reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Czesc dziewczynki ;) to i ja dolacze do Was :) jest to moja 3 ciaza ;) termin z om , mam na 12.07 ale z pierwszego usg mam na 31.07 . Wolalabym zeby termin z om sie sprawdzil ale lekarz rozwiewa moje nadzieje , mowiac ze patrzymy tylko na usg . ;( .

U mnie juz objawy takie jak opadniety brzuch sa , bole krocza , bole w pachwinach , czeste skurcze przepowiadajace , parcie na odbyt , i ujscie na palec , biegunke mam ostatni tydzien ale chyba to nie przed porodem , nie jest to w pelni biegunka tylko czeste wyproznianie z 5 razy na dobe . Pobolewa mnie tepo kregoslup ale to chwilami . Prawie wszystko przygotowane , u nas ;) a jak u Was z objawiami ? Pokazalo sie cos nowego ?
 
reklama
Cześć dziewczyny :) ja dzisiaj wychodzę, czeka mnie jeszcze tylko USG. Lekarz na badaniu stwierdził że wszystko jeszcze pozamykane i zapytał czy mój gin czasem nie pomylił się w obliczeniu terminu porodu a mam na 11 czyli raczej nie urodzę wcześniej. A i powiedział jeszcze dotykając brzucha że dziecko raczej nie jest takie duże (przy przyjęciu na ip ważył ok 3600) i ze mm dużo wód płodowych. Przez całą ciążę nie poczulam tyle bólu co tutaj przez 2 noce. Pachwiny tak ciągną że nie da się spać a w domu spałam z poduszką miedzy nogami i było ok.
Miłego dnia
 
Witajcie ;) u mnie równowaga musi byc zachowana wiec dzisiejsza noc tragiczna, glownie przez zgage, ani mleko ani migdały ani syrop ani rennie nie pomoglo. Kiedys migdały pomagały, teraz juz kompletnie nic. Pachwiny mnie bola ale trzeba sie ogarnac trochę. Jutro ktg a w środę wizyta. Oby zlecialo.
 
Czesc dziewczynki ;) to i ja dolacze do Was :) jest to moja 3 ciaza ;) termin z om , mam na 12.07 ale z pierwszego usg mam na 31.07 . Wolalabym zeby termin z om sie sprawdzil ale lekarz rozwiewa moje nadzieje , mowiac ze patrzymy tylko na usg . ;( .
Hej. Ja właśnie też niby mam się kierować terminem na usg i tak liczone tygodnie są, a co będzie to zobaczymy. Nastaw się na późniejszy termin, najwyżej Cię maluch zaskoczy ;)
 
Ostatnia edycja:
Ludzie oglądam jakiś chłam na liftime na cyfrowym polsacie, "wredne mamuśki". Jak bym miała mieć więcej kasy i być takim pustostanem to chyba wolałabym zostać przy obecnym stanie. Ja nie wiem gdzie oni te babki znajdują. Może Ameryka jest pełna takuch.
Ale siedzę i oglądam dalej bo mała jeszcze śpi:p

Czesc dziewczynki ;) to i ja dolacze do Was :) jest to moja 3 ciaza ;) termin z om , mam na 12.07 ale z pierwszego usg mam na 31.07 . Wolalabym zeby termin z om sie sprawdzil ale lekarz rozwiewa moje nadzieje , mowiac ze patrzymy tylko na usg . ;( .

U mnie juz objawy takie jak opadniety brzuch sa , bole krocza , bole w pachwinach , czeste skurcze przepowiadajace , parcie na odbyt , i ujscie na palec , biegunke mam ostatni tydzien ale chyba to nie przed porodem , nie jest to w pelni biegunka tylko czeste wyproznianie z 5 razy na dobe . Pobolewa mnie tepo kregoslup ale to chwilami . Prawie wszystko przygotowane , u nas ;) a jak u Was z objawiami ? Pokazalo sie cos nowego ?
Witaj,
Ja mam takie same "objawy", poza tą biegunką, bo co prawda siadam codziennie na dwójkę ale ciągle mam zatwardzenieo_O
Cześć dziewczyny :) ja dzisiaj wychodzę, czeka mnie jeszcze tylko USG. Lekarz na badaniu stwierdził że wszystko jeszcze pozamykane i zapytał czy mój gin czasem nie pomylił się w obliczeniu terminu porodu a mam na 11 czyli raczej nie urodzę wcześniej. A i powiedział jeszcze dotykając brzucha że dziecko raczej nie jest takie duże (przy przyjęciu na ip ważył ok 3600) i ze mm dużo wód płodowych. Przez całą ciążę nie poczulam tyle bólu co tutaj przez 2 noce. Pachwiny tak ciągną że nie da się spać a w domu spałam z poduszką miedzy nogami i było ok.
Miłego dnia
Fajnie, że idziesz do domu. A mówił Ci długość szyjki?
 
Needi- nic innego mi nie zostaje jak jeść :D w tych ciężkich chwilach. Czasami jak obejrzę jakiś program to też zastanawiam się czy to są realia czy na potrzeby oglądalności, nie da się uwierzyć w to co się ogląda :D

U mnie bez nowości czop odchodzi...w sumie ja jakaś dziwna jestem od środy mam plamienia a czop od dwóch dni mi odchodzi..może dzidzia wie, że mam mega strachaaaa :D
Muszę podjechać na zakupy a tak mi się nie chce :(

Proszę się kluć, bo czekam na dzidziolki!!! :D
 
Witajcie ;) u mnie równowaga musi byc zachowana wiec dzisiejsza noc tragiczna, glownie przez zgage, ani mleko ani migdały ani syrop ani rennie nie pomoglo. Kiedys migdały pomagały, teraz juz kompletnie nic. Pachwiny mnie bola ale trzeba sie ogarnac trochę. Jutro ktg a w środę wizyta. Oby zlecialo.

Polecam wodę z ogórków kwaszonych - przechodzi i nie wraca. Sama byłam sceptycznie nastawiona, ale sprawdziłam i działa super! :-)

@Ilejeszcze - witaj!

@Needi - taaak....ja też czasem oglądam te durne programy na podniesienie swojego ego :D :D :D

@Agula2016 - a jedz na zdrowie!!! ;-)

@ilona2701 - oj, ja w szpitalu też bardzo źle sypiałam - przez niewygodny materac....

Mam meeeega doła...... Pokłóciłam się z M. Znów o to samo. Ja juz nie mam do niego siły................ :( :( :(
 
Czesc dziewczynki ;) to i ja dolacze do Was :) jest to moja 3 ciaza ;) termin z om , mam na 12.07 ale z pierwszego usg mam na 31.07 . Wolalabym zeby termin z om sie sprawdzil ale lekarz rozwiewa moje nadzieje , mowiac ze patrzymy tylko na usg . ;( .

U mnie juz objawy takie jak opadniety brzuch sa , bole krocza , bole w pachwinach , czeste skurcze przepowiadajace , parcie na odbyt , i ujscie na palec , biegunke mam ostatni tydzien ale chyba to nie przed porodem , nie jest to w pelni biegunka tylko czeste wyproznianie z 5 razy na dobe . Pobolewa mnie tepo kregoslup ale to chwilami . Prawie wszystko przygotowane , u nas ;) a jak u Was z objawiami ? Pokazalo sie cos nowego ?
witaj:)
Witajcie ;) u mnie równowaga musi byc zachowana wiec dzisiejsza noc tragiczna, glownie przez zgage, ani mleko ani migdały ani syrop ani rennie nie pomoglo. Kiedys migdały pomagały, teraz juz kompletnie nic. Pachwiny mnie bola ale trzeba sie ogarnac trochę. Jutro ktg a w środę wizyta. Oby zlecialo.
zgagę mam nadal...
 
reklama
Do góry