reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Ale macie fajnie dziewczyny że możecie sobie szpital wybrać, ja jestem skazana na konkretny i to w moim mniemaniu i doświadczeniu najpaskudniejszy z możliwych.:-( :(
 
reklama
Ten spor o naturalny polega u mnie na tym ze chce rodzic naturalnie ale Mąż boi sie o moje zdrowie i wolałby żebym miała cesarkę. Mam wadę wzroku -5 i -4,75 pierwszy okulista wykluczył przeciwwskazania do naturalnego ale mam jeszcze wizytę na czerwiec żeby sprawdzić dno oka i siatkówkę przed terminem porodu no i wtedy maluszek juz bedzie sie ustawiał do pozycji porodowej wiec zobaczymy jak to bedzie. Bardzo chciałabym naturalnie bo szybciej do siebie dojdę i nie ma aż tylu nieprzyjemności co przy cesarce (tak myśle)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Cześć!

Pada i pada :/

Flammie - mój dużo w kuchni robi, ale rzeczywiście przy tym bałagani :D

Cieszę się, że u Maryńki dobrze. Oby tak dalej!

Dobrego dnia, mimo paskudnej pogody :)
 
LuckyJuly - oby ułożyło się po Twojej mysli :)

Z pokojami w szpitalu z Mikołajem miałam jedynkę - rewelacja, ale z Nikosiem dwójkę i też super, bo fajną babeczkę miałam, do dziś kontakt jako taki mamy. Także, chyba mi obojętne, byleby nie 6, bo to już za dużo, ale w szpitalu, w którym chcę rodzić chyba nie ma 6, nie wiem nawet czy 4 są. Muszę zapytać mamę.
 
Odnośnie szpitala to czeka mnie poród w szpitalu w Myślenicach, któraś z was ma moze jakas wiedzę na temat oddziału gin/pol w tym szpitalu?
Jedno co mnie troche martwi to nie ma tam możliwości umówienia sie z położną, trzeba załatwić sprawę przyjeżdżając do szpitala kiedy zacznie sie porod


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Sale porodowe sa oczywiście pojedyncze, jest tez sala do porodów rodzinnych ale chyba trzeba to "załatwić"
Po porodzie sale sa chyba 4 osobowe


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Witam się dziś jeszcze :)

Nie wiem czy Wy też tak macie, ale ja ostatnio jem jak smok. Niby nie wydaje mi się dużo, ale normalnie nigdy tyle nie dałabym rady zjeść.

Fajnie macie, że jest do wyboru u Was pojedyncza sala, ja za to musze podjechać do szpitala gdzie chcę rodzić i rozeznać się co i jak :) jakie sale, po ile osób i jak to wszystko wygląda. Słyszałam, że pojedyncze i dwójki są właśnie super, bo jak będzie gorąco a po 6 osób na sali + odwiedzający to słabo :(
 
reklama
Pierwsze pranie za mną jutro pójdzie kolejne

Czuję się fatalnie a wieczorem to już masakra mała jak kopie to wszystko mnie boli

Byliśmy dzisiaj w Ikei ledwo cały sklep przeszłam a byliśmy tylko że krzeslem do biurka zobaczyć więc tak w miarę szybko kupiłam tam pościel [emoji3]do łóżeczka

A u oglądałam dzisiaj wózki maz mówi że nowy mam kupić chyba zdecyduję się na quinny buzz
Mąż mówi że jak za używany chcą 1500 plus fotelik trzeba kupić to lepiej dołożyć i mieć nowy a pozniej spróbować sprzedać
 
Do góry