reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Ja daje koper wloski z kminkiem z humany. Robi po tym super kupy i zero problemow z brzuszkiem.

A z zasypianiem wieczorami jak jest bardzo zmeczona to moja tez ma problem. Wtedy musi sie wyplakac, zjesc,zwymiotowac, znowu zjesc i znowu zwymiotowac az w koncu zasypia albo na boczku przytulona do mnie albo na moim brzuchu lezac brzuszkiem. Inaczej nie da rady..
Teraz kupilam szumisia, moze bedzie lepiej..

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja moją to czasem i trzy godziny usypiam, kąpiel między 18-19, potem cyc, niby zasypia, odkładam do łózeczka i się budzi, często jest płacz, jakby ją ze skóry obdzierali. Głodna nie jest, bo butli nie chce. Zasypia tak przed 21 lub po 21. Brzuszek też nie boli, bo to inny płacz.
Dziś prawie cały dzień śpi.
Wczoraj skończyła 6 tygodni, śmieje się fajnie do nas, inaczej już płacze jak jest śpiąca i poznaje miejsca i ludzi. Fajna jest :)
 
reklama
Przy kolce to jest wrzask, aż sinieje buzia przy ustach. No i wierzganie nogami, niechęć do jedzenia i nic nie uspokaja. Tak było u mnie.
 
Ja tez juz poznaje placz, smieszy mnie placz na marudzrnie zeby go.wziac na rece, jest taki wymuszany. zauwazylam ze maly ma stale godziny, rano wstaje kolo 6-7 idzie spac kolo 11-12, pozniej pobudka kolo.17-18, oczywiscie z przerwami na jedzenie i kapiemy go o 19:30 a zasypia kolo 21, tak godzinke mi marudzi i placze zanim zasnie, czesto tez w nocy robi awantury i budzi sie co 2-2,5 godziny a w miedzy czasie sie wybudza i troche marudzi zanim znowu zasnie.
 
Dziewczyny wiem już był taki temat ale na szybko prosiłabym o odpowiedzi jakie mleko modyfikowane dajecie?

Chciałabym kupić mm ze względu na to że laktator nie ściąga mi pokarmu, mam dużo a max to 50 ml i to z przerwą..a czasem potrzebuje zrobić porządne zakupy, pójść do fryzjera i mimo że zostawię mała nakarmiona i pojadę to ze stresu szybko wracam do domu.. I chcielibyśmy z narzeczonym zrobić sobie dni wyjścia w sensie ze np raz na dwa tyg on ma cały wieczór dla siebie np z kolegami i ja też bym chciała wyjść raz na jakiś czas a mieszkamy z rodzicami więc do szczęścia potrzebuje tylko sztucznego mleka.
Dodam że mam laktator MEDELA elektryczny który miał być super fajny i drogi..i dupa będzie leżał..

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny wiem już był taki temat ale na szybko prosiłabym o odpowiedzi jakie mleko modyfikowane dajecie?

Chciałabym kupić mm ze względu na to że laktator nie ściąga mi pokarmu, mam dużo a max to 50 ml i to z przerwą..a czasem potrzebuje zrobić porządne zakupy, pójść do fryzjera i mimo że zostawię mała nakarmiona i pojadę to ze stresu szybko wracam do domu.. I chcielibyśmy z narzeczonym zrobić sobie dni wyjścia w sensie ze np raz na dwa tyg on ma cały wieczór dla siebie np z kolegami i ja też bym chciała wyjść raz na jakiś czas a mieszkamy z rodzicami więc do szczęścia potrzebuje tylko sztucznego mleka.
Dodam że mam laktator MEDELA elektryczny który miał być super fajny i drogi..i dupa będzie leżał..

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
W większości lekarze polecają Bebilon z pronutrą. Chyba najlepsze. Cenowo średnio.
uploadfromtaptalk1471617239871.jpeg
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1471617239871.jpeg
    uploadfromtaptalk1471617239871.jpeg
    15,2 KB · Wyświetleń: 471
Ja wlasnie na ten bebilon zmienila enfamil myslac ze to od mleka Mala ma kolki czy tam wzdecia. Duzo sie nie zmiebilo ale jest tanszy od enfamilu wiec zostaje przy nim.
Moja dzis wyjatkowo dobrze, co ja nakarmie to odbija jak chlop i zasypia... Nie zapeszam nie zapeszam!

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co robicie z dziecmi kiedy nie spia i nie krzycza? Moj maly juz od 4 godzin jest rozbudzony. Nie placze, ale jak zostawiony sam sobie to sie uwagi domaga.
 
Co robicie z dziecmi kiedy nie spia i nie krzycza? Moj maly juz od 4 godzin jest rozbudzony. Nie placze, ale jak zostawiony sam sobie to sie uwagi domaga.
Ja próbuję na łóżku dać cyca i w między czasie zasypia czekam na mocniejszy sen i po woli się usuwam[emoji14]jak nie to włączam dźwięk suszarki z tel, jakoś próbujemy żeby miejsca nie zmieniała,bo jak odkładam do łóżeczka to się przebudza ale to tylko w sytuacji kiedy długo nie śpi[emoji14]

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak

Czy są tu mamy, których dzieci maja problem z zasypianiem? Głownie np wieczorem, są zmęczone i śpiące i płaczą, bo ciężko im usnąć.

Tak, mój tak ma wieczorami. Nic mu nie pasuje - ani jeść, an nosić... Pomaga wtedy chusta. Mnie sie wydaje, ze on jest tak zmeczony, ze nie moze sobie sam ze soba poradzic. W chuście zasypia w ciagu kilku minut, wycisza i uspokaja sie od razu.

Co robicie z dziecmi kiedy nie spia i nie krzycza? Moj maly juz od 4 godzin jest rozbudzony. Nie placze, ale jak zostawiony sam sobie to sie uwagi domaga.

Ja mam taki zwyczajny najprostszy lezaczek i on sobie w nim lezy i obserwuje swiat. A ja lub dziewczynki czy Marcin zagadujemy do niego. Ustawiam go w kuchni, czy po prostu tam gdzie jestem.

@aleksandra1 - ja akurat mam NAN. Pamietaj odciagac po karmieniu. Nawet 20ml bedzie OK, uzbierasz w ciagu dnia jedna porcję.

Moje dzieciątko spi od 16. Teraz o 21 zjadł i spi dalej.
 
Do góry