reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

hej kochane..dzisiaj jestem styrana.. rano wyskoczyłam na ćwiczenia i nie czuję/ a raczej czuję każdą najmniejsza część ciała.. tak adnie brzmiąc ćwiczenia: body shape, a kryje się pod tym niemal wszystko..od ćwiczeń na ręce, piersi, ngi, brzuch, pośladki..no masakra! do tego jak pojechałam to byłam tylko ja i instruktorka!:szok:zatem skupiła się na mnie i nie ma zmiłuj...aj..

do tego wzięłam się za ostateczne porządki, posprzątałam szafki w kuchni, wszystko ogarnęłam i mam święta:-D
przyjechała siostra i mam znowu dom pełen rodziny.. ech

pia, Tymek miał chrypę kilka dni i psikałam tantum verde - nie wiem czy pomogło, ale minęło wreszcie.. tez nie mogłam tego słyszeć..

dobrej nocy kochane!
 
reklama
pia ja tak jak konwalianka - tantum verde, syropek musisz sie upewnic, ze mozna go podawac na noc i ze nie jest wyksztusny (jezeli jest to mala nie bedzie mogla spac bo bedzie odkaslywac) zdrowka dla malutkiej
iwonus a jaki teraz kolorek wyszedl
 
hej my od 5 na nogacch. dzisiaj mezowi nic nie mowilam, ale z kreglosupem chyba jest coraz gorzej, bo mam problemy z chodzeniem. straszny bol. moze mascia sie wysmaruje i mnie wygrzeje.
Pia tantum verde. i nawilzanie pokoju, by najmniej mnie tak mowiono. moze dla swietego spokoju przejdz sie do lekarza.
konwalianka hohoho chyba wydusila cie jak cytrynke trenerka. ja z siusianiem u Tymcia.
iwonus no walsnie jak kolorek

pewnie u was sprzatanie pelna para. ja leniu****e. i tak lecimy do tesciow. buziam
 
:*
Dziękuje Wam bardzo. Lecimy po Tantum Verde. Pokój nawilzamy właśnie. Noc taka sobie, lepsza niż ostatnia ale nameczyla sie moja Misia niestety. I spala do 9:30 jak nigdy.

Jeszcze raz Wam dziękuje :*
 
Hej!


Nadrobiłam Was, ale już z tego niewiele pamiętam :zawstydzona/y:
U nas nocki średnie, Kinga dziś biedzi i gryzie wszystko co jej w rękę podleci...nawet dziś ugryzła mnie w nos:szok: Mąż w domu działa na na górze z remontem :)

Marzenko, zdróweczka dla Klaudusi :* Jak dzisiaj jest?

Wiśnia, super wieśći, że z Fasolką wsio ok :)

PiaLove, dla takich dzieci na chrypkę to tylko (tak jak dziewczyny piszą) tantum verde. Pisknij małej 1 raz 2-3 razy dziennie.

daga, mnie tak samo mówili jak Tobie: "jak już będzie chodzić to wtedy dopiero się zacznie latanie za nią, jeszcze będziesz chciała, żeby znów była maleńka". A ja tak naprawdę odkąd Kinga chodzi to "odżyłam", bo mogę wreszcie cos zrobić, oczywiście szału nie ma, ale zawsze coś zrobię. Bo jak mała jescze nie chodziła to tylko na rączki chciała, no może poza etapem kiedy zaczęła raczkować.

Miłego weekendu życzę Wam :*
 
Witajcie;-)
Bartek spi wiec mam chwile, wczoraj wysprzatalam pokoj i lazienke, dzis kuchnie. Ciekawe jak dlugo bedzie poukladane w szafkach bo Ł zykle czegos szuka i rozawala. Dzis Bartek spal cala noc od 20.30 do 6.40:-Dale sie ciesze bo dzis byla moja kolej na wstawanie:-D:-Dzaraz biore sie za gotowanie Ł chce zurek a dla Bartke robie krupnik.
Pia, nie pomoge bo Bartek nie chorowal ale wiem ze znajoma stosowala tantum verde.
Monia, ja nie odzywal bo Bartek wchodzi doslownie wszedzie czasam az cos mnie trafia nawet do lazienki chodzi ze mna bo nie moge go na chwile zostawic:sorry:
 
Hej:-)
Silvia może przesunoł ci się paciorek w kręgosłupie, skoro Cię tak boli???? jak nie przejdzie po maści idź do lekarza
Nil jak wyszła rybka? warto było się trudzić?
Monia Adi też miał taki okres że wszystko gryzł, kiedyś nawet schyliłam się pod łóżko a on mnie ugryzł w doopkę heh:-D
Marzenka zdrówka dla Klaudusi
Konwalianka, Milczka gratuluje wytrwałości w ćwiczonkach...
PiaLove ja też sprawdziłam Tamtum Verde i pomogło, aby u was też tak było:tak:
Wisienka super że z dzidzą wszystko OK, tylko biedulko namęczysz się z tymi omdleniami:no: ehh a co byś teraz chciała mieć chłopca czy dziewczynkę???

Hym.. a odnośnie moich włosów coraz bardziej przypominają blond, są coraz mniej rude:-), jeszcze ze dwa razy pojadę rozjaśniaczem i dopiero farba taki kolorek jaki chcę ale zobaczymy...najbliższe farbowanie to niedziela za tydzień..
Wczoraj jak mi włosy wyschły były sztywne jak drudy, nałożyłam tone odżywki i są o niebo lepsze, mięciutkie
Może macie jakieś pomysły aby bardziej je zregenerować???
Życzę miłej soboty:-)
 
Ostatnia edycja:
hej popoludniowo. wyspalismy sie z malym od 10-13. teraz szalejemy. obiadek zjedzony.
iwonus, no wlasnie nie chce isc do lekarza, bo jak mi cos wyszuka to maz bedzie musial brac wolne. w czwartek lecimy do tesciow i troche odpoczne. moze przejdzie. probowalas odzywki z herbal. a jest jeszcze jedna odzywko, bardzo dobra, tylko nie pamietam nazwy, troche droga ale jest swietna na farbowane wlosy. jak bede w sklepie to lokkne nazwe i podam
Monia ja tez odzylam odkad maly chodzi, fakt faktem trzeba kontrolowac, no ale ten czas sie znajdzie aby sie ubrac czy umyc zeby.
Wisienko :*
daga:*
Anula Bartkowi dosc czesto zdaza sie przesypiac nocki, moze w kncu sie ustabilizuje.

ups, cos mowilam o tym ze trzeba pilnowac. wlasnie znowu dorwal styropian. :wściekła/y:
 
reklama
Silvia no właśnie to odpocznij sobie trzymam @@ oby przeszło;-) ale masz fajnie wyjazd na całe świeta- eh zazdroszczę
Odżywki z herbal nie próbowałam ale mam maskę do włosów z salonu fryzjerskiego, którą trzyma się na włosach od 5-10 a później zmywa,jak dla mnie jest ok bo włosy są jakby bardziej miękkie i lepiej się układają
 
Ostatnia edycja:
Do góry