reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Dziewczyny przypominam ze kazdemu tatusiowi przysluguje 2 dni urlopu okolicznosciowego z tytulu urodzenia dziecka ;) nie beda musieli sobie wykorzystywać tego normalnego

Autentyczna sytuacja u fryzjera: "Dzień dobry panie Jacku, ścinamy tak jak zawsze czy na Pazdana?";)

Dodatkowo pamiętajcie, że ta opieka tatusiom przysługuje :)
Tak, dzięki dziewczyny. My tak zaplanowaliśmy to po urlopie ale zapomniałam o tych dwóch okolicznościowych. I chcemy najpierw te dwa, potem opiekę na mnie z tydzień lub dwa i potem urlop. Fajnie to wyjdzie bo przeszło miesiąc. Pytam się małżonka czy to nie będzie przegięcie ale on coś tam tylko burka żebym się nie przyjmowała.
A ja w szpitalu leże z cewnikiem a jak nic to nie da to jutro kroplówka.Tak czy inaczej bez małego mnie nie wypuszczą.Trzymajcie kciuki.Będę pisać co i jak
Masz ten cewnik Foleya? Opisz mi coś więcej . Jak zakladali? Ile masz go nosić? Boli?
 
Ktg lepsze niż to wczoraj, jutro powtórka. I jak jej w domu nie czuję za bardzo albo rzadko, to na tym ktg dziś, a byłam dziś krótko, z 20 minut, to 14 ruchów było. I bądź tu mądry :/ A w domu ledwo, ledwo...

Julka
, a jak bierze tacierzyński to może też te dwa dni okolicznościowego? Bo gdzieś mnie słuchy doszły, że tacierzyński wyklucza okolicznościowy. Moja spokojniejsza, tak mi się wydaje w domu, bo na ktg szaleństwo :/ Jak za bardzo szaleje to mam stresa, jak za mało, jeszcze bardziej :/
Kkasiulka, trzymam kciuki za Dzieciątko kuzynki!!
Asiak, zaciskam kciuki!! Pewnie, że pisz!
Nieufna, to już za chwilę w zasadzie. Ja, jak wytrwam, to we wtorek.
PannaMigotka, lepiej sprawdź. A z tą kasą to być może :/
Alinko, oni Ci to na nowo zszywać będą czy samo ma się zrosnąć? Masz dren?
 
Ktg lepsze niż to wczoraj, jutro powtórka. I jak jej w domu nie czuję za bardzo albo rzadko, to na tym ktg dziś, a byłam dziś krótko, z 20 minut, to 14 ruchów było. I bądź tu mądry :/ A w domu ledwo, ledwo...

Julka
, a jak bierze tacierzyński to może też te dwa dni okolicznościowego? Bo gdzieś mnie słuchy doszły, że tacierzyński wyklucza okolicznościowy. Moja spokojniejsza, tak mi się wydaje w domu, bo na ktg szaleństwo :/ Jak za bardzo szaleje to mam stresa, jak za mało, jeszcze bardziej :/
Kkasiulka, trzymam kciuki za Dzieciątko kuzynki!!
Asiak, zaciskam kciuki!! Pewnie, że pisz!
Nieufna, to już za chwilę w zasadzie. Ja, jak wytrwam, to we wtorek.
PannaMigotka, lepiej sprawdź. A z tą kasą to być może :/
Alinko, oni Ci to na nowo zszywać będą czy samo ma się zrosnąć? Masz dren?

Apropo okolicznościowego
Link do: Urlop okolicznościowy z tytułu urodzenia dziecka
 
trzymamy kciuki Asiu! bo cos nam sie worek lipcowych mam zawiązał i cisza spokoj a tu przeciez juz zaraz koniec pierwszego tygodnia tego pieknego miesiaca :O
 
reklama
Mój mąż bierze tylko tydzień wolnego - licząc od dnia kiedy wyjdziemy ze szpitala. Plus posiadania swojej firmy, że można być elastycznym co do urlopów, ale minus, że nikt mu za to wolne płacić nie będzie.. :baffled: Jakoś będę musiała przez ten tydzień w domu na nogi stanąć, by samej dać radę z maluchem.

Ja jutro na 11 mam byc w szpitalu - do końca nie wiem co będzie się działo. Pewnie spotkanie z lekarzem, położną, może jakieś badania krwi, itd. Mam nadzieję, że będę mogła spędzić noc w domu i dopiero rano się stawić na cc.
Jutro też planujemy naszą ostatnią randkę - obiadek, gdzieś na mieście :p
Rety, pojutrze będę mamą!!! :szok:
 
Do góry