reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

oj u nas też taki wiatr ze szok......
ale chyba właśnie dlatego przespałam całe dopołudnie........i nie jadłam obiadu bo najzwyczajniej nie miałam checi....
 
reklama
Kinga, mam nadzieję. Jeśli nie to mam z lekarzem kontakt telefoniczny. NIFTY, to alternatywa do amniopunkcji, którą bezpłatnie można zrobić, jeśli badanie prenatalne wyjdzie nieprawidłowe lub też dla kobiet, które amniopunkcji się obawiają.
julita1212, no też współczuję. Dziś jest już lepiej.:)
 
Wróciłam od lekarza i zapalenie uszów mam antybiotyk Duomox. Czy mogę brać osłonę??

Wysłane z mojego ASUS_T00J przy użyciu Tapatalka
 
Uff dzięki dziewczyny. Duomox wydaję mi się strasznie mocny, ale lekarka zapewniała że można. Co do osłony to nie wiem. Nic mi nie mówiła.

Wysłane z mojego ASUS_T00J przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry