reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Madzia on je czesto ale male porcje, po okolo 50 ml. Z reszta jak placze bo jest glodny to co mu zrobię? Woda sie nie da oszukać.

Nie ma podobno górnej granicy jaką powinno dziecko zjadać. Jeżeli by za dużo przybierał nawadze to na pewno lekarz czy położna by Ci powiedzieli. Więc myślę, że nie musisz się martwić :)
 
reklama
Basiajulia tez bym chciala zeby zjadal ta 100 czy ponad jednorazowo i spokoj na 3godziny a w nocy budzi mi sie co chwile i pojada po troche. Zje i wypycha językiem , wiec na sile mu nie wcisne wiecej choc bym chciala zeby pospal bite 3 godziny a nie max godzinke :(
 
już po wizycie u lekarza
zaniosłyśmy prezent zaraz zdjęcie Nastusi postawiła w miejscu gdzie inne dzieci stały usg z mała na piersi miałam bo zaczęła płakać
na szczeście wszystko się ładnie zagoiło jakbym się zdecydowała na jeszcze jedną ciąże to 1,5 roku odczekać no a teraz mamy uważać bo już endometrium rośnie więc niedługo będzie owulacja
 
My na wizyte za jakies dwa tygodnie dopiero idziemy.
Mały rosnie, nie wiem jak bardzo, ale czuje to w miesniach od noszenia malego, ma juz pulchniutkie policzki i ubranka w koncu na niego pasuja :)
Budzi sie praktycznie sam na jedzenie co jakies 3-4h, ale pod warunkiem ze wczesniej uda mi sie go uspic :p

Pytanie do dziewczyn po cc. Kiedy lekarz wam powiedzieli, ze mozecie zajsc w nastepna ciaze?
 
Cześć!

Pogoda okropna, pada, siąpi, zimno, nie wiem czy 20 stopni jest. Zjadłam prawie całą paczkę biszkoptów, jedyny rarytas podczas karmienia piersią, a tak bardzo kaloryczny :/ Nie mogłam się opanować...

A moja Gwiazdka nie mogła usnąć w domu, a przecież w domu też spać w dzień musi. W sumie od 9 do po 12 nie spała, ale teraz śpi, ja już poprasowałam i mogę, popijając Inkę, zajrzeć do Was :)

Margerita - światełko dla Mieszka Kochana, przytulam do serducha! Poza tym dobrze, że u Was w porządku i że nie ma problemów z konfliktu, pozdrawiam serdecznie!
Julka, to pewnie dlatego tak je, bo głodny :)
Madziolina, Fazerkam - oby szybko przeszło! Też mnie coś pobolewa prawa pierś, obserwuję na razie :/
Fazerkam, ja jeszcze plamię od czasu do czasu.

Cybexa do auta mamy, ale planujemy wyjazd nad morze i nie widzę Ansatazji tyle godzin w czymś takim, bo jak w nim siedzi to broda zapada się jej na klatkę piersiową, nie wiem czy to tak ma być, ale to nawet kolebka nie jest, tylko w nim bardziej siedzi. Przy chłopcach miałam kolebkę, taki zwykł fotelik i chyba lepiej w niej siedzieli, mam go jeszcze to sprawdzę. Fajne te rozkładane na płasko, my takiego nie mamy :/ Taki rozkładany mamy od 9 kg...

Piękne te Wasze przyrosty wagi. Jak się nam uda to we wtorek pójdziemy do pediatry, bo wtedy przyjmuje dzieci zdrowe. Wy jak idziecie z Maluszkami to też z dziećmi zdrowymi czy normalnie się rejestrując?
 
reklama
U mnie też jest osobno "zdrowa strona", ale trzeba się rejestrować.
Lila, w moim foteliku samochodowym też tak dziwnie siedzi, że głowa zapada mu się w resztę ciała, jakby właśnie za mało leżąca pozycja była. Przy córce tego nie zauważyłam, mimo że to był ten sam fotelik.

Udało mi się ściągnąć 70 ml z obydwóch piersi. We wtorek idę do gina na kontrolę i musiałam żarełko przygotować :-)


Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry