reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Mój ciągle w delegacji a w weekendy to ledwo ma czas odpocząć.
A z załatwianiem spraw to musze sama sobie radzić.
 
reklama
witajcie. Ja oczywiście o 7 wstałam. mój nie zdarzy dziś wrócić i będzie dopiero jutri popołudniu a ja mam jutro urodziny :( miał mnie zawiezc na egzamin i mieliśmy odebrać obrączki. nienawidzę jego pracy :(
oj jak ja to znam... już "był"na trzech USG na które jednak nie zdążył
 
Mój ciągle w delegacji a w weekendy to ledwo ma czas odpocząć.
A z załatwianiem spraw to musze sama sobie radzić.
załatwianie spraw to zawsze było na mojej głowie, nawet jak mąż był dostępniejszy ;)
rachunki etc też ja , nie mam pojęcia czy w razie W mój by nawet wiedział co opłacamy , pewnie dopiero jakby zaczęli wydzwaniać z ponagleniami :D
 
na szczęście za niecałe 5 miesięcy będę mieć mężczyznę który będzie ze mną codziennie :)
yhm , póki nie dorośnie:)
ja już narzekałam, że w domu za cicho, dziewczynki mają już swój świat i w sumie tylko niedziele były rodzinne, całe szczęscie niedługo będzie znowu całodobowy ganiacz po domu :)
 
reklama
Do góry