reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

reklama
Ktg, ok. Zero skurczy, tętno ok.
Badanie bez zmian, czyli krótka szyjka i przepuszcza dwa palce. Jakby się coś działo to wiadomo IP. A jak nie to w sobotę ktg i poniedziałek rodzimy. Ja dostałam skierowanie od lekarza do szpitala, ze względu na wiek, żeby nie czekać nie wiadomo ile.
Położna moja była akurat dzisiaj i prosiła, żeby tylko nie jutro, bo ma jakieś wyjście :p
Mi tam już jest wszystko jedno, jak mnie w nocy te bóle złapały to stwierdziłam, że mi nie spieszno heh.

Julka89.89, ja w każdej przychodni na pobraniu widziałam informację, że ciężarne poza kolejnością ...... i dziwne, że nie wszędzie tak jest.








Asia, u mnie pieniądze za poród z położną idą na szpital. Otrzymuję normalnie rachunek, nic położnej nie płacę. Nie wiem, ale mam wrażenie, że ta pani może tak mówi z zazdrości, bo jej nikt nie prosił o poród .....


Wizytującym życzę powodzenia!!!

może i tak bo ona nie pracuje w szpitalu tylko w ośrodku zdrowia;-)
ale u was to widzę że się formalnie załatwia,u nas niestety kopertą do kieszeni;-)
u nas też wszystko nieoficjalnie. Dziewczyna przy mnei pytała oddziałową o mozliwośc to ta wykrętnie, że nie, że tylko w pracy i widac było że kombinuje. Poszła do niej na rozmowę w 4 oczy i kazała powiedziec a jak jest nieoficjalnie to dostała nawet namiary na położne..czyli wszystko pod stołem
 
@Iwona35 - i przeszło???? łooo...... mały pewnie czeka na weekend, żeby tata był w domu ;-)

@Lila - ciężka ta końcówka, ale ...... za tydzień Twój wielki dzień!!

Mnie dzis kręgosłup boli :( trochę tak jak na okres.....hhhmmm......
no przeszło :( jeszcze tylko ten tydzień i tata ma 2 tyg. urlopu, oby Mały uparciuch wstrzelił sie w ten czas :)
 
Dziewczyny przypominam ze kazdemu tatusiowi przysluguje 2 dni urlopu okolicznosciowego z tytulu urodzenia dziecka ;) nie beda musieli sobie wykorzystywać tego normalnego

Autentyczna sytuacja u fryzjera: "Dzień dobry panie Jacku, ścinamy tak jak zawsze czy na Pazdana?";)

Dodatkowo pamiętajcie, że ta opieka tatusiom przysługuje :)
ja o tym wiem, ale mój ma taką pracę że nie przyjedzie do domu w razie "w" w ciągu godziny a czasami może to zająć nawet dzień, więc wolę urlop :)
 
Hej dziewczyny ja nadal walczę z tą dziurą w brzuchu.
Na szczęście Adaś jest grzeczny bo w sumie chirurg zabronił mi dzwigać i nosić bobasa a od jutra tata wraca do pracy więc kij wyjdzie z tych jego zaleceń:oo2:

o kurcza alina a czemu ci się ta rana rozeszła?
julita sama chciałabym wiedzieć, prawdopodobnie przez to że zaczęło się paprać nie zamknęło się na czas, szwy się rozpuściły a rana nie zdążyła zrosnąć.

Jeju strasznie brzmi. Współczuję. Mały śpi czy czuwa i tata go zagaduje?
Needi tata zasuwał z maluchem na rękach bo młody paskudnej czkawy dostał

Matko alinka współczuje! Nie wyobrażam sobie jak to musi bolec ... :(

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Kaskaw na szczęście jeśli można tu mówić o szczęciu nie boli to jakoś specjalnie jedynie szczypie no i wiadomo przy oczyszczaniu boli.

o jeju współczuje... będą to naprawiać?
Iwona no właśnie niechcą tego naprawiać, twierdzą że musi się samo zagoić i to mnie przeraża....:eek:

Alinka! Ojejku! Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrówka. A powiedz mi kiedy miałaś cc? Karmisz piersią? Pytam bo ja też po cc. U mnie laktacja słaba ale ją stymuluje cały czas.
Aga ja miałam 22.06, z karmieniem ogólnie słabo, mały był 24 godz na obserwacji i tak butla mu się spodobała że pierś traktuje raczej rekreacyjnie, zresztą ja mam bardzo mało pokarmu, a to że on niezbyt chętnie pije jeszcze to pogłębia więc błędne koło.

U mnie pogoda jakaś porąbana, od trzech dni boli mnie głowa, wyszłam z małym na pół godziny i musiałam uciekać bo zaczęło padać, ogólnie cały czas śpiąca jestem.
 
reklama
Do góry