reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Dziewczyny odnośnie oxytocyny to jest jakaś masakra. Ja pierwsza córkę rodziłam 24 godz. a drugą 3 godz. ale z oxy i powiem wam ze lepszy był ten poród 24 godz. niż 3 godz. Po oxy bol jest straszny.

Powiem Wam ze boje sie tej oxy. W ogóle boje sie porodu, staram sie o tym nie myślec i nie nastawiać zle ale teraz mnie cos bardziej boli to masakra a co taki ból porodowy.
Jak mowię Mężowi ze sie boje bólu to ki mowi "eeee tam nie ma czego, dasz radę" no super...wiadomo ze dam bo jakoś trzeba urodzić ale wcale mnie to nie pociesza. Z drugiej strony skoro ktos ma wiecej niz jedno dziecko to znaczy ze da sie to przeżyć. Okropnie sie boje :-(


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Dziewczyny jestem okropna, ale myśle ze bedzie bolec i nie mamy innego wyjścia, urodzić trzeba [emoji57]
Ja sie juz chyba oswoiłam delikatnie z myślą ze bedzie bolec ale wkoncu będę miała w ramionach mojego kochanego szkraba! [emoji7]
Mam nadzieje tylko ze nie spanikuje jak wszystko sie zacznie [emoji51][emoji52]
Co ma byc to bedzie, oby odbyło sie bez komplikacji i mały był zdrowiutki


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Witam w słoneczną niedzielę :)
Tak piszecie o tych skurczach i coraz bardziej się boję tego porodu. Wiem że to da się przeżyć ale mimo wszystko jest strach.
Pojechałam dzisiaj specjalnie na targ żeby kupić klapki do szpitala ale takie pod prysznic i nie spodziewałam się że taki z tym będzie problem. Normalnie mam rozmiar 41 ale z racji tego że nogi mam już trochę spuchnięte to żaden but mi nie pasował, nogi się nie dało wcisnąć. Skończyło się na tym że kupiłam męskie, niebieskie.
 
Witam w słoneczną niedzielę :)
Tak piszecie o tych skurczach i coraz bardziej się boję tego porodu. Wiem że to da się przeżyć ale mimo wszystko jest strach.
Pojechałam dzisiaj specjalnie na targ żeby kupić klapki do szpitala ale takie pod prysznic i nie spodziewałam się że taki z tym będzie problem. Normalnie mam rozmiar 41 ale z racji tego że nogi mam już trochę spuchnięte to żaden but mi nie pasował, nogi się nie dało wcisnąć. Skończyło się na tym że kupiłam męskie, niebieskie.


Ilona zam Twój ból sama mam rozmiar 41 i kupic papcie do szpitala czy klapki to jakiś istny koszmar..
 
Hejka!

Ja w nocy też miałam skurcze takie miesiączkowe, Dziewczyny ja nie wiem jak boli poród, ale nie chce wiedzieć :D jest tam czas na oddychanie????

My dziś jedziemy na ryby tzn. posiedzieć, bo mój mąż nigdy nic nie złowił :D a później do kolegi na kawę bo miał urodziny wczoraj.
U mnie miesiączka była strasznie bolesna, wiec blisko bólu przy skurczach, oprócz partych oczywiście. Na początku skurcze sa co kilka min a na koniec nie ma już czasu na oddychanie.
Yhm, ja, oxytocyną.
A ja nie mam skurczy przepowiadajacych, nic, śluz jak zawsze:-( boję się że Mały będzie siedział dłużej niż jego siostry . Nawet nie reaguje na przytulanki.
Ja dostałam oxy po 7 cm rozwarcia żeby już szybciej poszło i ból zajebisty ale faktycznie poszło szybko. Współczuję jak ktoś dostanie na początku
Lizzy- nie ma co sie czarowac :D, biedna psinka :(

Iwonka- a czy jak wywoluja to gorzej jest???

W srode mam wizyte i juz mam stresy :( dowiem sie czy mam zatrucie i czy wody opadaja :(
Jak wywołują ci oxy to gorzej
 
Needi - ja miałam króplówke od początku masakra jakaś!! Dlatego boje sie drugiego porodu mam traume mam wielką nadzieje ze wezmie mnie w domu samą. BOJE SIE :(
 
Kurde dziewczyny nie straszcie :p ja jedynie mysle o tyn ze zaraz po tym bolu bede miec swojego chlopca obok i nie moge sie tego doczekac. Chce tylko doczekac do bezpiecznego okresu :)
 
no nam powiedzieli ze nawet 6 tygodni ale chciałam spytać czy zdarza się że wcześniej wysyłają...
no bo jak nie to urodzę a my wózka nie bęsziemy mieli:(
Ja czekałam na wózek tydzień, miało być 6 tygodni.
Natomiast do piątku ma byc fotelik, tu się zeszło te 6 tygodni.

Ja się pierwszego porodu nie bałam, bo nie wiedziałam co mnie czeka. Teraz staram się nie myśleć ....

Witam Was.
Może coś w aurze było, bo u mnie noc też bolesna. Miałam silne bóle miesiączkowe, teraz mnie też ćmi, nospy nie biorę, pierdzielę, jak ma się wykluć to wola Boża. Ale pobolewa .... wizyta w piątek.
Dziś oby do meczu:D
 
właśnie w innych krajach jest że przy oxy podają rutynowo środek przeciwbólowy, w Polsce dalej pokutuje stwierdzenie " nie Ty pierwsza, nie ostatnia, przeżyjesz"
 
reklama
no nam powiedzieli ze nawet 6 tygodni ale chciałam spytać czy zdarza się że wcześniej wysyłają...
no bo jak nie to urodzę a my wózka nie bęsziemy mieli:(
to nic:) z wózka nie będziesz korzystać przecież minimum tydzień
MOjemu koledze urodziła się przedwczoraj córka. Termin mieli na koniec czerwca, więc się nie spodziewali że bedzie juz(!?) bo 2-3 tyg. wczesniej to przeciez nie termin :D Żonka w szpitalu a on teraz na szybko skręca meble, łóżeczko niekupione, fotelik, wanienka a co dopiero wózek:D :D nieźle co?:) Młode stażem małżeństwo ale wiekiem niekoniecznie. Nie spodziewałabym się:)
 
Do góry