reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Dziewczyny a co jak stanowisko pracy i sama praca jest tak stresująca że nie da się nie denerwować?
 
reklama
Jesli chodzi o kontrole ZUS na zwolnieniu lekarskim w czasie ciąży to raczej nie kontrolują. Ostatnio nawet w programie śniadaniowym wypowiadał sie pracownik ZUSu o wyłudzeniach w ciąży jesli chodzi o umowy czyli zmiana wynagrodzenia itp i mówili ze to ZUS kontroluje a jesli chodzi o zwolnienie czy jest zasadne to nie bo każda ciąża jest inna i każda ma prawo sie czuć niezdolna dk pracy
 
Cześć dziewczyny widzę, że byłam wzywana do tablicy! A wiec modeluje się :) jestem, jestem, ale zaczął się remont nowego mieszkania wiec cały czas za czymś latam. Nawet mnie to cieszy bo przynajmniej mam zajęcie. U mnie wszystko ok. Czytam Was jak tylko mam czas, na innych wątkach piszecie dużo mniej wiec łatwiej nadrobić, ale miło, że o mnie pamiętacie [emoji8]
 
to mi też tak czasami z jedna dwie gdzies sie pokażą, swędzą i znikają za kilka dni, ale że już przed ciążą tez sie pojawiały to się jakoś nie przejmuje

A to dziękuje za podzielenie sie informacja ;) dzwoniłam do dermatolog to powiedziała ze to raczej uczuleniowe sprawy
 
PIerwsze zakupy:) DSC_0088 (800x450).jpg DSC_0087 (800x458).jpg DSC_0086 (800x450).jpg DSC_0085 (800x534).jpg
 

Załączniki

  • DSC_0085 (800x534).jpg
    DSC_0085 (800x534).jpg
    122,1 KB · Wyświetleń: 71
  • DSC_0086 (800x450).jpg
    DSC_0086 (800x450).jpg
    82,8 KB · Wyświetleń: 82
  • DSC_0087 (800x458).jpg
    DSC_0087 (800x458).jpg
    100,9 KB · Wyświetleń: 73
  • DSC_0088 (800x450).jpg
    DSC_0088 (800x450).jpg
    85,8 KB · Wyświetleń: 69
mamawiki super ze córeczka nosi okularki pamiętam ze ja jako dziecko była okropna o nie chciałam nosić ...

Malinka na działanosci teraz będą duże kontrolę jak ktoś jest na L4 - tak twierdzi moja księgowa. .. Oni potrzebują teraz pieniędzy zmieniły się zasady macierzyńskiego od listopada i Zus potrzebuje pieniądze. . wiec kontrolę będą. ..
 
reklama
Cześć dziewczyny widzę, że byłam wzywana do tablicy! A wiec modeluje się :) jestem, jestem, ale zaczął się remont nowego mieszkania wiec cały czas za czymś latam. Nawet mnie to cieszy bo przynajmniej mam zajęcie. U mnie wszystko ok. Czytam Was jak tylko mam czas, na innych wątkach piszecie dużo mniej wiec łatwiej nadrobić, ale miło, że o mnie pamiętacie [emoji8]
pamiętamy:) zwłaszcza, że jako nieliczna wrzuciłaś zdjęcie i jakoś tak dziwnie jak z niego nie zaglądasz:)
 
Do góry