reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Iwona35, Moli, Maryńka - dziękuję za odpowiedź :)
Nieufna - co Ty mówisz :) Ale fajnie :) Ale już podejrzewałaś ciążę, nie?? Nie czytać netu!!!!! Mój gin to nawet słuchać nie chce, jak się mu mówi, że coś się wyczytało z netu. A ja się właśnie naczytałam, że płody obumarły i laski nie wiedzą czy to nie po farbowaniu farbą z amoniakiem i weź tu zafarbuj teraz, zwariuję!!
Agnesdem - czytałam wczoraj, że w 15 tygodniu dziecko zaczyna słyszeć, nie odróżnia jeszcze oczywiście dźwięków, ale coś tam, zaczyna do niego docierać. I żeby pamiętać, by wody płodowe, tętnice, pępowina i nasze serce nie były jedynymi dźwiękami, znanymi z brzucha. Także śmiało, fajnie, że mówisz. Ja co wieczór czytam mojemu Nikosiowi bajkę, to i maluszkowi :) A ja z Mikołajkiem byłam w ciąży to czytałam specjalnie jemu :D A pasztet robiony jak najbardziej. Mój Arek robi przepyszny!!!! Z wątróbką, ale odrobiną i też jem.

Ja grzybów nie lubię, nie jem, rodzinie nie daję, oprócz pieczarek.

My herbatę robimy w dzbanku i do niej dodaję herbatę malinową z cytryną i sok malinowy. Jest pyszna i mam nadzieję, że dobrze też działa na te choróbska.

Ja dziś robię placka po węgiersku.

Daria - dlaczego?

Lila, dzięki.No staraliśmy się o dziecko od sierpnia, więc udało się idealnie tuż przed slubem ;) Potem pojechaliśmy do Portugalii, listopad, tam 23 stopnie, cieplutko, pięknie, masa dobrego jedzenia a ja nic nie mogłam jeść, nie miałam sił chodzić i ogólnie słabo to wspominam. Ale dałam rade:)

Dziewczyny, zdecydowalismy z mężem, że robię jutro Nifty. Nie wytrzymam do lipca. Jesli coś będzie nie tak, będziemy czas, żeby się do tego przyzwyczaić.
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny.
Wracam do normy. Wczoraj pochowalismy tatę...teraz dużo formalności ale jakoś trzeba żyć.

Bliźniaki trochę dały mi w kość prze ostatnie kilka dni brzuch często mnie bolał ale już jest lepiej.

Później Was po czytam.

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
 
Cześć dziewczyny.
Wracam do normy. Wczoraj pochowalismy tatę...teraz dużo formalności ale jakoś trzeba żyć.

Bliźniaki trochę dały mi w kość prze ostatnie kilka dni brzuch często mnie bolał ale już jest lepiej.

Później Was po czytam.

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
Patuska to pewnie przez stres i nerwy brzuszek Cię bolał...trzymaj się dzielnie....
 
reklama
Hej. Pasztet mmniam :) Ale mam ochote teraz:) Jolcia mi mycie zebow nie bardzo pomaga. Zielona duzo zdrowka. Hej Lizzy jaa tez jestem tu nowa. Iwona w moje strony sie wybieracie? Ciezko za Wami nadazyc:) Sa tu mamy ktore maja 2 i pol letnie dzieci? Tez sa takie zywe jak moj synek, bo mi siil braka on biega cala dobe ;)
 
Do góry