reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Ja przez ciśnienie miałam wywoływały poród w 39 tygodniu. Pomimo tabletek zamiast spadać - rosło. Ehh strach się bać :)
 
reklama
Asiek i Kasiulka witajcie [emoji8] coraz nas więcej - super [emoji108] ja raczej będę miała odwrotny problem niż Wy dziewczyny - moje ciśnienie raczej zazwyczaj jest zbyt niskie... Miłego dnia
 
Witam Wszystkie przyszłe mamusie:)
miło mi bedzie dołączyć do Was :*
własnie wczoraj ujżałam z męzem 2 kreseczki na tescie i jestesmy bardzo szczesliwi, jednak jest duzy strach bo 4 miesiace temu poroniłam w 7 tygodniu ciąży, ale tym razem wierzymy ze bedzie dobrze.
Pozdrawiam ! :-)
 
Hej, mam już wyniki bety, mam 93. Czyli to chyba trochę młodsza ciąża niż 5 tygodni które wychodzi mi z miesiączki. Do gina pójdę pewnie za 3-4 tygodnie aby już serce biło. No więc czas kupić jakieś witaminy :)
 
Witam Wszystkie przyszłe mamusie:)
miło mi bedzie dołączyć do Was :*
własnie wczoraj ujżałam z męzem 2 kreseczki na tescie i jestesmy bardzo szczesliwi, jednak jest duzy strach bo 4 miesiace temu poroniłam w 7 tygodniu ciąży, ale tym razem wierzymy ze bedzie dobrze.
Pozdrawiam ! :-)

Ja tez testowałam wczoraj :-)

A termin wychodzi mi na 14.07 :-):-)

Asiek i Kasiulka witajcie [emoji8] coraz nas więcej - super [emoji108] ja raczej będę miała odwrotny problem niż Wy dziewczyny - moje ciśnienie raczej zazwyczaj jest zbyt niskie... Miłego dnia

:-) Ja w 2 ciaży miałam za wysokie ciśnienie, nawet leki brałam. Choc tak na codzień nie mam z tym kłopotów....

Witam przyszłe lipcowe mamy
Ja ostatnią @ miałam 25.09, z @ termin na 01.07. Dziś też byłam na pierwszej wizycie u gin. Pęcherzyk ma 5mm, termin z usg 02.07.
Dostałam całą rozpiskę badan do zrobienia...toxo Ig, TSH, cukier. dodatkowo do kolejnej wizyty mam sobie mierzyć ciśnienie ponieważ w pierwszej ciąży pod koniec było dość wysokie. Kolejna wizyta 25.11 :).
Jestem happy :)

To kolejna wizytę masz w moje imieniny :-) Pamiętam w poprzednich ciążach dosłownie odliczałam dni do wizyt :-D

Oczywiście nie przyjmuje innego scenariusza jak tylko szczęśliwe rozwiązanie w terminie (jestem optymistką ;-):tak: ) a jeśli tak będzie, to moje bobo będzie miało fajne towarzystwo. Moja młodsza sis jest w ciąży, w 14 tygodniu, to jej pierwsze dziecko i w bliskiej rodzinie mojego M. dziewczyna też jest w ciąży, ma rodzić na koniec lutego. Oj...będzie sie działo.... :laugh2::laugh2:
 
reklama
A ja czekam i czekam....
Wczoraj zrobiłam test i niestety jedna krecha.
Okres mam mieć w sobotę,więc licze po cichu ze może za wcześnie wyskoczyłam z tym testem i cos się może do soboty zmieni
 
Do góry