reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Ech...cieżko tak żyć. Mam wlasnie takie samo podejście, wszytko zle, bedzie zle, nic sie nie uda... Mnie to straszne meczy.
Mam ogromna nadzieje ze jak sie pojawi dziecko to bedzie najważniejsze a reszta bedzie tez ważna ale trochę za synem. Oby bo idzie sie wykończyć :-(

Fajnie ze tak kibicujesz ;-) nie znam kobiety która by tak lubiła piłkę nożna...serio ;)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

Od dziecka uwielbiam piłkę:)
Na pierwszy mecz zabrał mnie tata, potem chodziłam z kolegami z klasy:)
Pierwszy mąż nie lubił hehe, obecny fanatyk jak ja :p Syn także:) Na Legię pierwsza ja go zabrałam.
 
reklama
Trochę hormony ale musisz nauczyć się trochę egoizmu. Każdy się martwi o swoją rodzinę ale nie może się to odbijać na twoim dziecku czy mężu. Przeczytałam niedawno że Bóg dał kobietom silne barki, żeby mogły nosić na nich ciężar tego świata. Ładne ale trzeba pierdzielnąć ten ciężar w kąt i popatrzeć na siebie.
Radzę zaaplikować czekoladę dożylnie i pogłaskać brzuszek.



Alinka wytrwałości i zdrówka. W którym jesteś tyg?

Kurczę masz racje z tym egoizmem. Musze sie wziąć w garść. Koniec pitolenia..

To forum to jak terapia. Szkoda tylko ze dostępne dla wszystkich bo jak mnie ktos odnajdzie to sie za głowę złapie co ja tu smece :p


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Hej a ja wstałam na siku i już nie mogę usnąć ale jeszcze leżę...
W nocy miałam dwa skurczybyki i chyba zaczynam przypominać sobie ból porodowy ....

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi teraz na ktg zapisało się 6 Skurczów w ciągu 30 minut, ale położna mówi ze tak może być na tym etapie. No.ale niech Mały posiedzi jeszcze tydzień to będzie równo 37 tyg skonczone

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hejka!

Ja w nocy też miałam skurcze takie miesiączkowe, Dziewczyny ja nie wiem jak boli poród, ale nie chce wiedzieć :D jest tam czas na oddychanie????

My dziś jedziemy na ryby tzn. posiedzieć, bo mój mąż nigdy nic nie złowił :D a później do kolegi na kawę bo miał urodziny wczoraj.
 
Do góry