reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Witajcie :)
Ja dzis mam dzien pelen wrazen .. jade z braciszkiem na zgrupowanie kadry mazowsza bo ma eliminacje do kadry polski w pilke nozna ( ma 11 lat ) wiec sam nie moze :) jedziemy ze spora obstawa bo bidulek sie bardzo denerwuje..
dzis i mnie dopadly wymioty .. ranna herbatke i ooo ...
oby to bylo jednodniowe...
pozdrawiam i zycze milego dzionka :)!
 
reklama
Cześć dziewczyny, witam się tego "pięknego" rana...
Gratuluję wizyt i współczuję tych niepewnych, oby wszystko się jak najszybciej pozytywnie rozwinęło..
A mnie już któryś dzień z rzędu boli brzuch po obiedzie i trochę mnie przeczyszcza. Tak miałam cały tydzień, w którym powinnam mieć @ a teraz znowu :(
I do tego jęczmień na oku, masakra......
 
Venicee znawca ze mnie żaden ale Twoja beta w 6 tyg wydaje mi sie ogromna porównujac do mojej :) mówią ze większa jest przy bliźniakach, ale Ty już swoje masz to nie ma co krakać [emoji12]
 
witajcie ;-) mnie dziś lekko mdli od rana i trochę się zmuszam żeby coś zjeść. w poniedziałek wizyta - tak strasznie nie mogę się doczekać żeby zobaczyć moje maleństwo
 
Witam się i ja :tak:

Miłego dnia wszystkim.
Ja bety nie robiłam tylko test.

Venicee z tym suwaczkiem wszystko robię jak mi mówisz, suwaczek na profilu jest po zapisaniu a tutaj jak piszemy to Go nie ma, są tylko dwa z wieku dziewczynek a z ciąży nie ma. Zresztą albo jestem ślepa albo Ty tez nie masz ciążowego :-Dtylko z wieku Mikołajka widzę :tak:.

Anulka trzymam kciuki mocno, żeby wszystko ok było.
Camel za Ciebie też mocne kciuki.

IwonaiMaja - współczuję Ci tragedii , nawet nie wyobrażam sobie tego co musiałaś wtedy czuć. Btw Lilianka śliczne imię :tak: jak u mnie będzie trzecia córcia to chyba Lilianka właśnie będzie :-).
 
Cześć dziewczynki :) pozwolę sobie dołączyć do Was :) jestem w 9 tygodniu ciąży, we wtorek byłam na kolejnej wizycie u lekarza i wszystko jest w porządku :) na poprzedniej wizycie w 6 tygodniu nie było jeszcze widać serduszka i się martwiłam, że coś może być nie tak ale tym razem jest piękne serduszko, wszystko prawidłowo się rozwija :) to moja pierwsza ciąża, udało Nam się z Mężem przy pierwszej próbie :) bardzo się cieszymy i czekamy na Naszego Maluszka :)
 
MalinowaMarta dzieki sliczne, tez mam wrażenie ze to genetyczne.. a Twoj maz pewnie przyczepil sie do takiej glupoty bo to tez dla Niego nowa sytuacja i musi sie w niej odnalezc.

Kamcia moj mowi identycznie ;) tez mam wyrzuty sumienia glownie dlatego ze czuje iz malego przez te mdlosci troche zaniedbuje i zal mi Go ze teraz czesciej bajki oglada niz sie bawimy :/

Oooo tak Venicee psychika mi siada ostatnio :/ a co smieszniejsze to dzidzia byla w 100% swiadomie robiona, ehhhh moze przez te mdlosci glupoty mi przychodza do glowy...

Witajcie.


To ja to dopiero wyrodna matka jestem
Bo ja już tydzień jak leżę odlogiem bo nie nam siły.
 
Witaj Aleksandra. Złoty strzał tak zwany :-). Gratuluję.
U mnie dziś mdłości mniejsze ale wczoraj trzymały do wieczora i jeszcze mała miała okropny dzień. A dziś jak ją podnosiła m to sprzedała mi takiego kopniaka że nie wiem. Staram się ją jak najmniej podnosić ale jak chce się przytulić to na chwilę ją dźwigam.
 
reklama
Witam się z pracy :-)

Aleksandra, witaj. U nas też złoty strzał, tyle że po raz trzeci ;-)

Jeśli chodzi o nerwy, to ja sobie ostatnio nie mogę poradzić z fochami córeczki podczas porannego ubierania się i wychodzenia do szkoły. Kończy się jej płaczem, a ja muszę zachowywać stoicki spokój, ale w środku to aż się gotuję i najchętniej bym ją normalnie wytrzaskała po tyłku. :baffled:
 
Do góry