reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Tak, dzięki dziewczyny. My tak zaplanowaliśmy to po urlopie ale zapomniałam o tych dwóch okolicznościowych. I chcemy najpierw te dwa, potem opiekę na mnie z tydzień lub dwa i potem urlop. Fajnie to wyjdzie bo przeszło miesiąc. Pytam się małżonka czy to nie będzie przegięcie ale on coś tam tylko burka żebym się nie przyjmowała.

Masz ten cewnik Foleya? Opisz mi coś więcej . Jak zakladali? Ile masz go nosić? Boli?
Spokojnie to nie jest przegięcie, mój szwagier tak zrobił i równy miesiąc mu wyszło :) właśnie dziś wrócił do pracy


Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już w domu ech :p no rozczarowana jestem, ale co poradzić... No trudno!

Ja dzis w nocy od 23 do 2 miałam regularne skurcze co 10 min. z bólem brzucha i kręgosłupa, w trakcie mnie przeczysciło i kłuło mnie ujście pochwy, ból był taki, że aż pot mi wyszedł na plecach a później przeszło, normalnie myślałam że to już. Resztę nocy spałąm słabo bo obydwa biodra mnie bolały i nie mogłam spać na boku a na plecach spało się średnio.

Wczoraj była fajna data na rodzenie bo już nawet film nakręcono "urodzony 4 lipca" :)

O kurczę no to nieźle, też bym myślała, że to już! Naprawdę, gdy się czeka na sn to jak na bombie...

Słuchajcie, moja kuzynka, 31tc dzis rano urodziła. W nocy, ok północy odeszły jej wody. Pojechali do szpitala, dostała kroplówki i ok 8 zapadła decyzja, że cc. Pisała mi 15min temu, że mają się dobrze, mały sam oddycha, jest w inkubatorze, waży 1400g. Ona od 26tc leżała plackiem, miała założony pessar, nie wstawała prawie wogóle i masz babo placek..... Trzymajcie kciuki, żeby z Maxem było wszystko dobrze....

Trzymam mocno mocno kciuki!!!

Może nie patrzą tak na wszystkich, w końcu nie każdy ma obowiązek zrobić badanie prenatalne w 12 tc, tylko na Ciebie. A Twój lekarz zawsze kierował się usg? Przepraszam, może pytałam już o to, ale nie pamiętam :)

Moja ginekolog prowadząca kierowała się zawsze wyłącznie terminem z miesiączki. A ordynator w szpitalu terminem z usg, wg którego mam ciążę tydzień młodszą i dlatego stwierdził że za wcześnie na cięcie.

Hej dziewczyny ja nadal walczę z tą dziurą w brzuchu.
Na szczęście Adaś jest grzeczny bo w sumie chirurg zabronił mi dzwigać i nosić bobasa a od jutra tata wraca do pracy więc kij wyjdzie z tych jego zaleceń:oo2:

O kurczę, a nie da rady żeby mąż jeszcze z Tobą został? Żeby Ci się gorzej to nie zrobilo...

A ja w szpitalu leże z cewnikiem a jak nic to nie da to jutro kroplówka.Tak czy inaczej bez małego mnie nie wypuszczą.Trzymajcie kciuki.Będę pisać co i jak

Trzymam kciuki!!!

Masz ten cewnik Foleya? Opisz mi coś więcej . Jak zakladali? Ile masz go nosić? Boli?

Dziewczynie z mojej sali też dziś zakładali. Niestety bardzo ją bolało samo zakładanie, ale robił to ordynator który ogólnie nie jest delikatny, u niego to nawet badanie ginekologiczne boli :/ potem już założone jej nie bolało, tylko brzuch miała momentalnie napięty i bolący i zaczęły się pojawiać skurcze - no ale to akurat dobrze bo znaczy że podziałało i pewnie dzis urodzi ;)
 
reklama
Do góry