reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Dziewczyny a rozmawiacie ze swoimi facetami, tlumaczycie? Nie wiem moze ja mam jakis ugodowy egzemplarz. Kapiemy razem, po kapieli jak ja karmie to on zbiera ubranka, sprzata, wyrzuca pieluche itp, jak nakarmie to on usypia a ja ogarniam wanienke. Caly czas mu klade do glowy ze robi to wszystko nie dla mnie tylko dla dziecka i to jakos do niego przemawia ze sie poczuwa do obowiazkow.
 
reklama
Giuliaa u nas obowiązki związane z dzieckiem tez dzielimy jak wraca z pracy chętnie pomaga. Pobawi sie poczyta bajki. Zawsze on kapie ja kremuje i ubieram ;) tylko ze oni, chyba wszystkie egzemplarze czesto potrzebują upomnienia :) czasem moj posprząta "bałagan " po zabawkach małej a czasem jak by ich nie widział [emoji3][emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
624bc178d5ce5428aa8d5552e0abff30.jpg

Czy wasze dzieci tez tak podnoszą główkę i barki z pozycji leżącej ? Moja w kółko tak robi wyglada jak by chciała usiąść i strasznie sie denerwuje że nie moze [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja tez tak sie podnosi, w bujaku to samo. Wlasnie wrocilam ze spaceru, jutro nigdzie nie ide chocbym miala mala caly dzien na rekach miec!!!
Wozek w tym sniegu nie jezdzi, ubranir mam przemoczone, rece tak skostnialy ze wozka nie moglam wniesc, zero przyjemnoscie z tego wyjscia. Glowa mnie bolo od wiatru mimo czapki. Gdzie tam koniec zimy? Nie wiem jak to przetrwamy...
 
Cały sie dźwiga ? [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Moja też na kolana albo na lezaczku potrafi normalnie usiąść . staram się nie pozwalać , ale nie uniknę tego .
Współczuję kłótni . U mnie też co chwilę coś . ostatnio się z nim pokłóciłam, to jeszcze rzucił hasło , że mam go spakować . no wręcz mnie tym rozbawił. zazwyczaj na następny dzień jest po temacie .
 
reklama
Ramiona garbi, główka do klaty i sie ciągnie do siedzenia.
A u mnie brzydko,zimno,mokro, co chwile coś pada byliśmy na spacerze 15 min. Już wolę wczorajszą śnieżna pogodę.
A ja od rana ciągle gloda. Już nie wiem co mam jeść
 
Do góry