reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Współczuję dziewczyny, dla mnie wymioty to jest jakiś koszmar. To jest dla mnie tak przerażające, że czasami to bałam się pić jakikolwiek alkohol bo zaraz sobie wyobrażałam,że mogłabym przesadzić i doprowadzić do wymiotów.
 
Ja tam myślałam że mdłości mam za sobą....no to jednak nie.... chyba już nie chudnę,ale na początku ...
Właśnie kto już po wizycie?
 
Mamawiki - w ciąży z Ami miałam całodobowe wymioty... i wtedy 'nauczyłam się' wymiotowac... wtedy to tylko piłam wodę i od czasu coś zjadłam ale nic nie zostawalo w żołądku... dlatego jeździłam na kroplowki do szpitala.
 
Witam,
wczoraj byłam na wizycie i dzidzia ma 2,5cm,serduszko pięknie bije:)
Niestety mam nieznacznie podwyższone TSH 2,64 a podobno w ciąży powinno być poniżej 2,5.Dziś byłam na powtórnym badaniu tsh i ft4,a jutro wizyta u endokrynologa,tak zalecił ginekolog prowadzący.
Wymiotów nie mam,czasem mdłości i jestem meeeeggggaaa senna i non stop mi zimo;/
 
Tylko się przywitam bo dzisiaj zapierdziel w robocie od rana :-)
Witam

Malinka jupi cieszę się. I z powodu Maciusia i z powodu bąbelka:tak:

Wszystkim gratuluję wizyt
Aob za Ciebie mocno trzymam kciuki:tak:

Ja dzisiaj pierwszy raz od wielu tygodni nie mam mdłości :tak:oby już tak zostało bo czuję , że żyję. Zamówiłam opaski na mdłości i albo mi pomogły albo mdłości już ustąpiły albo placebo :-D. A noszę je od wczoraj.
 
reklama
Hope Ty już masz 11 tydzień więc może już przechodzą

julka dobrze że spada

Venicee odpoczywaj ile się da

u mnie właśnie się jarzynowa gotuje zaraz jadę po Majkę do szkoły i muszę do sklepu jechać bo zabrałam się za ciasto a nie mam wszystkich składników
 
Do góry