reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Dzieki za &&&,skurcze się wyciszyly,leży pod kroplowka ,na szczęście może wstawać do toalety.zdolowana jest bo Antos ma jutro urodzinki ijej przy nim nie będzie.:(cale popołudnie był u nas i wieczorem płakał do mamy,biedactwo:(

Grazaa oby leki pomogły

Małgorzata cos często cie wirusy łapią,zdrowia

Jagodka wypoczywa:)

Mamobobasa co tam maz przeskrobal?mój tez mi dziala na nerwy:wściekła/y:
 
reklama
Witam na nocnej!
Karmienie nr 1:)

Agulam, ten typ tak ma! Ostatnio jakos nie mozemy sie dogadac, a i ja jakos nie potrzebuje z nim w dyskusje wchodzic. Kolegow ma od rozmow, do domu przychodzi wylezec sie w ciszy:// Pfff!

Wrrrrr!!! Ale jestem zla! Dostalam okres!! Nosz kurde! Czemu to akurat ja?? Brzuch mnie napierniczal ostatnio, no i stalo sie! Myslalam, ze troche dluzej bede miala z tym cholerstwem spokoj:////

Lilla, dla mnie aplikacja jest bardzo wygodna:) latwiej wejsc na forum, mam nadzieje, ze Tobie tez przypasuje:)
 
Ostatnia edycja:
Mamo bobasa- Wspolczuje @. Ja strasznie boje sie swojego bo zawsze mialam b silne, trwal tydzien, mialam mdlosci i przez 3 pierwsze dni mega bol i fontanna krwi:( Niestety za okolo 5 dni konczy mi sie blister z tabl antykoncepcyjnymi.. Wiec bede miala i ja @:/ Oby mocno Cie nie bolalo.. Sobie tez tego zycze.

Ide dalej spac. Dobranoc!
 
Catsun na tabletkach zazwyczaj są lżejsze okresy niż normalnie, więc trzymam kciuki..
jak ja nie chcę okresu.............

Agulam a ile lat ma Antos? mały? pewnie nie rozumie że mama musi być w szpitalu...

Pisałyście o prasowaniu..chyba wyjdę na strasznego lenia - ja nic nie prasuję... maż sobie rpasuje pojedyncze koszule do pracy, a ja tylko to co musze aby jakoś wyglądalo, kilka dni temu wyprasowałam jedne spodnie lniane - no bez prasowania nie dało się założyć.. a tak nic a nic. składam i juz.

słodycze - ja musze odstawić bo przytyłam!!!!!! 2 kila. masakra!!! a to przez nutelę, zjadałam słoik w dwa dni co ma 2000kcal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czas odstawić. ale jadłam go jako pocieszenie na smutki. teraz jest lepiej więc może dam radę, i znajde sobie coś mniejszego do pocieszania...

jeszcze chciałam zapytać mamy z dwójką lub więcej dzieci o wasze doświadczenia.
jak wam idzie?
pamiętam na początku było trochę narzekania, że dwulatki zazdrosne, że młodzież na cycu ciągle, że brak czasu.. a teraz po 2-3 miesiącach???? jak organizacja i codzienność?
pytam bo też myślę o drugim. głównie chce mieć drugie dlatego, aby mały miał rodzeństwo. ja mam dwie siostry i nie wyobrażam sobie ich nie mieć. chciałabym małą różnice wieku, ale obawiam się jak sobie poradzę z dwójka maluszków.:confused:
 
Ostatnia edycja:
Hej hej

Mamo_bobasa współczuję @ :/

Lilla do przeglądarki już nie wrócisz ;)

Kum u nas radzimy sobie z Aru. On by Zuzi nieba uchylił. Czasem aż za bardzo dlatego wciąż go trzeba pilnować. Nadal jednak jest zazdrosny choć rozumie że muszę ją nakarmić. Tata dużo z nim czasu spędza więc się nie nudzi i nie dokucza.
Jeśli chodzi o organizacje to mąż wieczorem przejmuje starszaka a ja małą. Jeśli Zuza pozwoli to ja usypiam syna i bajkę na dobranoc opowiadam. Na razie pozwala :)
 
Witam
Coś ostatnio nie mam czasu na pisanie. Kolki dominują(mam nadzieję, ze to kolki, a nie coś innego). Dzisiaij idziemy do pediatry więc popytaam.
Miłego dnia
p.s. ale mamy piękną jesień:-):-):-):-)
 
Dzień Dobry. pewnie będzie ciezki. dziecko jak juz pisalam na nocnej podczas jedzenia macha kończynami, gdy chce odłożyć na przewijak i sprawdzić co tu śmierdzi to jest ryk okropny. Wczoraj dlugo niw spala w dzień, potem zasnela na parę godzin i wieczorem tj kolo 22 znowu nie mogła spać. Myślę że winna jest moja dieta. Mianowicie napilam się coli i nie pomyślałam o kofeinie. mam nadzieję ze w ciagu dnia się uspokoi.
 
reklama
Witam
Melduje ze prawie widzę! Tzn oko mnie nie boli ale mgielke na nim mam, jadę dziś na kontrole i mialam jechać samochodem, ale bezpieczniej będzie, jak skorzystam z autobusu...

Ola w przedszkolu, Zuzia bawi się na moich kolanach, zaraz pójdzie spać, to prasowanie wyjme, potem sie spakować, dopóki Oli nie ma, bo dziś do moich rodziców jedziemy.

Ja nie narzekam na dwójkę dzieci, co prawda jedno pół dnia w przedszkolu, ale jak zostaje w domu, to nawet lepiej nam sie siedzi. Jak wraca z przedszkola a Zuzia ma zły dzień, to widać, ze jej przykro, ale jakoś dajemy radę. Co prawda miała już czas, ze to co mama mówi, to sie nie liczy i sie robi mamie na złość, albo sie uderza mamę, ale nie wiem, czy to nie testowanie nowych zachowań z przedszkola, ze i tak by było...
 
Do góry