reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Jak te oklady z sody robisz? Cieple, zimne?

Mnie to bierze nagle i porządnie... nie byłam w stanie wczoraj tej kapusty sobie zrobic..
Heh stwierdzilam wczoraj ze pierdziele robienie cyckow (od zawsze chcialam je pomniejszyc i zrobic pionowy lifting) bo jak tak ma bolec i to dwa przez kilkanaście dni to wole juz miec takie jakie mam, dobry stanik i tez będzie git.
Iwonaimaja powodzenia u lekarza! I daj znac jak tam po kontroli :)

Wlasnie dziewczyny plamicie/krwawicie jeszcze? pobolewa Was dol brzucha jak na okres?
Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
a co ci sie w twoich niepodoba?
Mnie jeszcze boli brzuch jak na @ zwłaszcza jak coś dzwigam np wózek na góre albo na dół
 
reklama
a co ci sie w twoich niepodoba?
Mnie jeszcze boli brzuch jak na @ zwłaszcza jak coś dzwigam np wózek na góre albo na dół

To tez sie pewnie przeciazylam i dlatego zaczal mnie pobolewac brzuch.
W cycuchach mi się nie podoba to ze sa big duze i grawitacja dziala ;) mam 157cm wzrostu a na dzien dzisiejszy nosze stanik 75G, przed karmieniem nosilam 70E. Od zawsze chcialam mieć mniejsze piersi.. piersi to moj jedyny kompleks.. a tu w Grecji nawet nie ma dobrych stanikow na mnie..

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie. Znowu malo co spalam. Juz rano mialam nerwa z niewyspania. Teraz przez 2 dni odespie triche rano. Mnie brzuch nie boli, ale jeszcze troche krwawie, u mnie 22 dni po porodzie
 
u mnie już 6 tygodni po porodzie dwa lata temu to już pierwszy okres dostałam właśnie w ostatni dzień połogu ciekawa jestem kiedy teraz dostanę
 
Hej mamuśki.
Moja dzisiaj tak śpi, że się zastanawiam czy nie chora.... Wczoraj po mm 50ml spała od 20 do 23, w nocy już na cycu co 1,5godz. Dziś cały dzień tylko na cycu je i śpi z przerwą na kąpiel..... Dobrze, że jutro lekarz bo aż sama nie wiem.....

Hihi my mamy jesteśmy dobre :D płacze to zmartwienie czemu, nie płacze - też zmartwienie czemu :D

Agula siadz z mezem i powiedz mu co Ci na sercu lezy i czego oczekujesz od Niego.. porozmawiajcie szczerze bo tak bardzo szczera rozmowa moze Wam bardzo pomoc.. trzymam kciuki za Was :* :*


Kurka a ja znow zapalenia piersi dostalam :( i znów tej samej.. juz jak tylko poczulam pierwsze symptomy to zaczelam działac ale ale sie nie udalo powstrzymac.. jak na razie sytuacja opanowana.. modle sie zeby temperatura znow nie wzrosla..
Cos okropnego.. jaki bol to jest.. nie zycze nikomu.. masakra...
Paracetamol co 4h czy 6h moge brac?

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom

W szpitalu po cesarce pozwalali brać 2 tabletki co 6 godzin.

Jak te oklady z sody robisz? Cieple, zimne?

Mnie to bierze nagle i porządnie... nie byłam w stanie wczoraj tej kapusty sobie zrobic..
Heh stwierdzilam wczoraj ze pierdziele robienie cyckow (od zawsze chcialam je pomniejszyc i zrobic pionowy lifting) bo jak tak ma bolec i to dwa przez kilkanaście dni to wole juz miec takie jakie mam, dobry stanik i tez będzie git.



A z tymi cieknacymi cycusiami to chyba to tak jest ze jak sie karmi z jednego to leci z drugiego mimo wolnie.



Iwonaimaja powodzenia u lekarza! I daj znac jak tam po kontroli :)

Wlasnie dziewczyny plamicie/krwawicie jeszcze? pobolewa Was dol brzucha jak na okres?
Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja jeszcze plamię ale tak co 2 dni troszeczkę poleci. Już bardzo mało (jestem 3,5 tyg po porodzie cc). A bólu brzucha jak na miesiączkę to ja wcale nie miałam.

a co ci sie w twoich niepodoba?
Mnie jeszcze boli brzuch jak na @ zwłaszcza jak coś dzwigam np wózek na góre albo na dół

Ja podziwiam dziewczyny które wnoszą wózek. Ja to ledwo podnoszę sam stelaż z kołami żeby do bagażnika wsadzić. W foteliku samochodowym dziecka też nie zniosę bo dla mnie za ciężkie. Ba, nawet mąż marudzi że ciężkie jak ma znieść:p ja nie wiem jak wy to robicie!

Problemów z chustowaniem ciąg dalszy. Udało mi się chustę ładnie zawiązać, dobrze dociągnęłam no bo wszędzie trąbią że chusta musi być dobrze dociągnięta. Jak ją zdjęłam to dziecku się cała na nóżkach poodciskała:( a miałam ją krótko, może z 10 min. Poza tym żeby główka sie trzymała to muszę ją dość wysoko podciągnąć i mi się wydaje że dziecko ma tam strasznie duszno i nie ma czym oddychać. Masakra z tą chustą :/
 
A dzis wazylam mojego i tak mniej wiecej przybral prawie 700 gram przez 8 dni! Duzo, no ale jak non stop wstaje w nocy żeby jesc..
 
Dziewczyny doradźcie. Byłam wczoraj prywatnie u pediatry-gastrologa ponieważ mała ma straszne kolki i sie nie wypróżnia. Lekarz kazał mi zrezygnować z mleka i nabiału. Zakupiłam mleko (bo kawę lubię pić z mlekiem) bez laktozy zamiast tego jest enzym laktazy i pytanie. Czy mogę takie pić?? Jestem już 4 dzień na diecie i widzę poprawe lekką jeszcze kazał kupić nutramigen bo ja dokarmiam. Ale te kolki co ma to dziewczyny masakra :-( nie śpi mi dziecko wogóle
 
reklama
Dziewczyny doradźcie. Byłam wczoraj prywatnie u pediatry-gastrologa ponieważ mała ma straszne kolki i sie nie wypróżnia. Lekarz kazał mi zrezygnować z mleka i nabiału. Zakupiłam mleko (bo kawę lubię pić z mlekiem) bez laktozy zamiast tego jest enzym laktazy i pytanie. Czy mogę takie pić?? Jestem już 4 dzień na diecie i widzę poprawe lekką jeszcze kazał kupić nutramigen bo ja dokarmiam. Ale te kolki co ma to dziewczyny masakra :-( nie śpi mi dziecko wogóle
aga ja piłam mleko sojowe jak musiałam zrezygnowac z nabiału, idzie się przyzwyczaić:)
 
Do góry