reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

MalinowaMarta tez mialam dzisiaj zly sen... grrrr to pewnie przez emocje zwiazane ze wczorajsza wizyta..

Aob66 dziękuję ze sie odezwałaś i ciesze sie ze wszystko sie dobrze goi! Trzymam kciuki za Ciebie:*

Jolcia_ wspolczuje wymiotów... ale po nich przynajmniej Ci przechodzi i czujesz sie lepiej?

Iwonaimaja u mnie waga byla jeszcze kilka dni temu -1,5kg ale ze mdlosci prawie ze zniky to przybolo te 1,5kg wiec jak nrazie jestem na 0


Julka 89.89 ja tak przez 2tyg mialam... doslownie 2tyg wycięte z życiorysu... 24h było mi zle i wymiotowalam...

Ewel spooora dzidzia :) gratuluję :)


_nie wazny czy placebo wazne ze nie masz mdlosci! Oby juz nie wrocily.. tez sie o to modle :p



Kurka nie mam pojecia co na obiad zrobic... w lodowce swiatlo.w mlody mi cos kaszle a u Niego kaszel przeradza sie w cos niebezpiecznego zazwyczaj i trzymam Go teraz w domu wiec do sklepu nie mam jak pojsc a małż wieczorem wroci.
 
reklama
Dziewczyny zbieram się do domu i na studia, mam nadzieje, że promotorka nie będzie dziś za wiele chciała ode mnie, bo inaczej zwymiotuje na nią hihi
 
Fazerkamm- ani trochę lepiej cały czas mi niedobrze :( i non stop wymioty już mnie wszystkie kości i mięśnie bolą :(
A Ami podczas jednego z porannych blee mówi "mamusia oć oć Ami nie cie tu, nie tak mamusia nie tak"
 
Apap i paracetamol to -to samo :D ponoć wolno ,choć chyba w ostateczności...
Coś tu epidemia wymiotów i nudności,ale to okropne jest....Wstałam bo co się położę bo mi niedobrze ....
Malinka az tak źle ...może da się wybrnąć z sytuacji?
Ewel super sie czyta takie nowiny -no dzidzi spore !
Hope 1raz słysze o jakichś opaskach?
Iwona co pieczesz?
Fazerka może naleśniki? u mnie miały dziś być z pieczarkami i serem żółtym....
Julka no to rzygniesz hehhe :D bedzie ok
 
A ja dzis okropne sny miałam najpierw ze dostałam krwawienia a potem, że była wojna! Masakra jakaś

Eeee to wszystko dobrze będzie :) Ja kiedyś miałam często sny jak samoloty rozbijają się na moich oczach :-p

Jolcia współczuję wymiotów ;/

U mnie waga na szczęście stoi w miejscu :)

Dziś znowu coś ze mnie ścieka....zwariuję .Oby do wt wytrzymać jakoś pozytywnie. Dziś leżę i mam wszystko gdzieś.
Leż, leż. Razem z tobą będę z niecierpliwieniem wyczekiwać tego wtorku.

ewel1984 duże już twoje dzieciątko :)
iwonaimaja
jakie ciasto pieczesz?

Ja dzisiaj zrobiłam mikołajowe zakupy i jestem zadowolona bo kupiłam wszystko tak jak zaplanowałam :D
 
reklama
Do góry