reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Właśnie wróciłam ze szpitala. Jeszcze nie chcę iść do specjalisty, próbuje jakiś metod typu przyjazd koleżanki do pomocy itp. ale zauważam, że jest średnio.

Mój mąż był kochany i super właśnie tylko tydzień. Teraz w nocy jak małą ja się zajmuje to mam stres, bo jak zacznie mi płakać itp. to on chce spać i ja nawet nie mogę mieć wsparcia, że wstanie i pomoże :(

Nawet nie chodzi o to, że ja się małą nie cieszę co oto, że boję się być z tym wszystkim sama. Panikuje jak ona dłużej płaczę albo nie wiem co jej jest jak już wszystko sprawdzę a ona nadal płacze :( jeszcze ta presja, że mąż musi się wyspać :(

Dziś w szpitalu malutka jadła, trochę ją poprzytulałam i szła spać, ale przed moim wyjściem dosłownie nic jej się nie podobało :/
musicie z mężem dużo rozmawiać tylko szczerze...

jak dawkujecie te krople saab simplex
 
reklama
Agula siadz z mezem i powiedz mu co Ci na sercu lezy i czego oczekujesz od Niego.. porozmawiajcie szczerze bo tak bardzo szczera rozmowa moze Wam bardzo pomoc.. trzymam kciuki za Was :* :*


Kurka a ja znow zapalenia piersi dostalam :( i znów tej samej.. juz jak tylko poczulam pierwsze symptomy to zaczelam działac ale ale sie nie udalo powstrzymac.. jak na razie sytuacja opanowana.. modle sie zeby temperatura znow nie wzrosla..
Cos okropnego.. jaki bol to jest.. nie zycze nikomu.. masakra...
Paracetamol co 4h czy 6h moge brac?

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agula siadz z mezem i powiedz mu co Ci na sercu lezy i czego oczekujesz od Niego.. porozmawiajcie szczerze bo tak bardzo szczera rozmowa moze Wam bardzo pomoc.. trzymam kciuki za Was :* :*


Kurka a ja znow zapalenia piersi dostalam :( i znów tej samej.. juz jak tylko poczulam pierwsze symptomy to zaczelam działac ale ale sie nie udalo powstrzymac.. jak na razie sytuacja opanowana.. modle sie zeby temperatura znow nie wzrosla..
Cos okropnego.. jaki bol to jest.. nie zycze nikomu.. masakra...
Paracetamol co 4h czy 6h moge brac?

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez mam... Co robisz zeby przwszlo? Mi lekarka powiedziala ze 7 apapow ma dobe moge

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom

Dzien dobry :)

Ja tez mam... Co robisz zeby przwszlo? Mi lekarka powiedziala ze 7 apapow ma dobe moge

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Staram sie zeby mleka nie bylo w piersi, biore paeacetamol, obkladam się kapusta, prysznic i czekanie az przejdzie.. nie wiem czy Ty tez tak masz/mialas ale mnie jak łapie to taki bol ze reka nie moge ruszac, baaa nawet do nogi promieniuje i w ciagu doslownie 2-3h jestem niezdatna w ogole do zycia.. masakra jakas..




Witajcie dziewuszki piatusiowo ;) ale ten tydzień szybko zlecial.. az ciężko uwierzyc.. czas z takimi maluszkami zdecydowanie za szybko leci..


Milego spokojnego dnia Wam zycze. Zebyscie spokojnie obiad mogly zrobić[emoji14]

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fazerka mnie az tak nie boli strasznie jak opisujesz ale boli. Lekarka kazala jeszcze oklady z sody. Jeju budze sie po nocy, a pod cyckami mokro... Jak sciagam malej z jednej piersi to leci tez z drugiej ehh

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fazerka mnie az tak nie boli strasznie jak opisujesz ale boli. Lekarka kazala jeszcze oklady z sody. Jeju budze sie po nocy, a pod cyckami mokro... Jak sciagam malej z jednej piersi to leci tez z drugiej ehh

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
też tak mam........czasami jak zapomne wkładki laktacyjnej to chodzę ulana mlekiem ;P
 
Witam
my dzisiaj nie śpimy od 3 Nastka teraz odsypia wczoraj zasnęła ok 19 i spała do 22 zrobiła sobie już nockę więc do 3 jej wystarczyło

idę dzisiaj do kontroli do mojej lekarki aż dziwne że jej tak długo nie widziałam 6tygodni bo przez ostatnie 9 miesięcy widziałyśmy się co 2 tygodnie

mi w szpitalu jak mówili że na bolące piersi kapusta i polewać ciepłą wodą pod prysznicem
 
reklama
Fazerka mnie az tak nie boli strasznie jak opisujesz ale boli. Lekarka kazala jeszcze oklady z sody. Jeju budze sie po nocy, a pod cyckami mokro... Jak sciagam malej z jednej piersi to leci tez z drugiej ehh

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Jak te oklady z sody robisz? Cieple, zimne?

Mnie to bierze nagle i porządnie... nie byłam w stanie wczoraj tej kapusty sobie zrobic..
Heh stwierdzilam wczoraj ze pierdziele robienie cyckow (od zawsze chcialam je pomniejszyc i zrobic pionowy lifting) bo jak tak ma bolec i to dwa przez kilkanaście dni to wole juz miec takie jakie mam, dobry stanik i tez będzie git.



A z tymi cieknacymi cycusiami to chyba to tak jest ze jak sie karmi z jednego to leci z drugiego mimo wolnie.



Iwonaimaja powodzenia u lekarza! I daj znac jak tam po kontroli :)

Wlasnie dziewczyny plamicie/krwawicie jeszcze? pobolewa Was dol brzucha jak na okres?
Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry