reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Dzięki za pocieszenie ale odkręcić nie bardzo bo już poszło w świat... trudno, jak kiedyś wyjdzie przy ocenie to będę musiała to wziąć na klatę...

Powodzenia na wizytach!

Ja na szczęście nie wymiotuje ale jest mi tak niedobrze czasem, że wolałabym rzygnac i poczuć się lepiej.
 
Cześć dziewczyny, nie mam siły ostatnio się odzywać, bo albo mnie mdli, a nie mogę tego zwymiotować, albo jestem taka zmęczona, że ledwo żyję. Do tego pierworodnemu wychodził kolejny ząb, więc było kilka dni tragedii..
Mąż się śmieje, że pierwsza ciążą była na zachętę, bo nie miałam żadnych dolegliwości a teraz mam ochotę na wszystko: pączki, latte, bigos, kapuśniak, śledzie,pizzę i rafaello.. Poprzednio miałam parę razy ochotę na kwaśne i wyszedł chłopak, ciekawe co będzie po takim miksie :-)
Co myślicie o tych zachciankowych przesądach?
 
Mnie poprzednio odrzucilo od słodkiego ww pierwszym trymestrze, nawet lody tylko kwaskowe mogłam jeść. I wyszedł chłopak. Teraz nie mam poki co problemu że słodkim... zobaczymy, co tym razem wyjdzie
 
Madziolina powodzenia
Mendoza u mnie też miks na śniadanie wspomnianą rano bułka z pasztetem i ogórkiem zagryziona paczkiem
 
reklama
A i zapomnialam: ja chyba będę zamykać stawkę bo termin lekarz wczoraj mi wyliczył na 27.07.

A synka urodziłam dokładnie w ustalonym przez niego terminie :)

Sulka ma termin na 31.07 :)
Ale to pewnie wszystko się pozmienia :) oby tylko zadna z Nas za szybko nie urodziła ;)


Dziewczyny piszcie do mnie dane na priv to dopisze Was do lipcowej listy :)
 
Do góry