reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Witam się dziś :)

Julka wszystkiego naj naj naj :*

Julita- współczuję glukozy :(, ale już jutro będzie lepiej...moja koleżanka dwa dni skołowana po tym chodziła.

Co do uprzejmości to tylko w Rossmannie w kolejce a tak to masakra :/
My dziś cały dzień w gościnie (co weekend jedziemy do rodziców lub do znajomych). Ja za to jestem dziwna i nie wiem, ale jeszcze wolę dzidzię w brzucholu :) bardzo się obawiam porodu :(, czy dam sobie radę, jak się będę czuła, jaka malutka będzie itp.
 
Dołączam się do życzeń dla Julki. Wszystkiego najlepszego na nowej, wspaniałej drodze życia. Życzę Tobie i Twojemu mężowi dużo miłości, cierpliwości, zrozumienia i samych kolorowych dni z synusiem u boku! :)
 
A ja dziś po usg mały ułożył sie nożkami do dołu i łożysko mam na przedniej ściance, mam nadzieje ze sie jeszcze młody ustawi prawidłowo przed "godziną zero" [emoji57]
Poza tym smaki mam dziś okropne, lody, owoce, zupa, kwaśne, słone, i dalej mam na cos smaka... Ale co by tu tym razem? [emoji848][emoji6]

Julka duuuzo szczęścia, miłości i zrozumienia [emoji5]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
A ja dziś po usg mały ułożył sie nożkami do dołu i łożysko mam na przedniej ściance, mam nadzieje ze sie jeszcze młody ustawi prawidłowo przed "godziną zero" [emoji57]
Poza tym smaki mam dziś okropne, lody, owoce, zupa, kwaśne, słone, i dalej mam na cos smaka... Ale co by tu tym razem? [emoji848][emoji6]

Julka duuuzo szczęścia, miłości i zrozumienia [emoji5]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
wędzone?:)
 
A ja dziś po usg mały ułożył sie nożkami do dołu i łożysko mam na przedniej ściance, mam nadzieje ze sie jeszcze młody ustawi prawidłowo przed "godziną zero" [emoji57]
Poza tym smaki mam dziś okropne, lody, owoce, zupa, kwaśne, słone, i dalej mam na cos smaka... Ale co by tu tym razem? [emoji848][emoji6]

Julka duuuzo szczęścia, miłości i zrozumienia [emoji5]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
ja po glukozie mam wstręd do wszystkiego
 
reklama
Julita ja glukozę miałam na początku tygodnia to teraz nadrabiam braki [emoji16][emoji28]

Iwona, nie chyba na wędzone mnie nie bierze, ale ziemniaczki, jajko szczypior i kefir do tego a juz najlepiej jakbym kwaśne mleko miała to czemu nie [emoji848][emoji57]
Muszę w poniedziałek wziasc mleko od znajomego i odstawię sobie na kwaśne! Mm! [emoji6]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry