reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Cześć dziewczyny!
Dzięki za miłe powitanie. Nadrobiłam posty...ufff. Będę mogła wreszcie na bieżąco uczestniczyć w rozmowie. Skoro wiem na co u Was słychać,to wyspowiadam się trochę teraz ja. U mnie dzisiaj zaczał się 10 tydzień, a mdłości mają się jak najlepiej, ale zaczynają się o dziwo po południu i nie jestem wstanie już wtedy nic jeść. Poza tym trochę przestały boleć mnie piersi (sutków nadal nie jestem w stanie dotknąć) i cały czas ciągnie w dole brzuch (dzięki Wam wiem, że nie ma powodów do niepokoju:))
 
reklama
Venicee, Kamcia piekę prince polo
specjalnie pojechałam na zakupy bo zapomniałam gorzkiej czekolady i już mam wszystko przygotowane to zauważyłam że nie mam kokosu ;)
na szczęście jadę jeszcze z Majką na trening a obok jet biedronka więc dokupię

dzisiaj u mnie zdrowe jedzenie zupa jarzynowa a teraz wcinam orzechy laskowe
 
Dziewczyny właśnie odebrałam wyniki badań i mam niski poziom tsh bo 0,038, a norma jest od 0,27 do 4,2. W związku z tym, że część z was ma doświadczenie w tym temacie to powiedzcie mi czy mam z tym od razu iść do lekarza, czy poczekać tydzień do wizyty?
 
Dziewczyny właśnie odebrałam wyniki badań i mam niski poziom tsh bo 0,038, a norma jest od 0,27 do 4,2. W związku z tym, że część z was ma doświadczenie w tym temacie to powiedzcie mi czy mam z tym od razu iść do lekarza, czy poczekać tydzień do wizyty?
ja się nie znam ale może zadzwoń do lekarza
 
ja mialam wizyte na 10.10 ale nie pisalam bo w sumie po za mnostwem skierowan nic nie wiem .. o 19 mam usg wiec wtedy napisze co i jak:* mam nadzieje ze wszystko dobrze i ze wkoncu usłyszę serduszko <3.
Dostalam luteine dopochwowo tak asekuracyjnie bo ten brzuch mnie pobolewa ...
aaa i od dzis jestem na zwolnieniu .. chyba sie zanudze ...
 
ja mialam wizyte na 10.10 ale nie pisalam bo w sumie po za mnostwem skierowan nic nie wiem .. o 19 mam usg wiec wtedy napisze co i jak:* mam nadzieje ze wszystko dobrze i ze wkoncu usłyszę serduszko <3.
Dostalam luteine dopochwowo tak asekuracyjnie bo ten brzuch mnie pobolewa ...
aaa i od dzis jestem na zwolnieniu .. chyba sie zanudze ...
nie ma tak źle na zwolnieniu ja już prawie miesiąc będziemy więcej na forum pisać ;)
 
Iwonaimaja narazie ten fakt mnie przeraza :) jestem typem pracoholika .. uwielbiam chodzic do pracy no ale .. najwazniejsze zdrowko :);*
Pewnie ze bede tu czesciej pisać..:)
uzaleznilam sie tak czy siak .. nawet jak nie pisze to zawsze przeczytam
 
reklama
Do góry