reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Witam wieczornie :)
Najpierw o duomox.. ja nie wiem, może 15 lat robi różnicę w lekach ale dokładnie ten antybiotyk przepisał mi laryngolog jak byłam w 4 miesiącu ciąży z moją starszą córką. Na ulotce wyczytałam jeśli chodzi o ciąże, że jeśli korzyść z antybiotyku przewyższa ew powikłania choroby i wtedy zadzwoniłam do ginekologa a on mi odpowiedział ze jeśli bardzo muszę.. a miałam takie zapalenie ucha że węzęł za uchem miał wielkość dużej czereśni. Przepłakałam (dosłownie) pare nocy z rzędu z bólu ale nie wzięłam tego antybiotyku. Wyleczyłam się sposobem babci. Duża ilośc kremu za ucho, spirytus na watę i na ten węzeł i wszystko przewiązane chustką by się trzymało. Przeszło ale co się nacierpiałam..dotąd to pamiętam..
 
Witam wieczornie :)
Najpierw o duomox.. ja nie wiem, może 15 lat robi różnicę w lekach ale dokładnie ten antybiotyk przepisał mi laryngolog jak byłam w 4 miesiącu ciąży z moją starszą córką. Na ulotce wyczytałam jeśli chodzi o ciąże, że jeśli korzyść z antybiotyku przewyższa ew powikłania choroby i wtedy zadzwoniłam do ginekologa a on mi odpowiedział ze jeśli bardzo muszę.. a miałam takie zapalenie ucha że węzęł za uchem miał wielkość dużej czereśni. Przepłakałam (dosłownie) pare nocy z rzędu z bólu ale nie wzięłam tego antybiotyku. Wyleczyłam się sposobem babci. Duża ilośc kremu za ucho, spirytus na watę i na ten węzeł i wszystko przewiązane chustką by się trzymało. Przeszło ale co się nacierpiałam..dotąd to pamiętam..
A co do sposobów babci jest taka roślina... kojarzycie jak się nazywa?wiem, że jak mnie ucho bolało to mi koleżanka dała z domu, bo to roślina doniczkowa. Ale nie wiem, czy przy zapaleniu pomoże.
 
@agnesdem zrobiony w domu możesz jeść bez obaw, w końcu wiesz, żę w środku jest mięso, a nie kopyta ;) Jedyne co może być w domowym pasztecie, a nie jest zalecane to wątróbka. Więc jeśli jej nie ma, to jedz na zdrowie ile zmieścisz, a jeśli jest, to też jedz, ale już nie w hurtowych ilościach ;)
dlaczego wątróbnki nie jak jest wysmażona? Ja włąsnie na odwrót slyszałam,że świetna jesli chodzi o żelazo a ktoś za szpinakiem nie przepada
juz Wam mowilam ze dobrze ze jestescie;)?
nie:)
Lila z tomografu wyszło, że naczyniak w obrębie klatki piersiowej powiększył się od września :( na szczęście okazało się, że chyba nie uciska płuca, nie ma też tam żadnej wody ani ropy. Mają omawiać Maćka z szefem kliniki, profesorem i dopiero wtedy powiedzą, co dalej. Na razie dostał nowy antybiotyk bo crp znów 11. A miał już mieć antybiotyki odstawione....

Iwona, Maryńka, margerritta dzięki!

Molimoli, uważaj na siebie. Po mnie widać, że w ciąży trzeba zwracać uwagę na każdą pierdołę związana za zdrowiem. Ja początkowo olewałam lekki ból ręki, synek był ważniejszy i oto, jak się zalatwilam.

Venice, z bezruchu, z picia małej ilości wody, kobiety w ciąży są bardziej narażone. Mi chyba zrobiło się od tego, że łapę między szczebelki łóżka Maćka wkladalam, jak nie mógł spać w nocy i trzymałam tak długo, czasem nawet rak przysnełam i mogłam uciskac żyłę. A clexane na miesiąc - 10 zł uff :)
malinka ja trzymam za Ciebie kciuki jak mogę i nei ma dnia,żebym o Was nie myślała,przykre że naczyniak urósł ale wierzę że jesteście w dobrych rękach i będzie dobrze. Musi być jak tyle osób o WAs myśli:)
Miała mieć wizytę?
A propo domowych sposobiw to czy któraś jeszcze pamięta syrop z cebuli i czosnku?
Ja bardzo często i powiem Ci, że dzieki niemu moje dzieci, już nastoletnie może z 2-3 razy w życiu antybiotyk miały. Cebulę i czosnek zalewam dobrym prawdziwym miodem i jak się zrobi to przechowuje w lodówce

Dzień dobry wszystkim :) W lipcu zostanę mamą i chętnie przyłączę się do Was jeśli można ;)
MOżna:) Witamy
Cześć dziewczyny.
Wracam do normy. Wczoraj pochowalismy tatę...teraz dużo formalności ale jakoś trzeba żyć.

Bliźniaki trochę dały mi w kość prze ostatnie kilka dni brzuch często mnie bolał ale już jest lepiej.

Później Was po czytam.

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
Trzeba KOchana jakoś chociaż nie będzie łatwo i czas nie goi ran, on je tylko zabliźnia. Dbaj o siebie :*
Hej,
Również zostanę mamą w lipcu br. :) Pozdrawiam
Witaj:)
 
Witam wieczornie :)
Najpierw o duomox.. ja nie wiem, może 15 lat robi różnicę w lekach ale dokładnie ten antybiotyk przepisał mi laryngolog jak byłam w 4 miesiącu ciąży z moją starszą córką. Na ulotce wyczytałam jeśli chodzi o ciąże, że jeśli korzyść z antybiotyku przewyższa ew powikłania choroby i wtedy zadzwoniłam do ginekologa a on mi odpowiedział ze jeśli bardzo muszę.. a miałam takie zapalenie ucha że węzęł za uchem miał wielkość dużej czereśni. Przepłakałam (dosłownie) pare nocy z rzędu z bólu ale nie wzięłam tego antybiotyku. Wyleczyłam się sposobem babci. Duża ilośc kremu za ucho, spirytus na watę i na ten węzeł i wszystko przewiązane chustką by się trzymało. Przeszło ale co się nacierpiałam..dotąd to pamiętam..
dzielna jestes! :)
 
Dziwnyprzypadek, być może aloes? Jako dziecko miałam straszne bóle wzrostowe i babcia mnie tym smarowała. Ale czy na ból ucha pomoże, tego nie wiem.
 
reklama
Do góry