reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

reklama
Mendoza, ja też korzystam z apki i w weekend wszystko grało. Czasem tylko nie chce mi się łączyć z forum, bardzo długo ładuje wątki, to wtedy ją resetuje i się loguje od nowa i zwykle pomaga :-)
U mnie też brzuch się spina, młoda szaleje i mam czasem bóle krzyżowe. Na razie nic poważnego, ale jeszcze mam prawie 3 tygodnie :-)
W ramach wolnego dnia uszylam dzisiaj szorty :-)
 
Ja nie wiem, masowe rozpakowanie w czerwcu a teraz cisza? ;)

Mój Synuś chyba da mi dotrwać do fryzjera-jutro :p

Noc spokojna, ale coraz częściej brzuch się spina i ciężko się wstaje...
 
Dzień Dobry :):)

Widzę spokój był w nocy :):) Ja wstawałam do Szymka co chwilę bo się budził i mnie wołał.. i tak o 3 śpiewałam mu kołysanki i słuchałam jego opowieści o lokomotywie tomku.... ale mąż wstał do niego po 6 i mogłam jeszcze chwilę pospać;)

Śniło mi się, że brałam ślub i nikt się nie bawił, nie było muzyki, jedzenia nic.... gości jak na lekarstwo.... masakra .. te sny nad ranem są zawsze takie dziwne

A co do prasowania to na mnie czeka sterta, którą miałam ogarnąć w sobotę ale mi się nie chciało :) to dzisiaj muszę to zrobić tak.czy siak :)

Wczoraj tylko przejrzałam torbę czy ładowarkę mam i dołożyłam laktator bo może akurat się przyda :)

Uciekam na śniadanko i czekam na wieści, czy oby na pewno ta noc była taka.spokojna :D
 
reklama
U mnie tez spokojna nocka, tylko od 5 juz spac nie mogłam i tym sposobem juz pranie schnie, galaretka z owocami bedzie na deser, dom z grubsza ogarnięty, kończę śniadanie i mogę uciąć sobie drzemkę [emoji6][emoji108]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry