reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

624bc178d5ce5428aa8d5552e0abff30.jpg

Czy wasze dzieci tez tak podnoszą główkę i barki z pozycji leżącej ? Moja w kółko tak robi wyglada jak by chciała usiąść i strasznie sie denerwuje że nie moze [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja bym mojego chyba zabiła za takie coś! Wystarczy, że podpisał mnie w telefonie Basia i nazwisko panieńskie. Serio??? Nawet mechanika ma podpisanego czulej "Monterek"...


No właśnie - przecież nic nie robimy cały dzień. Nie wiem, czemu ci faceci tak nie ogarniają.




Mój nie słucha :( wpuszcza jednym uchem, a drugim wypuszcza, więc już niestety zrezygnowałam z jakichkolwiek prób głębszej rozmowy z nim. Teraz mówię - zrób to, zrób tamto i tyle. Zwykle bardziej działa niż próba wyjaśnienia dlaczego powinien to zrobić ;)


TAK! :) robi tak już od 3 tygodni chyba, na bujaku też. Co to za fajny sweterek?

Toteczka, a z tym wymuszaniem brania na ręce to lekarz może mieć troszkę racji. Moja jak za długo nie zwracam uwagi na nią to raz zapłacze tak na maxa, potem cisza - czai czy przyjdę, a jak nie przychodzę płacze dalej ;) Albo ostatnio jak nie chce się jej zabawki wziąć (bo trochę dalej leży, ale dosięgnie do niej) to zaczyna marudzić, aż jej nie podam, choć wcześniej sięgała sama ;)
Więc Ewa też może widzi, że na jej płacz przybiegasz i tym się domaga Twojej uwagi.

Zuzka tez sie tak podnosi:)


No wlasnie trzeba dawac zadania facetom, ja jeszcze zaczynam od "czy dasz rade..." Czyli np czy dasz rade odkurzyc? Wtedy facet sobie mysli "cooo ja nie dam rady?!"
 
reklama
Juz Wam tlumacze racjonalne wyjasnienie meza. Od dawna mi opowiadal, ze oni sie nie lubia I ona czesto sie do niego w brzydki sposob zwraca. Ogolnie ta dziewczyna nie jest lubiana przez swoje chamskie zachowanie. Maz zauwazyl kiedys, ze ona ciagle w telefobie siedzi na Sympati pl czy jakos tak, znalazl ja I skopiowal jej fotki zeby sie posmiac z kokegami z pracy. Co Wy na to?
 
Zuzka tez sie tak podnosi:)


No wlasnie trzeba dawac zadania facetom, ja jeszcze zaczynam od "czy dasz rade..." Czyli np czy dasz rade odkurzyc? Wtedy facet sobie mysli "cooo ja nie dam rady?!"
Mój by powiedział, że nie da rady ;) ale w sumie przetestuję, akurat mamy gary do mycia :cool2:

Juz Wam tlumacze racjonalne wyjasnienie meza. Od dawna mi opowiadal, ze oni sie nie lubia I ona czesto sie do niego w brzydki sposob zwraca. Ogolnie ta dziewczyna nie jest lubiana przez swoje chamskie zachowanie. Maz zauwazyl kiedys, ze ona ciagle w telefobie siedzi na Sympati pl czy jakos tak, znalazl ja I skopiowal jej fotki zeby sie posmiac z kokegami z pracy. Co Wy na to?
Racjonalne wyjaśnienie. Choć mnie i tak by wkurzyło, że ma czyjeś zdjęcia ;)
 
Juz Wam tlumacze racjonalne wyjasnienie meza. Od dawna mi opowiadal, ze oni sie nie lubia I ona czesto sie do niego w brzydki sposob zwraca. Ogolnie ta dziewczyna nie jest lubiana przez swoje chamskie zachowanie. Maz zauwazyl kiedys, ze ona ciagle w telefobie siedzi na Sympati pl czy jakos tak, znalazl ja I skopiowal jej fotki zeby sie posmiac z kokegami z pracy. Co Wy na to?

Chyba trzeba myslec jak facet, zeby wpasc na taki pomysl z tymi zdjeciami, ale moglo tak byc :) Znasz meza lepiej niz my i mysle, ze nie ma co sie nakrecac.
 
Hej Dziewczyny!!!

U nas zawirowania :D Ani zęby idą (ja tam nic nie widzę). Bylismy u lekarza, bo juz tak marudzi, słabo spi w nocy, wypluwa smoka i pomyslalam, ze na nowo ten mocz! Zrobiłam badanie i mocz ok. Kupki robi i pierdzi to brzuszek tez nie.
Jak macie jakies rady na ząbkowanie to przyjmuje :)

Toteczka- racjonalne jest. Znasz swojego męża. :) faceci są dziwni. Weź zdjęcia jakiegos przystojniaka z internetu i jak mąż zobaczy to powiedz, ze tak Cię wkurza wygląd tego modela, ale musisz obejrzec kazdy detal, bo nie wiesz co bardziej :D

Mój mąż za to ostatnio mnie wkurza (to nie nowosc) :D ciągle ma jakies uwagi. Zupa za mocno doprawiona a to mieso nie takie.

W tym roku JA robię wigilię u siebie :D dumnie brzmi JA bo to moja 1 wigilia. Przyjadą rodzice i tesc.

Jestem taka glodna... Ide zrobic jajo z majonezem :D buziaki!
 
Jeju co u nas znowu wieczorem sie dzialo. Placz przez poltorej godziny, nie pomagalo noszenie, spiewanie , smoczek... Dziecko czerwone, lzy ciurkiem sie lały. Juz kiedys tak mialam( pomijajac okres kolek) I wiecie po czym ona tak cierpi? -marchewka z ziemniaczkiem. Dostala juz raz ten sloiczek I bylo to samo ale pewnosci nie mialam no I przedwczoraj otworzylam I plakala ale miala szczepienie w tym dniu, wczoraj dostala reszte I koszmar, paracetamol zwrocila, czopka nie dalam rady zalozyc bo tak wierzgala a bylam sama z nia. Jadla juz delikatne jarzynki, jakies zupki I we wszystkim byla marchewka, ziemniaki tez w polaczeniu z kalafiorem I groszkiem wiec I co chodzi?
 
reklama
Do góry