reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

reklama
ja po prawie 3 tyg od porodu juz nie krwawię, delikatnie plamię, chyba że muszę się wypróżnić to wtedy normalnie jakby mi szkło przez jelita przechodziło i po tym znowu krwawię i skrzepy ale to tak jednorazowo (nie mam problemów z zaparciami więc nie wiem skąd ból).
Dla dziewczyn na mm i z problemami z ulewaniem: u starszej stosowałam Enfamil i dla mnie to była rewelacja, 15 lat temu pieruńsko drogi niestety, nie wiem jak teraz.
Sab simplex daję 3 x dziennie po 15 kropli ale chyba z niego zrezygnuję bo odkąd Mały je dostaje to nie śpi cichutko tylko cały czas nadyma się do bączków i zastanawiam się czy on tak się nie męczy, bo w sumie co to za sen..Wypróbuje chyba espumisan.
My nadal tylko na piersi, Młody w 3 tyg przytył kg, nawet widac to po nim bo dostał policzków jak chomik. Noce różne. Czasami budzi się tylko 3 razy na jedzonko, czasami mamy noce że po kilka godzin nosimy go na rękach i płacze bo brzuszek. Jest coraz bardziej aktywny i ma więcej chwil kiedy sobie leży i wierzga. Jednak nadal niepokoi mnie to jego odginanie się w mocne c i siła z jaką to robi
 
Aga, ja używam mleka ryżowego (w lidlu jako napój ryżowy za 6.99). Jest jeszcze napój migdałowy w biedronce, ale jeszcze nie próbowałam, bo migdały mogą uczulać.

Ja jeszcze plamię jak młody konkretnie i długo possie, jakby się macica jeszcze obkurczała.

Byłam dziś u lekarza z Misiem. Od wyjścia ze szpitala czyli w 4 tygodnie przybrał 1400. Teraz waży 4520 i tez mu się takie puce zrobiły i druga broda, a łapki wyglądają jakby miał dłonie przyspawane, bo ma taką śmieszną fałdkę :-) Tyle że ja nie mam sposobu na uspokojenie lepszego niż cyc, bo nie chce smoczka. Dlatego pewnie tak szybko przybiera.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madziolina jak te oklady z sody zrobić? Ehhsss umieram z bolu :(

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
W szklance wody lyzeczka sody i moze duzy wacik i trzymam na cycu
A dzis wazylam mojego i tak mniej wiecej przybral prawie 700 gram przez 8 dni! Duzo, no ale jak non stop wstaje w nocy żeby jesc..

A Ty Jula butla karmisz? To zaczesto tez nie mozna, max powinno sie co 3 godz

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madzia on je czesto ale male porcje, po okolo 50 ml. Z reszta jak placze bo jest glodny to co mu zrobię? Woda sie nie da oszukać.
 
reklama
Hej dziewczyny.
Pytałam o witaminę K przy mieszanym karmieniu - położna mówiła, że nie trzeba jej podawać, chyba, że np. karmicie większość piersią. Najlepiej dopytać u swoich położnych/lekarzy, bo kiedyś zalecało się dawać co 2 dni przy mieszanym.

Moj w dwa tygodnie przybral kg takze to chyba rekord..

Julka, ja też się martwiłam, że moja je co 2 godz., ale położna mówiła, że można dawać jej tak często jeść jak chce i poczekać, aż się unormuje. Moja je co 2 godz. zwykle 90 ml, czyli tyle, ile zalecane jest na 1 porcję. W sumie wychodzi nam 10 porcji na dobę, więc więcej niż zaleca producent na opakowaniu. Czekam, aż zacznie jeść co 3 godz. A dziś śpi już ponad 3 godz., aż się boję... ;)

Aha, białego nalotu z mleka na języczku nie trzeba niczym czyścić ;)
 
Do góry