reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Witam na chwilkę. Niestety szpitalnie. Trafilam w środę z białkiem w moczu, powtorzyli badania bialko nie wyszlo ale za to bakterie. Moglabym juz byc dzis w domu gdyby nie to ze ktos zgubil probke moczu na posiew i jutro musza pobierac od nowa, wiec do poniedzialku napewno.
mam juz skrocona szyjke i 1 cm rozwarcia skurcze tez jakies sa ale niezbyt czeste i tak do 50, maly oczywiscie glowa w gore.
nie przeczytalam wszystkich postow wiec mam nadzieje ze u was wszystko ok.
pozdrowka
to szybkiego powrotu do domku życzę :)

Ech...cieżko tak żyć. Mam wlasnie takie samo podejście, wszytko zle, bedzie zle, nic sie nie uda... Mnie to straszne meczy.
Mam ogromna nadzieje ze jak sie pojawi dziecko to bedzie najważniejsze a reszta bedzie tez ważna ale trochę za synem. Oby bo idzie sie wykończyć :-(

Fajnie ze tak kibicujesz ;-) nie znam kobiety która by tak lubiła piłkę nożna...serio ;)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
paula to nie jest tak,że dziecko na pstryknięcie zmienia wszystko..owszem zmieni tryb życia, priorytety ale nie charakter.. musisz po prostu nauczyć się odrobiny egoizmu. Da się, bo ja też kiedys taka byłam.. a teraz mam w drugą stronę, nawet obrabianie mi d..nie wzrusza mnie:) ale trzeba na prawdę bardzo chciec i mocno trenować

Lizzy- nie ma co sie czarowac :D, biedna psinka :(

Iwonka- a czy jak wywoluja to gorzej jest???

W srode mam wizyte i juz mam stresy :( dowiem sie czy mam zatrucie i czy wody opadaja :(
oxytocyna (o ile zadziała, bo znam przypadki podania 3 kroplówek i nic) to taki ból, że ja nie życzę go nikomu, serio. NIe miałam sił powietrza złapać między jednym a drugim skurczem
 
reklama
Ja czekałam ok 1.5 miesiąca. To chyba zalezy jaki wózek, jaki producent...na ten który ja kupiłam podobno pani która zamówiła w marcu dostała wtedy kiedy ja czyli pod koniec maja a ja zamowilam ok 10 kwietnia.

Ja nie wiem czy to jest skurcz u mnie. W piątek wieczorem mnie strasznie bolał brzuch ale tak jednostajnie raczej...chociaż jak sie zastanowię to chyba było tak ze na chwile przestawało i pozniej znow bolało długo. Hmmm....skurcz wyobrażam sobie jak takie ściskanie? A to był ból podbrzusza jak na miesiączkę. To sa te skurcze? Mówiłam o tym lekarzowi i nie skomentował wiec nie wiem...



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja czekałam ok 1.5 miesiąca. To chyba zalezy jaki wózek, jaki producent...na ten który ja kupiłam podobno pani która zamówiła w marcu dostała wtedy kiedy ja czyli pod koniec maja a ja zamowilam ok 10 kwietnia.

Ja nie wiem czy to jest skurcz u mnie. W piątek wieczorem mnie strasznie bolał brzuch ale tak jednostajnie raczej...chociaż jak sie zastanowię to chyba było tak ze na chwile przestawało i pozniej znow bolało długo. Hmmm....skurcz wyobrażam sobie jak takie ściskanie? A to był ból podbrzusza jak na miesiączkę. To sa te skurcze? Mówiłam o tym lekarzowi i nie skomentował wiec nie wiem...



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
a jaki macie model?
 
Baby Design Dotty ja brałam kolor Denim tamta Pani tez i podobno to był mega chodliwy kolor i producent miał problem zeby sie szybko wyrobić. Dlatego ja zamowilam sporo wczesniej... A masz jakiś wybrany? Moze wcale nie bedzie trzeba czekać tyle albo nawet bedzie można kupic od ręki :-)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Baby Design Dotty ja brałam kolor Denim tamta Pani tez i podobno to był mega chodliwy kolor i producent miał problem zeby sie szybko wyrobić. Dlatego ja zamowilam sporo wczesniej... A masz jakiś wybrany? Moze wcale nie bedzie trzeba czekać tyle albo nawet bedzie można kupic od ręki :-)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
no właśnie zamówiliśmy już dwa tygodnie temu, wybraliśmy adamexa aspene no i mamy czekać do max 6 tygodni niby pan powiedział że raczej będzie wcześniej ale nie wiem czy móił prawdę czy powiedział to widząc moją minę ze zdziwieniem.....
To fakt szarości są teraz modne, ale my mieszkamy na wsi, spacery nie zawsze będa w super słoneczna pogodę wiec jak bedzie ciapla plucha i zawieucha wolałam ciemny wózek i taki tez wybraliśmy koler
 
Dziewczyny odnośnie oxytocyny to jest jakaś masakra. Ja pierwsza córkę rodziłam 24 godz. a drugą 3 godz. ale z oxy i powiem wam ze lepszy był ten poród 24 godz. niż 3 godz. Po oxy bol jest straszny.
 
reklama
no właśnie zamówiliśmy już dwa tygodnie temu, wybraliśmy adamexa aspene no i mamy czekać do max 6 tygodni niby pan powiedział że raczej będzie wcześniej ale nie wiem czy móił prawdę czy powiedział to widząc moją minę ze zdziwieniem.....
To fakt szarości są teraz modne, ale my mieszkamy na wsi, spacery nie zawsze będa w super słoneczna pogodę wiec jak bedzie ciapla plucha i zawieucha wolałam ciemny wózek i taki tez wybraliśmy koler

To trzymam kciuki zeby przyszedł szybko :-) jak juz bedziesz miała w domku to pochwal sie koniecznie! :)




Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry