reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

dziewczyny czy wy też się tak słabo czujecie wieczorem?
bo ja poprostu wymiękam.........
w dodatku moją połówkę rozłożyło leży umierający i leczy się czym da...........oby mu przeszło szybko bo dwóch zdechlaków nie za wiele zdziała
 
reklama
Dziwnyprzypadek (ciekawy nick), witaj:) Mnie od trzech dni boli i moich wielu znajomych też Pogoda chyba ma to wpływ.

Lila, Jolcia, bardzo Wam dziękuję za słowa wsparcia :*
 
Jolcia cos okropnego tez nie moge gum. Jaki to grzech 5 m&m?;) skad dzieci biora sily nie wiem. Moze masz jakies uczulenie? Olciakk moj yez chce na rece i potrafi mi wskoczyc na. brzuch jak leze. Dopiero dzis zaczal sie interesowac brzuszkiem mowi do mnie ze mam duzy pepek i cycyk ( cycki) ;) Nieufna napewno wyjdzie dobrze. Juz mialas polowkowe?
 
Dziwnyprzypadek (ciekawy nick), witaj:) Mnie od trzech dni boli i moich wielu znajomych też Pogoda chyba ma to wpływ.

Lila, Jolcia, bardzo Wam dziękuję za słowa wsparcia :*
jak ja ci współczuje migreny.....
też mam 3 dniowe i zazwyczaj trzy dni wyjęte z życiorysu.........trzymaj się dielnie
 
reklama
Kinguska- mam cukrzycę ciążowa :( dlatego wszelkie słodkości i inne pyszności zabronione :(

Dziwnyprzypadek- witaj:) mnie boli głowa Ale to chyba przez przeziębienie i te wiatry.
 
Do góry