reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

reklama
Dziewczyny chyba dostaje jakiejś depresji wszystko mnie boli,wkurza płacze z byle powodu.Maly tak mnie mocno kopie,ze wątrobę i zebra mam tak obite od środka,ze cieżko mi sie oddycha [emoji26] jutro mam wizytę u położnej znowu mierzenie brzucha musze Jej powiedzieć,ze od 2/3dni mam twardy brzuch i swędzi mnie skóra mam nadzieje,ze to nie cholestaza ale moze wyślę mnie na badania.W UK tak nie bardzo chcą robić jakieś dodatkowe badania a usg to juz wyczyn zeby dostać.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Warmuz nie zamartwiaj sie na zapas, trzeba byc dobrej myśli, teraz juz chyba każda z nas doświadczać bedzie takich huśtawek emocjonalnych bo hormony szaleją, jest nam cieżko, mamy rożne dolegliwości... Tez mnie czasem łapie, ale pózniej przychodzą "słoneczne" dni [emoji295]️[emoji5][emoji108] uśmiechnij sie, bedzie dobrze
A badania nie zaszkodzi zrobic

P.s.czasem pomaga mi melisa [emoji5]

Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Heeej Dziewczyny!!

Nieufna- dobrze, że już w domku. Odpoczywaj! Te wirusy są najgorsze :( wymęczą zawsze

U mnie jak zwykle nie mogło być cudownie :D
Budze się rano..i mała mi się strasznie kręciła, to w lewo to w prawo. Jakoś inaczej. Patrzę a ona się przekręciła?! Pomyślałam czy oszalała w 34tyg.?!
Mam nadzieję, że z boku na bok i dlatego kopie w inny bok a plecki ma z drugiej strony, ale nie wiem tego. Czekam na czkawkę.

Ja już po śniadanku..o 10:00 jadę do mamy :)
 
Dzień dobry Kobietki :)
Ja mam otwarte oczy od 4 bo spać nie mogłam... spałam dzisiaj z młodym bo mąż poszedł na wieczór kawalerski i wrócił po 5. W sobote idziemy na wesele ale zostawie synka z moją mamą bo coś czuję, że namęczyłabym się z nim tylko. Chociaż wyrzuty sumienia zjadają mnie od kilku tygodni :(
Co do wyprawki to ja mam niby poprane ubranka alee nic nie poprasowane bo nie ma kto tego robić... Ja leżę prawie cały czas a mąż się jakoś specjalnie nie rwie do pomocy:/ i coś czuję, że będę musiała sama to zrobić mimo wszystko.

Co do kuriera to bym się wściekła chyba... nie to, że człowiek tyle pieniędzy płaci to jeszcze musi się denerwować bo albo kurier nie przyjedzie, albo towar jest nie zgodny z opisem albo co gorsza uszkodzony! :/ no porażka

Tak samo Ci fachowcy rodem z programu usterka... robote jednodniową rozkładają na tydzieñ i to kawka, herbatka.. człowiek z domu nie ma jak się ruszyć... no masakra
 
Cześć dziewczyny

Co do tej cholestazy to mi gin powiedział że jak będzie swędziało: wnętrze dłoni i skóra głowy to wtedy na badania.

Wmazur hormony.... zjedz czekoladę albo lody

Dzień zaczą się super. Myślę przymierze taką sukienkę z przed ciąży z hm. Ołówkowa ale materiał bardzo rozciagliwy. I co weszłam. Ale się uśmiałam. Mówię do męża "to ja przed ciąża cieszyłam się że wlazlam w taki rozmiar a ona się rozciąga do rozm 50:rolleyes:
Ale humor poprawiony:tak:

Miłego dnia mamy. Na wieczór planuję wsadzić syry do masażera. Martynka pewnie swoje też wpakuje:dry:
 
Dzień dobry Kobietki :)
Ja mam otwarte oczy od 4 bo spać nie mogłam... spałam dzisiaj z młodym bo mąż poszedł na wieczór kawalerski i wrócił po 5. W sobote idziemy na wesele ale zostawie synka z moją mamą bo coś czuję, że namęczyłabym się z nim tylko. Chociaż wyrzuty sumienia zjadają mnie od kilku tygodni :(
Co do wyprawki to ja mam niby poprane ubranka alee nic nie poprasowane bo nie ma kto tego robić... Ja leżę prawie cały czas a mąż się jakoś specjalnie nie rwie do pomocy:/ i coś czuję, że będę musiała sama to zrobić mimo wszystko.

Co do kuriera to bym się wściekła chyba... nie to, że człowiek tyle pieniędzy płaci to jeszcze musi się denerwować bo albo kurier nie przyjedzie, albo towar jest nie zgodny z opisem albo co gorsza uszkodzony! :/ no porażka

Tak samo Ci fachowcy rodem z programu usterka... robote jednodniową rozkładają na tydzieñ i to kawka, herbatka.. człowiek z domu nie ma jak się ruszyć... no masakra
A daleko wesele? Bo może synek poszedł by na chwilkę a potem do babci? Ile ma lat synek? Bo jak malutki to na pewno będzie się lepiej czuł w domu.
 
reklama
Witam i ja :)

Wczorajszych gości przeżyłam, byli do 1 prawie, ja co prawda już ziewałam, ale poszli i nie musiałam być kierowcą:)

Jedyny minus, że mnie plecy tak bolały, że na noc musiałam tabletkę wziąć, a ja ogólnie nawet przed ciążą tabletek przeciwbólowych nie biorę, tylko w ostateczności... w końcu od 15 szykowanie obiadu plus przekąsek, a potem siedzenie przy stole... niby się lekko rozwalałam na kanapie, ale jednak...

Przeżyłam i ufff... dziś też idę do mamusi mojej, prezent ma już też urodzinowy, bo jej urodziny wypadają... dzień po terminie porodu ;) oczywiście życzeniem mamy jest, żeby w jej urodziny urodzić:p

A i dostałam prezent na.dzień matki :) skromny, symboliczny, kubeczek, który bardzo chciałam.i nie umiałam dostać... podziękoałam mężowi, a on, że to mały z brzucha zamówił :)
 
Do góry