reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Jak pisałam kilka dni temu do Marynki to pisała że małego kanguruje :-)
Ale też nie ma co za często pisać. Niech się zajmie Teosiem;-)

Napisane na GT-S6310 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale moze jednak postawie na owoce, papaje juz zjedliśmy z mężem na spółkę, a jeszcze arbuza i mango kupiłam [emoji5]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja zakończyłam dzień lodami koral tymi warstwowymi z krówką [emoji28]
Ale tylko połowa opakowania bo mąż się ze mną solidaryzował.
Jutro koniecznie muszę kupić fantę pomarańczową bo zdechne

Napisane na GT-S6310 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Julita ja glukozę miałam na początku tygodnia to teraz nadrabiam braki [emoji16][emoji28]

Iwona, nie chyba na wędzone mnie nie bierze, ale ziemniaczki, jajko szczypior i kefir do tego a juz najlepiej jakbym kwaśne mleko miała to czemu nie [emoji848][emoji57]
Muszę w poniedziałek wziasc mleko od znajomego i odstawię sobie na kwaśne! Mm! [emoji6]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
a ja kupiłam zsiadłe mleko bo u mnie wszyscy lubią;)
 
Julita ja glukozę miałam na początku tygodnia to teraz nadrabiam braki [emoji16][emoji28]

Iwona, nie chyba na wędzone mnie nie bierze, ale ziemniaczki, jajko szczypior i kefir do tego a juz najlepiej jakbym kwaśne mleko miała to czemu nie [emoji848][emoji57]
Muszę w poniedziałek wziasc mleko od znajomego i odstawię sobie na kwaśne! Mm! [emoji6]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
ja codziennie wypijam butlę kefiru :) 1l:) a szczypiorku choć lubię to nie mogę: zgaga :(
 
LuckyJuly2016 teraz dzieci maja jeszcze duzo miejsca i w roznych sa pozycjach, po 34 lub 35tc mozna zaczac sie martwic o to by byla dzidzia glowka w dol ;)


Fazerkamm w takim razie mój mały ma jeszcze pare tygodni czasu na to aby sie prawidłowo ułożyć, oby to zrobił choć i tak mam mały spor z mężem o poród naturalny [emoji19]
Miłej niedzieli życzę wszystkim brzuszkom [emoji5]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Witam

przyzwyczajona do wstawania szpitalnego nie śpię już od 4 :)

od jutra zaczynam prać ubranka małej coś czuję że chyba wcześniej zakończę ciąże wczoraj trochę posprzątałam i później zdychałam brzuch mnie bolał i lekkie skurcze odczuwałam

jutro mam też wizytę w przychodni przyszpitalnej ciekawe jak często będę musiała tam jeździć
nie wiem czy Wam pisałam ale zdecydowałam żeby rodzić w tym szpitalu co teraz byłam szpital pod względem wyglądu to obskurny ale lekarze o wiele lepsi niż tu u nas tak samo położne
 
Do góry