reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Chyba poczekam jeszcze, zobacze jak będzie po obiedzie i ewentualnie pojadę na IP. A jak to jest, jak pojade to jak będzie wszystko ok to tylko sprawdzą i puszczą mnie do domu?
 
reklama
ja jestem za opcją nr 2, bo jak to ma być na zdjęcia maluszków (z opisem porodu nie czuje potrzeby by się ukrywać ;) ) to zdjęcie najpewniej będę chciała Wam wysłac od razu ze szpitala- czyli bez dostępu do kompa, prosto z komórki a skoro nie można na niego wejśc z komórki to bez sensu:) lista do administratora dla kogo dostęp więc chyba pasuje mi bardziej
 
Nie wiem właśnie jak jest u mnie, bo byłam tylko raz, ale to z plamieniem, więc wtedy zostałam. Jak będę jechać to w razie czego sie spakuje najwyżej.
 
chyba tak moja lekarka mówi że przynajmniej spokojniejsza będę i ja i ona
Dokładnie. Ten czas przetrzymasz, ale będziesz spokojna i wyjdziesz już z dzidzią :)
No piorę! Chmury są, ale prać muszę, bo sporo jeszcze tego :/
Też dziś piorę. Myślałam, że zamknę się w dwóch praniach, a teraz nie wiem czy w czterech się uda ;)

Dużo nas rozwiąże się jeszcze w czerwcu. Ja z terminem na koniec lipca to będę siedziała jak na bombie a Wy już z dzieciaczkami...
Jest nas kilka z końcówki lipca też ;)
Jak Wy pierzecie?
Ja też piorę w codziennym, 40 stopni :)
czyli bez dostępu do kompa, prosto z komórki a skoro nie można na niego wejśc z komórki to bez sensu:) lista do administratora dla kogo dostęp więc chyba pasuje mi bardziej
Mi ogólnie obojętne, bo w domu korzystam i z telefonu i z lapka, ale faktycznie w szpitalu każda będzie mieć telefon, a laptop wątpię...
A jak to jest, jak pojade to jak będzie wszystko ok to tylko sprawdzą i puszczą mnie do domu?
Mnie puścili jak było wszystko ok z dzieckiem :)
 
Chryste panie..szkolenia na noworodku...chyba bym wolała przeczytac ze maja szkolenie w zakresie jak nie zrobic krzywdy dziecku podczas zdjęć
 
reklama
Iwona, ja to rozumiem tak, że zaprasza firma doświadczona na szkolenie fotografów, którzy się uczą i profesjonaliści się dziećmi zajmują.
 
Do góry