reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Ale mnie głowa boli noo :( migrena mnie złapała chyba :/

Małgorzata ja nawet nie żałuję że Aru nie dałam do przedszkola. Lepiej nam we troje siedzi w domu. Mąż dużo pomaga.

Agaa oby szybko przeszły kolki. Już bliżej niż dalej :)

Lilla możliwe że kofeina.
 
reklama
hej :)
Przepraszam,że się nie odzywam ale kompletnie nie mam kiedy :/ Całymi dniami nas nie ma w domu a jak jesteśmy to zawsze coś się robi. Jak będę w PL to spróbuję was doczytać bo jestem strasznie do tyłu :/

Dzisiaj wielka podróż, ciekawe jak Julka to zniesie, ja powoli zaczynam sie stresować, Na szczęście rodziców będę miała więc pomoc jest :)

Odezwę się już z Polski:) Miłego dnia kobietki i dzieciaczki :)
 
Lilla ja mialam taki problem z Laura jak napilam sie coli, nie chciala mi spac.

Ja chyba bede miala piecioro dzieci.. Zeby ominac ten okres:/ a potem to juz licze na menopauze:) o dziwo brzuch mnie slabiej boli niz przed ciaza.

Limonka milej podrozy!
Jej, jak ja bym chciala do Polski :(
 
Mama_bobasa lacze sie w bolu @. Tez mnie krecilo od 3 tygodni.. A tyle co tydzien tem lekarz mi powiedzial, ze nie wiadomo kiedy bede miala @. Z tym ze rylko brzuch odczuwam, a krwawienie minimalne.
Malgos ciesze sie, ze widzisz :). Milego dnia dziewczynki. Dzisiaj mamy gosci na grila. Zaoknem 17 st. I niepada.
 
Dziecko od rana prawie dwie godziny plakalo. tulenie, lulanie i nawet cycek nie pomógł, żeby zasnelo. Plakala. przy piersi tak dlugo az padla.

to tylko jeden dzien a ja juz siły nie mam jak ona tak ryczy.

moze chociaz pospi teraz trochę
 
jakis wirus u nas panuje :((((((((((((Ola rano wymioty,wiec zostawilam ja w domu,co chwile do wc chodzi ale normalnie sie załatwia,przed chwila pani dzwonila zeby po Wiktorka przyjechac bo sie xle czuje:no::baffled::-(jejku tylko nie to......

potem Was nadrobie...
 
dziewczyny byłam u pediatry i babeczka pytała czy zwróciliśmy uwagę na to, ze malutka ma duze źrenice i nie widać białka, np. jak bierze je do tyłu to faktycznie tak jest. Czy miałyście z czyms takim styczność??:confused::confused::confused::confused::confused:
 
reklama
Elifit łącze się w bólu glowy:(

Dziś w nocy pobudki jak w zegarku co 3h i jakoś zimno u mojej mamy.

Graza współczuje, u mnie też nie wesoło, bo guzek to podejrzana torbiel ze zwapnieniami i czymś w środku. Teraz muszę iść znów do gina po skierowanie na biopsje. Usg robił radiolog.
 
Do góry