reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Nam położna mówiła, że wywoływany poród boli bardziej i widzę, że potwierdzacie. Byle do 10tego lipca i
będę próbowała wykurzyć malucha :p a do tego czasu to chyba już znaczna część z nas będzie miała maluchy w ramionach jak tak czytam :p

A co do wózka, my na adamexa czekaliśmy niecały tydzień, ale zamawialiśmy w sklepie, a nie u producenta...
 
Nam położna mówiła, że wywoływany poród boli bardziej i widzę, że potwierdzacie. Byle do 10tego lipca i
będę próbowała wykurzyć malucha :p a do tego czasu to chyba już znaczna część z nas będzie miała maluchy w ramionach jak tak czytam :p

A co do wózka, my na adamexa czekaliśmy niecały tydzień, ale zamawialiśmy w sklepie, a nie u producenta...

Lizzy chyba my sie umawiałyśmy na 10 lipca na działania zeby zachęcić Dzidziolka do opuszczenia domku w brzuszku?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja to kurcze nie pamiętam, czy podawali oxy. Bolało jak cholera bite 12h, rodziłam w 42tc , więc może i wywoływali ....
Oby teraz było bez.
Dziś w sklepie postanowiłam, że nie będę się pchać bez kolejki i o dziwo sami mnie przepuścili!
 
Hejka!

Ja w nocy też miałam skurcze takie miesiączkowe, Dziewczyny ja nie wiem jak boli poród, ale nie chce wiedzieć :D jest tam czas na oddychanie????

My dziś jedziemy na ryby tzn. posiedzieć, bo mój mąż nigdy nic nie złowił :D a później do kolegi na kawę bo miał urodziny wczoraj.
Takie miesiączkowe to typowo porodowe. Organizm się przygotowuje. U mnie przy porodzie to nie pamiętam czy miałam czas na oddech bo bardzo szybko postępował. Mnie cały czas bolało. Tak właśnie jak na okres tylko dużo dużo bardziej.
 
Ja czekałam ok 1.5 miesiąca. To chyba zalezy jaki wózek, jaki producent...na ten który ja kupiłam podobno pani która zamówiła w marcu dostała wtedy kiedy ja czyli pod koniec maja a ja zamowilam ok 10 kwietnia.

Ja nie wiem czy to jest skurcz u mnie. W piątek wieczorem mnie strasznie bolał brzuch ale tak jednostajnie raczej...chociaż jak sie zastanowię to chyba było tak ze na chwile przestawało i pozniej znow bolało długo. Hmmm....skurcz wyobrażam sobie jak takie ściskanie? A to był ból podbrzusza jak na miesiączkę. To sa te skurcze? Mówiłam o tym lekarzowi i nie skomentował wiec nie wiem...



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
Tak jak na miesiaczke żadnego ściskania. Mi nawet brzuch nie twardniał tylko straszne bóle miesiączkowe czułam.
 
reklama
Do góry