać w szpitalu, mam leżeć i się obserwować. Wytrzymać tak naprawdę jeszcze do skończonego 35 tc, bo wtedy można bez stresu wyciągać małą.
Ten brzuch to mnie tak od trzech dni pobolewał ..... tylko nie wiem co mi mogło zaszkodzić....
Najgorsze też to, że patologia ciąży zawalona na maxa, brak miejsc, lekarz powiedział, że jakby co położy mnie na porodówce .... chyba bym tam depresji dostała, patrząc na noworodki z mamami.

Później Was doczytam, idę odpocząć....
 
reklama
Olciakk zdrowka dla Ciebie!!


LuckyJuly2016 z tego co wiem to zalezy od rodzaju i wielkosci wady czy można rodzic sn.. ja mam dosc mala wade i rodzilam sn i teraz tez sn bede próbować.



Nieufna uffff... odpoczywaj!

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nieufna trzymaj się

Ja właśnie teraz jak trafiłam do szpitala to na początku badania robili mi na trakcie porodowym na szczęście nikt akurat nie rodzil

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nieufna dobrze się skończyło mimo wszystko odpoczywaj!

Ja mam dawkę furagine brac 3x1 jestem po 2 tabletkach dziś i duuupa brzuch mnie boli do tego na wieczór.. zawsze pod koniec ciazy muszę mieć przeboje. Jutro jedziemy na długi weekend do Wladka :(
 
Dzudka jesli można spytać to cc masz ze względu na wadę wzroku?
Mi gin powiedział ze to nie jest przewwskazaniem do SN a bardzo chciałabym właśnie SN urodzić ale jeszcze w czerwcu idę do okulisty

Nieufna trzymam kciuki mocno! [emoji106] musi byc dobrze




Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app


Sama wada wzroku nie jest wskazaniem do cc dlatego ide jeszcze na konsultacje okulistyczna. Chodzi bardziej o sprawdzenie ciśnienia w oczach i siatkówki
 
Dziękuję za miłe słowa.
Ten brzuch to chyba jednak jakiś wirus, bo zjadłam obiad i wszystko zwróciłam, ale po tym przestał się stawiać i boleć.

Julka, nie stresuj się na zapas, na pewno lekarz zrobi tak, że będzie ok.

Ja się trochę martwię tym obłożeniem szpitala i tym, że akurat w pierwszej połowie lipca moj dr ma urlop. Niby powiedział, że mnie nie zostawi, poprosi kolegę, ale wiecie jak to jest ......To byłby dla mnie mega problem, jakby mnie nie przyjęli do tego szpitala. Mam jednak nadzieję, że będzie ok.

Dobrze, że wczesniej zrobiłam prania, bo teraz byłoby pozamiatane, nie dałabym rady. No i po niedzieli się pakuję, bo dziś sobie uświadomiłam, że musiałby to mąż zrobić.

Ja nie piorę ani wózka, ani fotelika. Położę na fotelik pieluszkę, a do wózka mam prześcieradło lub też pieluszkę.

Właśnie oglądam na tvp1 program o wielodzietnych rodzinach :D 16 dzieci, 11 dzieci to jest wyzwanie ;)
 
Sama wada wzroku nie jest wskazaniem do cc dlatego ide jeszcze na konsultacje okulistyczna. Chodzi bardziej o sprawdzenie ciśnienia w oczach i siatkówki

Właśnie sama wada nie jest przeciwwskazaniem ale żaden lekarz nie da mi pewności ze wszystko bedzie ok ze wzrokiem, mam sporą wadę bo -5 i -4,75 do tego minimalny astygmatyzm, zastanawiam sie czy dobrze robię upierając sie przy porodzie sn...


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Właśnie sama wada nie jest przeciwwskazaniem ale żaden lekarz nie da mi pewności ze wszystko bedzie ok ze wzrokiem, mam sporą wadę bo -5 i -4,75 do tego minimalny astygmatyzm, zastanawiam sie czy dobrze robię upierając sie przy porodzie sn...


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app


Ja mam -6 i mam zgodę na sn.
Okulista zbadał dno oka i nie stwierdził przeciwwskazań.
 
Do góry