reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Mam pytanie do dziewczyn karmiących piersią. Jak nacisne na pierś to nic mi z niej nie leci, nie musze też używać wkładek do stanika. Nie wiem czy to normalne? Nie powinien mi lecieć pokarm po naciśnięciu?

Ja wkładek też nie muszę używać. A mleko po jednym ściśnięciu też nie wypływa (chyba że podczas karmienia). Spróbuj sobie chwile pościskać tak jakbyś chciała ręką ściągnąć pokarm, u mnie wtedy zaczyna lecieć max po minucie :)

Dziewczyny wiem już był taki temat ale na szybko prosiłabym o odpowiedzi jakie mleko modyfikowane dajecie?

Chciałabym kupić mm ze względu na to że laktator nie ściąga mi pokarmu, mam dużo a max to 50 ml i to z przerwą..a czasem potrzebuje zrobić porządne zakupy, pójść do fryzjera i mimo że zostawię mała nakarmiona i pojadę to ze stresu szybko wracam do domu.. I chcielibyśmy z narzeczonym zrobić sobie dni wyjścia w sensie ze np raz na dwa tyg on ma cały wieczór dla siebie np z kolegami i ja też bym chciała wyjść raz na jakiś czas a mieszkamy z rodzicami więc do szczęścia potrzebuje tylko sztucznego mleka.
Dodam że mam laktator MEDELA elektryczny który miał być super fajny i drogi..i dupa będzie leżał..

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja bym unikała podawania mm. Na Twoim miejscu ściągałabym codziennie ile się da i mroziła mleczko na takie okazje. Taki zapasik sobie zrób i już:) ja tak robię tyle że mi się udaje więcej ściągnąć za jednym razem (90-120 ml w pól h).

Co robicie z dziecmi kiedy nie spia i nie krzycza? Moj maly juz od 4 godzin jest rozbudzony. Nie placze, ale jak zostawiony sam sobie to sie uwagi domaga.

Ja wsadzam w bujaczek i włączam muzykę:) widać że mała słucha bo od razu jest zainteresowana.

Moja Natalka ma już prawie 6 tyg ale nadal mało kontaktowa. Patrzy tylko gdzieś w dal, nie obserwuje twarzy i nie rozpoznaje. Uśmiechy tylko nieświadome. Mam nadzieję że wszystko ok bo trochę w tyle za Waszymi maluchami...
 
reklama
My Też na tym bebilonie ale mam nadzieję że uda się w 100% zostać przy piersi. Mleka jest dużo ale mała nie chce ssać wieczorami cyca woli butle więc ściągam. Na początku 70 sciagalam 1,5 h A teraz 125 w 0,5 h czasem i więcej.

Napisane na SM-G388F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oh co to był wczoraj za dzień. Maja znowu się męczyła, nie mogła spać. Od czego to, to nie wiem. Wieczorem darła się jakbym ją ze skóry obdzierała. Była. Już zmeczona i głodna ale nie mogła jeść i była histeria. Posuszyłam jej brzuszek i usunęła. Jak tak właśnie boli i nie może cycać to daje jej z butelki rumianek i jak ciągnie z butli to je spokojnie. Nie rozumiem o co tu chodzi. Rano ściągne z cyca na wieczór i zobaczę czy jak dam w butli to będzie płakać.

Co robicie z dziecmi kiedy nie spia i nie krzycza? Moj maly juz od 4 godzin jest rozbudzony. Nie placze, ale jak zostawiony sam sobie to sie uwagi domaga.
Ja wczoraj zaczęłam machać przed nią zabawką ale najczęściej leży, czy to w bujaku czy w koszu, a w łóżeczku lubi patrzeć na karuzele. Wczoraj jej tato do niej zagadał i jak odszedł to główkę tak za jego głosem skręciła że myślałam że wstanie i się odwróci. A jak ją wziął na ręce to się zaczęła uśmiechać.
 
Mysle ze to naturalne ze dzieciaczki nie chca spac w nocy jesli sie wyspia w dzien. My rano po karmieniu do kolejnego karmienia nie dajemy jej spac, potem od okolo poludnia spi do obiadu i w porze poobiedniej do kapieli nie dajemy znowu spac i potem pieknie usypia po myciu i jedzeniu. No ale wiadomo- jak jej nie dajemy spac to wymaga 100% atencji - trzeba gadac z nia, nosic, pokazywac swiat, grzechotac zabawkami itp
 
O u nas wczoraj było bardzo ładnie i ciepełko. Dziś już jakieś chmurki.

Zauważyłam że tak naprawdę to śpię do 3 a potem to już gehenna, bo około 4 usypiamy i od tej pory co 15 min masaż brzuszka to przysypiam ale Góra na 5 min. Maja dwa razy mi się osraczkała w nocy. Dla brzuszka dobrze :)
 
Witam i ja wysłana
Wczorajszy dzień okropny jedna drzemka rano a pozniej po 15 min i ciągle na rękach jak ja zawinelam w chustę to kupsko walnela ale za to noc super pierwsza pobudka o 4 no i teraz

Mnie od wczoraj coś rozkłada gardło boli i kości
 
reklama
U nas tez noc dobra. Zasnela o 22, pierwsza pobudka ok 3!!! Potem zjadla i pobudka ok 6 noi teraz wiec ostatni sen krotki ale i tak dobrze. I mniej problemow brzuszkowych. Moze dopiero ten espumisan zaczal dzialac? Dzis mamy slub cywilny znajomych i przyjecie i juz sie boje jak bedzie dokazywac

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry