reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Toteczka, ale numer z tymi zdjęciami. Bądź czujną, ale pewnie faktycznie to nic takiego. Ot nie pomyślał co ty pomyślisz. Oni czasem nie myślą.

Toteczka i Paula
, współczuję kłótni. Jak któraś napisała rozmowa dużo załatwia, ale rozmwa na spokojnie bez nerwów.

My się właściwie nie kłócimy. Nie podnosimy głosu. Fakt, że czasem się wkurzamy na wzajem, ale wtedy przez jakąś chwilę się nie odzywamy do siebie, ja po prostu nie chcę czegoś palnąć w nerwach i się kłócić, a mąż chyba podobnie myśli. Jak emocje opadają sobie rozmawiamy. Zwykle zaczyna się od przeprosin. Ja jestem bardzo nie-konfliktowa, po prostu nie znosze kłótni i obrażania się, bo zwykle chodzi o takie pierdoły, że nie warto się gniewać nawet.

lillylove
, no prosze jak jej sie spieszy usciac :) Moj tak glowke tylko w bujaczku podnosi, zeby ten pas zabezpieczajacy móc do buzi. Już taki usyfiony, że musze cały pokrycie bujaczka wyprać. Poki co jest zafacynowany przekręcaniem się i wyciąganiem się po zabawki.

Mały dziś spróbował gruszkę lekko na parze ugotowaną i widać, że smakuje mu bardziej niż marchewka :p Ale cmokał jak jadl.. Jak mu nic nie bedzie, będzie miał raz na jakiś czas kaszkę z gruszką.
 
reklama
Witajcie, my wczoraj na szczepieniu byłyśmy, Ewa znowu igły nie poczula ale za to wieczorem płakala. Dalam jej paracetamol I ladnie zasnela. Oczywiscie lekarz obejrzal ja powierzchownie I nawet nie wiem czy zabki ida, jak zapytalam o ulewanie to stwierdzil ze za duzo mleka pije a jak powiedzialam ze jest niespokojna I ciagle chce tylko na rece to okazalo sie, ze wymusza.
Ogolnie mialam wczoraj ciezki dzien bo pokłocilam sie z mezem strasznie, mam nowy telefon I chcialam sobie zdjecia przerzucic od meza a tam 10 zdjec kolezanki z pracy. Ale mialam dosyc, normalnie zyc mi sie odechcialo a ten obrazony na caly Swiat. Wieczorem niby mi to wyjasnil w racjonalny sposob ale i tak mam żal.
Ewa od rana marudna I jak ja odłoze to zaczyna kaszlec I jak nie reaguje to coraz bardziej az sie boje, ze gardlo sobie zedrze albo zwymiotuje. Nakleilam jej znowu woreczek do pobrania moczu ale watpie, ze cos z tego wyjdzie bo to juz ktoras proba.
Dzis kolezanka ma przyjsc I chcialam ogarnac ale czy dam rade?
U nas sniegu po pas I ciagle sypie takze na spacerze zosrane dzis balwankiem.
Przepraszam, ze tyle mi tego wyszlo ale musialam sie wyzalic.
10 zdjęć koleżanki też by mnie wnerwiło i nie wiem jak można to racjonalnie wytłumaczyć..ściskam :*
Wspolczuje Toteczko :-( chociaz u mnie nie lepiej. Tez sie strasznie poklocilam z mezem..nie mam ochoty z nim gadac w ogole. Pojechalabym do Mamy na pare dni to by nam dobrze zrobilo ale Mama chora i nie chce by zarazila malego. Tez mi sie wczoraj wszystkiego odechcialo. Poszlam do bloku obok spotkac sie z kolezankami z podstawowki. Napilysmy sie winka nie bylo mnie 4h. W chalupie sajgon jakby tajfun przeszedl a ja tylko weszlam a ten juz laptop i juz sie nazajmowal dzieckiem. Na koniec mi powiedzial ze myslal ze skoro mam.dziecko to jestem swiadoma ze musze sie nim zajmowac i on jest zmeczony. Byl z nim sam 4h! Kurde straszne..jeszcze mi wytknal ze on spal tylko 5h ostatniej nocy tak jak ja bym spala 12. I stwierdzil ze pewnie tyle spalam bo odsypialam z malym w dzien. Balwan jeden...

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Masz dziecko? Z powietrzem? On nie ma?
 
Ogolnie mialam wczoraj ciezki dzien bo pokłocilam sie z mezem strasznie, mam nowy telefon I chcialam sobie zdjecia przerzucic od meza a tam 10 zdjec kolezanki z pracy.
Ja bym mojego chyba zabiła za takie coś! Wystarczy, że podpisał mnie w telefonie Basia i nazwisko panieńskie. Serio??? Nawet mechanika ma podpisanego czulej "Monterek"...

W chalupie sajgon jakby tajfun przeszedl a ja tylko weszlam a ten juz laptop i juz sie nazajmowal dzieckiem. Na koniec mi powiedzial ze myslal ze skoro mam.dziecko to jestem swiadoma ze musze sie nim zajmowac i on jest zmeczony. Byl z nim sam 4h! Kurde straszne..jeszcze mi wytknal ze on spal tylko 5h ostatniej nocy tak jak ja bym spala 12. I stwierdzil ze pewnie tyle spalam bo odsypialam z malym w dzien. Balwan jeden...

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie - przecież nic nie robimy cały dzień. Nie wiem, czemu ci faceci tak nie ogarniają.

Toteczka i Paula współczuje. Ci nasi faceci to juz tak maja ... zawsze musza nas do gorączki złości doprowadzić. I jeszcze najfajniejsze w tym jest ze on nic złego nie zrobili przecież [emoji51]
Nie nie zrobił, tylko nie widzi w ogóle problemu ;)

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Dziewczyny a rozmawiacie ze swoimi facetami, tlumaczycie?
Mój nie słucha :( wpuszcza jednym uchem, a drugim wypuszcza, więc już niestety zrezygnowałam z jakichkolwiek prób głębszej rozmowy z nim. Teraz mówię - zrób to, zrób tamto i tyle. Zwykle bardziej działa niż próba wyjaśnienia dlaczego powinien to zrobić ;)

624bc178d5ce5428aa8d5552e0abff30.jpg

Czy wasze dzieci tez tak podnoszą główkę i barki z pozycji leżącej ? Moja w kółko tak robi wyglada jak by chciała usiąść i strasznie sie denerwuje że nie moze [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
TAK! :) robi tak już od 3 tygodni chyba, na bujaku też. Co to za fajny sweterek?

Toteczka, a z tym wymuszaniem brania na ręce to lekarz może mieć troszkę racji. Moja jak za długo nie zwracam uwagi na nią to raz zapłacze tak na maxa, potem cisza - czai czy przyjdę, a jak nie przychodzę płacze dalej ;) Albo ostatnio jak nie chce się jej zabawki wziąć (bo trochę dalej leży, ale dosięgnie do niej) to zaczyna marudzić, aż jej nie podam, choć wcześniej sięgała sama ;)
Więc Ewa też może widzi, że na jej płacz przybiegasz i tym się domaga Twojej uwagi.
 
624bc178d5ce5428aa8d5552e0abff30.jpg

Czy wasze dzieci tez tak podnoszą główkę i barki z pozycji leżącej ? Moja w kółko tak robi wyglada jak by chciała usiąść i strasznie sie denerwuje że nie moze [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Taak podnosi cały czas moja córa i ma taki sam pajac :)

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
BasiaJulia w sensie jakies broszki tego typu rzeczy ? Hmm nie wiem ale ostatnio znalazłam fajny profil

Link do: Natalia K.M. | Facebook
Edit: widze ze na fb ma mało zdjęć ja ja na instagramie znalazłam na nick: Natalia_machnik
Super opaski i w sumie aplikacje świąteczne [emoji3] jeszcxe nie zamawiałam ale juz jestem z ta dziewczyna w kontakcie wiec na dniach powinny sie u nas pojawić :))

599b4915885dc944110dadc445be10c2.jpg


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
BasiaJulia w sensie jakies broszki tego typu rzeczy ? Hmm nie wiem ale ostatnio znalazłam fajny profil

Link do: Natalia K.M. | Facebook
Edit: widze ze na fb ma mało zdjęć ja ja na instagramie znalazłam na nick: Natalia_machnik
Super opaski i w sumie aplikacje świąteczne [emoji3] jeszcxe nie zamawiałam ale juz jestem z ta dziewczyna w kontakcie wiec na dniach powinny sie u nas pojawić :))

599b4915885dc944110dadc445be10c2.jpg


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Takie do naszycia na sweterek ;)
 
Do góry