reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
justa podziwiam za ten sos pieczarkowy... Ja nie będąc w ciąży nie potrafię wąchać zapach gotujących się grzybów a co dopiero w ciąży ;p

Witam się i ja :tak:

Venicee z tym suwaczkiem wszystko robię jak mi mówisz, suwaczek na profilu jest po zapisaniu a tutaj jak piszemy to Go nie ma, są tylko dwa z wieku dziewczynek a z ciąży nie ma. Zresztą albo jestem ślepa albo Ty tez nie masz ciążowego :-Dtylko z wieku Mikołajka widzę :tak:.
.

Ta sama sytuacja jest u mnie ;p

aleksandra
witaj :)

Dziewczyny czy 6 tyg i 3 dniu będzie widać bijące serduszko? bo teraz czytam, że różnie bywa..

wczoraj oglądałam swoje stare usg i w 6t 1d było już serduszko :)
 
Cześć dziewczynki!
Chciałam oznajmić, że przeniosłam się do sierpnióweczek, bo już powstały :-D
W sobotę testuję i zobaczymy :-)

Będę Was podczytywać troszkę :-D

Ściskam mocno!!!
 
Witam
Fazerka ani myśl o derpesji.... no coś ty....choć wiem że ciężej wykonać !
Justa I MadziGaw współczuję przeboi nad kibelkiem.....mnie trochę przeszło-no właśnie trochę.Czasem mnie mdli rano czasem po południu a i wieczorem b.często...ale jeszcze nad wc nie wisiałam. Też mam problemy z gotowaniem.....żołądek w gardle siedzi :eek:
MadziGaw szczęścia w eliminacjach dla brata!!! Mój syn marzy o czymś takim.....
Mandoza miałam tak przez ponad tydz.....
Malinowa e nie jedno jest....mi już bliżniąt wystarczy...
Hope a może 3 suwaczki po prostu nie wchodzą....może jakbyś miała wersje mini załapał by i 3.... mi elegancko wchodzi suwak ....no tak teraz nie mam...
Witaj Aleksandra
Needi ja też uważam na mojego harpagana .....też portafi przyłozyć...ale wolę nie mieć przygód jak sama z nim w domu jestem.
Kasiulka dzieci nas teraz testują...jednak pora roku swoje robi...latem i wiosną mój super był...wybiegał się wymęczył -głupotki i rzucania wtedy mnie omijały..teraz szkoda gadać nawet....
Julka zleci :)
Lila 13 bliźniaki -syn i córa ,i synek 2 lata i prawie 4mce ma ....
Karolanka czasem wpadaj i pisz co u Ciebie !
a ja zaraz suwak wstawię.....
Aob kochana odezwij się !
 
Tzn ze nie mam suwakow? Ehh wcZoraj ustawialam i było ok a teraz siedzę na tel i nie widze. Nawet nie miałam z tym żadnego problemu. Nie wiem co jest w takim razie
 
Venice - wiesz, faktycznie zapomniałam o tym. Gdy jest ciepło całe dnie siedza na dworze, łażą po drzewach, biegają, skaczą.... nadmiar energii jak nic. jak się czujesz??

Panna Migotka - patrz na co trafiłam ;-)
Masz w domu małą marudę? Sprawdź, jak reagować, żeby oduczyć dziecka tego nieprzyjemnego zwyczaju | MamaDu.pl

Suwaczki wchodza różne, ja mam inne, a jest widoczny, prawda?? A - dla tych, co nie mogą wstawić - usuńcie wszystkie, te stare i wrzuccie nowe. Mnie pomogło :tak:
 
reklama
No sprawdziłam ,fakt wchodzą z różnych stron tyle że linki trzeba skracać ...z tego co widzę...
Widzę po moim Mikusiu...jak się wyszalał na spacerze inny całkiem był...teraz widzę różnicę jak w domu większość czasu się siedzi...
Ja jak się czuję? różnie...myślę nad 2gim lekarzem....tj.wizycie ..
O 3 masz -czyli i tyle się mieści ...
U mnie teraz woda z sokiem malinowym....a jak mądrala uśnie idę kończyć rafaello dla mojej siostry...
 
Do góry