reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Venicee masz racje odpoczywaj ile sie da to na pewno dobrze Ci zrobi. Ja za to mam dzis sporo spraw do załatwienia ale nawet sie cieszę bo to siedzenie w domu mnie wykończy!
 
reklama
Needi jesli Cie to pocieszy to u mnie to samo! Az sie boje co bedzie dalej a jeszcze wczoraj u kuzynki na noc zjedliśmy kebaby a fuj do teraz mam wstęt do nich! Tzn smaczne były ale po co na noc? I wcale nie byłam głodna tylko smaka mi narobili...
 
Venice co szpital to inaczej. Dziewczyna z innego wątku staraczek zaszla i w 6 tyg miała kilka kropek krwi na papierze i ja zostawili na kilka dni i monitoruje bete itp. A Ty z dużym krwawieniem...
 
jak tam u Was waga? u mnie 1,5kg do przodu a nie wydaje mi się żebym jakoś specjalnie dużo jadła chyba ta czekolada w nocy daje w kość ;)

u mnie śledzie się moczą biszkopt się piecze a ja muszę odpocząć bo już się napracowałam ;)
No u mnie 2-2,5 kg na plusie, brzuszek już widać nawet :) co to będzie później :)

Venicee masz rację, odpoczywaj.

Jakoś mi niedobrze dziś dziewczyny, a po pracy jadę na zakupy, muszę zrobić zapasy jedzenia :-D
 
Ja na początku -1,3 bo jadłam bardzo małe porcje, po kilku kęsach czułam się pełna. Teraz mi to minęło i troszkę wróciło. Na razie 0,5kg mniej niż przed zajściem ale apetyt coraz większy, a Wy jeszcze kusicie...
 
ja dziewczyny cały6 czas lece w dółó, mam wstręt do jedzenia i cały czas się zmuszam żeby coś przegryźć, zaraz będę mieć wynik tsh. mam nadzieje, że będą w porządku
 
reklama
Marta cierpie na niedoczynność i hashimoto, najlepszy i najbezpiecznych wynik tsh to tak około 1-2, jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży to już było ponad 5, szybko zwiększyłam dawke i za 2 dni było juz 3 z czymś a teraz minął tydzien i chce zobaczyć w jakim kierunku to idzie ;)
 
Do góry