reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Ja nie podaje żadnych kropli.. Robie malej herbatke z kopru wloskiego i nic jej nie jest.
Wczoraj za to po szczepieniu byl taki koncert, taka byla niespokojna ale sprawdzila sie za to suszarka do wlosow.. Dzisiaj kupilam szumisia na kryzysy ..

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie podaje żadnych kropli.. Robie malej herbatke z kopru wloskiego i nic jej nie jest.
Wczoraj za to po szczepieniu byl taki koncert, taka byla niespokojna ale sprawdzila sie za to suszarka do wlosow.. Dzisiaj kupilam szumisia na kryzysy ..

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom


Jaki koper podajesz? Robi po nim normalnie kupy? Karmisz piersią?
U nas szumiś się nie sprawdził w ogóle, tylko odkurzacz


Czy są tu mamy, których dzieci maja problem z zasypianiem? Głownie np wieczorem, są zmęczone i śpiące i płaczą, bo ciężko im usnąć.
 
Ja daje koper wloski z kminkiem z humany. Robi po tym super kupy i zero problemow z brzuszkiem.

A z zasypianiem wieczorami jak jest bardzo zmeczona to moja tez ma problem. Wtedy musi sie wyplakac, zjesc,zwymiotowac, znowu zjesc i znowu zwymiotowac az w koncu zasypia albo na boczku przytulona do mnie albo na moim brzuchu lezac brzuszkiem. Inaczej nie da rady..
Teraz kupilam szumisia, moze bedzie lepiej..

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny wasze maluszki tez tak ulewaja? Dzis mały sie wybudza z 5-6 razy bo ciagle mu sie wylewa, złości sie przy tym bardzo, bo jest umeczony a nie moze spac. Ja tez dzis padam na pysk :( myslalam ze maz wroci wcześniej to sie zdrzemne ale standardowo nie ma na co liczyc.. mam juz siano zamiast mozgu z niewyspania
 
reklama
Do góry