reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Tarzan jest hiciorem :-) pokazywałam Mężowi ten cudny obrazek tylko sie zaśmiał i spytał co jej z tyłka wypada...

Nie zrozumiał aluzji :p


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

Musisz Go nauczyć :D
 

Załączniki

  • Tarzan.jpg
    Tarzan.jpg
    286,9 KB · Wyświetleń: 70
reklama
No i pada!!!! Ja się zdrzemnęłam, obudziłam się i pada, poleciałam(jak można tak to nazwać) pościągać na dwór, ale już i tak mokre, sąsiadki nie było, bo ona mi ściąga jak pada, a mnie nie widzi, ugh! Gdzie ja to teraz powieszę w domu?! Tyle tego...

Dzięki Dziewczyny za dobre słowo :)

Pauladabro - ja też, w normalnym programie, 40 stopni.
Kkasiulka, też biorę dopegyt. Już teraz 2x1. Mierzę całą ciążę, wcześniej było ok, później w miarę, to jedna talbetka, teraz już trochę do bani, to dwie biorę. Mam takie jak Ty, jak podjeżdża pod 140/90 to gin się denerwuje. Z Nikodemem leżałam na ciśnienie pod koniec ciąży w szpitalu i dlatego też cc miałam. Teraz też dlatego i dlatego, że 3 cc.

Moja też dzisiaj mało się rusza!!!!!!!!!!Jeszcze po tych moich stresach z tym jej tętnem to świetny dzień po prostu!!!
 
Tak Was czytam dziewczyny i widzę, że nie tylko moja się dzisiaj słabo rusza. Rano jak sie przebudziłam miala czkawke i kilka ruchów czułam. Później jak wstałam to odkurzałam, chodziłam, ale usiadłam i cisza. Nie chce panikować, nie wiem kiedy w takiich sytuacjach zgłaszać sie na IP.
 
Tak Was czytam dziewczyny i widzę, że nie tylko moja się dzisiaj słabo rusza. Rano jak sie przebudziłam miala czkawke i kilka ruchów czułam. Później jak wstałam to odkurzałam, chodziłam, ale usiadłam i cisza. Nie chce panikować, nie wiem kiedy w takiich sytuacjach zgłaszać sie na IP.
Zjedz co słodkiego i jak w ciągu godziny nic, to nie zaszkodzi pojechać. Możesz się położyć na lewym boku
Moja się wreszcie obudziła, ale szału nie ma.
 
Alinka - dobrze, że wam się nic nie stało!! Szkoda samochodu, ale że wy w jesteście w całości jest najważniejsze.

Dżuka - faktycznie już niedłuo :) Ja będę ciekawa relacji z porodów przez cc zwłaszcza was, które będziecie przede mną[emoji14]Oczyiwście innych relacji też będę ciekawa[emoji14]
Iwonaimaja - powodzenia!! :)

Lila - lekarz na pewno by powiedział ci, jakby coś było nie tak. Jak mówi, ze nie ma się czym martwić to postaraj się nie martwić, choć wiem jak to jest i też się stresuję jak coś na wizycie jest trochę inaczej, albo poza średnią mimo zapewnień, że nie ma się czym martwić.
Będzie dobrze! :)

Needi - sklep zoologiczny i dwulatka to zapowiada się interesująco, ale może tym razem nic się nie wydarzy :) Powodzenia!

Kasiulka - zdrówka życzę i kciuki trzymam!

Temat był już poruszany, ale nie wiem czy coś wyniknęło z tego, wiec zapytam poruszę go raz jeszcze.
Niedługo będziemy się rozpakowywać i tak myślę, że na pewno większość z nas będzie ciekawa jak te nasze lipcowe maluchy wyglądają :) Nie każda jest na FB i nie każda będzie chciała publicznie publikować zdjęcia maluchów.
Może jakieś zamknięte forum? Albo na priv? Albo może wymiana emailiami?

A tak poza tym to miłego dnia życzę!! :)



Może by stworzył nowy temat na lipcówkach. ,,Mój poród" lub coś podobnego oraz ,,Nasze małe szczęścia" i tu można byłoby wstawiać fotki i to forum byłoby zamknięte. Chyba było już coś na ten temat ale potem cicho się zrobiło.



Dziewczyny próbujemy z fazerkamm coś wymyślić wątek zamknięty juz założyłam ale czekamy na jeszcze jedną odpowiedź od admina i damy znać ;) dajcie nam czas do piątku ;)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom

Wiec tak kobitki sa dwie opcje :) albo same zakladamy zamknieta grupe i same siebie mozemy dodawac i nikt poza czlonkami w grupie nie widzi co sie dzieje ale problem jest korzystaniem z komorek albo druga opcja watek ukryty ktory znajduje sie w watkach ukrytych zaklada nam administrator baby boom i tylko on mozne kogos tam dodac, oczywiście za nasza zgoda i tu nie ma problemu korzystania z telefonu jak i aplikacji, a wchodzimy przez link ktory jest widoczny tylko dla osob ktore beda dodane do tego watku.

Prosze mi napisac co wolicie to bede dzialac albo z Gwiazda albo z administratorem :)


A co do tematow typu moj porod to juz jest taki założony :) czeka na odwazna ktora zechce jako pierwsza opisac swoj porod :) :)

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
fazerkamm, według mnie opcja 1. wydaje się ok, bo wtedy my mamy kontrolę i nie musimy zdawać się na admina za każdym razem kogoś chcemy dodać, albo usnuąć. Tylko ten dostęp z telefonu.. ale nawet w telefownie w przeglądarce nie będzie działać? Czy tylko w aplikacji BB?
 
ja tam podejrzewam że one wrócą z królikiem chomikiem i jeszcze rybkami pod pachą :D ale to nic, z wszystkiego idzie zrobić jakiś obiad

Hahaha jakbym wiedziała to bym łopatki nie kupowała. Tylko ile chomikow bym musiała kupić na gołąbki?:confused::p

Mimo wszystko było ok. Kupiłyśmy cztery rybki i bez żadnego marudzenia wróciłyśmy do domu:laugh2:.

Znowu kasy puściłam bo w reserved zaczynały nabijać obniżki i kupiłam troszkę Martynce.:dry: Stanowczo za dużo wydaję. Muszę powiedzieć STOP. Teraz to będzie proste bo i tak kasy brak:laugh2:

A z tym wątkiem to ja wolę dostępny przez komórkę bo ja tylko tak a nawet jak w niej piszę przez przeglądarkę to nie widzę np suwaczków więc pewnie nie ma wszystkich opcji. A admin doda nas raz i już. Zrobi mu się listę i z głowy
 
Wiec tak kobitki sa dwie opcje :) albo same zakladamy zamknieta grupe i same siebie mozemy dodawac i nikt poza czlonkami w grupie nie widzi co sie dzieje ale problem jest korzystaniem z komorek albo druga opcja watek ukryty ktory znajduje sie w watkach ukrytych zaklada nam administrator baby boom i tylko on mozne kogos tam dodac, oczywiście za nasza zgoda i tu nie ma problemu korzystania z telefonu jak i aplikacji, a wchodzimy przez link ktory jest widoczny tylko dla osob ktore beda dodane do tego watku.

a w obu wariantach same możemy dodawać posty,czy muszą one przechodzić np przez konto administratora?
 
reklama
Mnie też się podoba opcja 1, ale ja korzystam z laptopa, gorzej z tymi, które korzystają z telefonów...

Ruda, oby się rozruszała, ja teraz moją też czuję, ale szału nie ma, jak pisze Nieufna :/
 
Do góry