reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
O rany! Po moich wczorajszych wypiekach i szaleństwach męża w kuchni nie miałam siły sprzątać, mąż również, więc teraz mam widok w kuchni jakby tornado przeszlo :)
Także czeka mnie poranne sprzątanie...

Wasi panowie to też tak w kuchni bałaganią?
 
Ostatnia edycja:
Witajcie niedzielnie :-)

Julka - wsystkiego najpiękniejszego! mam nadzieję, że wczorajszy dzień był cudowny!!

Fazer - u mnie spokojnie i rodzinnie. Bez spinny i pośpiechu. Dziecko 1 już ubrane, dziecko 2 wyleguje się w moim łóżku oglądając ukochanego Zygzaka. Ja chciałam iśc pod prysznic, ale czekam na ciepłą wodę....jeszcze z 10minutek. A potem kino z dziewczynkami i obiadek na mieście. Mowy nie ma, nie gotuję. Korzystam póki możemy wychodzić gdzieś cos zjeść. Potem na długo utkniemy w domu ;-)

LuckyJuly - jaki spór o naturalny? Ktoś kogoś na coś namawia??

Falmmie - mój potrafi pięęęękny bałagan zrobić, ale świetnie też sprząta. Tylko robi to 3x za długo jak na mój gust i zdarza mu się to dośc rzadko ;-) I strasznie się przy tym złości :D Co ja wprost odwrotnie - jak mam złosci, to idę sprzątać i idę wtedy jak burza :-D

iwonamaja - ja też wczoraj się narobiłam i bolała mnie brzuch i kręgosłup. I dziś też mnie kregosłup boli. Dlatego dzis odpoczywam na maxa. Prać będę ok 32-34 tygodnia. Na razie nie mam mebli, żeby móc to poukładać..... :-/ Ale każdy ma jakieś swoje przeczucia ;-) Więc rób jak Ci intuicja podpowiada :-)

Miłego dnia brzuchatki :-)

EDIT

Aaaaa...!!! :O Wskoczył mi 7 miesiąc na suwaczku!!!!!!!!!!!!!
 
Ja jeszcze leniuchuje w łóżku ☺ wczoraj do późna ogladalam film a potem usnąć nie mogłam. Ja część obiadku mam z wczoraj więc tylko trochę spedzilam w kuchni a tak to leże. Pogoda beznadziejna, mieliśmy plany spacer itd a skończy się na odwiedzinach u szwagierki...i będzie po niedzieli☺
Miłego dnia dla wszystkich☺
 
Witam

przyzwyczajona do wstawania szpitalnego nie śpię już od 4 :)

od jutra zaczynam prać ubranka małej coś czuję że chyba wcześniej zakończę ciąże wczoraj trochę posprzątałam i później zdychałam brzuch mnie bolał i lekkie skurcze odczuwałam

jutro mam też wizytę w przychodni przyszpitalnej ciekawe jak często będę musiała tam jeździć
nie wiem czy Wam pisałam ale zdecydowałam żeby rodzić w tym szpitalu co teraz byłam szpital pod względem wyglądu to obskurny ale lekarze o wiele lepsi niż tu u nas tak samo położne
MOże niech ktoś Ci pomoże w prasowaniu? Ja miałam 4 pralki ubranek i prasowałąm to na raty 2x po 2h ... Plecy padły. Ja też jestem zdania że nie mury tworzą szpital i wybrałabym gorszy z milszym personelem. Chciałabym tylko by sale porodowe były pojedyncze i na całe szczęście u siebie taki mam.

Kupiłam już łóżeczko:) jaki materac polecacie?
 
reklama
A ja sie cieszylam ze mam w sali poporodowej babeczki chyba ze Ci chodzi o sale porodowa no to jasne ze pojedyncza
o porodową:) poporodową max 2:) w moim szpitalu są poporodowe 2, 4 a nawet 6 i tego już bym nie chciała, bo z reguły jak jedno dziecko zaczyna płakać to zaczyna reszta a dwójka jest dobra bo jak idziesz do łazienki to Ci druga mama zawsze zerknie :)
 
Do góry