reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Trzymajcie za nas kciuki:( jestem w szpitalu z podejrzeniem cholestazy, za godzine kolejny wynik, bo pierwszy zły
 
reklama
Nieufna trzymam kciuki!
Ja mam zapalenie pęcherza. W nocy mocz z krwią siedzę jak na bombie bo mój gin urlopuje a rodzinny zapisal mi furagine. Wierzę ze pomoże - do tego oczywiście żurawiną w każdej postaci i litry wody.
Ja zaczęłam też wszystko prac. Zaczelam od ubranek ale muszę jeszcze odnalezc pieluszki wykopać wózek no i przescieradelka do lozeczka.. torby spakowanej nie mam. Chociaz dzisiaj ta krew mnie przerazila
 
Trzymajcie za nas kciuki:( jestem w szpitalu z podejrzeniem cholestazy, za godzine kolejny wynik, bo pierwszy zły

Powodzenia!!! Trzymam kciuki!!!!

Nieufna trzymam kciuki!
Ja mam zapalenie pęcherza. W nocy mocz z krwią siedzę jak na bombie bo mój gin urlopuje a rodzinny zapisal mi furagine. Wierzę ze pomoże - do tego oczywiście żurawiną w każdej postaci i litry wody.
Ja zaczęłam też wszystko prac. Zaczelam od ubranek ale muszę jeszcze odnalezc pieluszki wykopać wózek no i przescieradelka do lozeczka.. torby spakowanej nie mam. Chociaz dzisiaj ta krew mnie przerazila

O matko............ :( A pisałam Ci o tej furagnie, żebyś brała...... A jaką masz dawkę??? Na początek 3 x 2 tabletki - tak ze 2-3 dni. Potem 3x1. Wodę pij z cytryną. Zdrówka!!!!!!!
 
Dzudka jesli można spytać to cc masz ze względu na wadę wzroku?
Mi gin powiedział ze to nie jest przewwskazaniem do SN a bardzo chciałabym właśnie SN urodzić ale jeszcze w czerwcu idę do okulisty

Nieufna trzymam kciuki mocno! [emoji106] musi byc dobrze




Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Trzymajcie za nas kciuki:( jestem w szpitalu z podejrzeniem cholestazy, za godzine kolejny wynik, bo pierwszy zły

Bardzo specjalne pozdrowienia dla was!! Trzymajcie się, ja trzymam kciuki! Najważniejsze, że jesteście pod opieką teraz.

Ja mam zapalenie pęcherza. W nocy mocz z krwią siedzę jak na bombie bo mój gin urlopuje a rodzinny zapisal mi furagine. Wierzę ze pomoże - do tego oczywiście żurawiną w każdej postaci i litry wody.

Zdrówka!! Mam nadzieję, że szybko się wykurujesz!!
 
Nieufna, no właśnie zniknęłaś gdzieś i miałam pytać gdzie jesteś, a tu takie coś :( Napisz, jak po drugim wyniku :( A to ze zwykłych badań przez gina zleconych wyszło?? Swędziała Cię skóra?? Trzymaj się!
Olciak, zdrowia życzę!! Oby furagina i woda z cytryną pomogły!
 
reklama
nieufna kciuki żeby było ok. mi też lekarz kazał zrobić te badania pod kątem cholestozy. widać jaka jest różnica w pomiarach. u mojego lekarza zawsze mam mniejsza wagę i wzrost w stosunku do sprzętu u innych lekarzy. w każdym razie mały jest nadal owinięty pepowina :( najgorzej przy porodzie bo wtedy może go przydusic. niby nie jest to wskazaniem do cc ale lekarz powiedział ze będziemy jeszcze rozmawiać na ten temat czy SN czy CC. ja tez będę się musiała zastanowić.. szyjka długa i zamknięta. wizyta za 2 tyg. teraż się już chyba tak bedziemy widzieć aż do porodu ..
ma zapalenie pęcherza proponuje dużo witaminy C i dużo pić. naprawdę pomaga
 
Do góry