reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witajcie,
jeszcze raz dziękuję Wam za pomoc przy chrypce! Kupiliśmy Tantum Verde i dzisiaj dziecko już jest inne, troszkę tylko odkaszluje, już mija. A ja jestem na siebie zła że w piątek jej nie zabrałam do lekarza :wściekła/y: ale jutro idziemy aby pani dr. żeby zobaczyła czy jest wszystko ok.

Życzę Wam milusiej niedzieli :* troszkę więcej o nas tutaj na blogu.

Aaa i widzę, że u niektórych z Was już stoi choinka :) ja ubieram 23.12 wieczorem jak mała będzie spała bo boję się, że ubieranie choinki z malutką będzie o wiele trudniejsze a tak to rano sie obudzi i będzie coś nowego, lubię tą tradycje kiedy 24.12 ubiera się choinkę, gotuje, sprząta a potem siada do stołu. Nie mogę się doczekać :)

Kiss :*
 
reklama
Sylwia podobaja mi sie te klocki tylko ze mamy ograniczony budzet bo musimy kupic fotelik do tej pory nigdzie nie jezdzilismy i z racji ze nie mamy auta nie kupowalismy a na swieta musimy kupic:sorry:tez mam chwile poki Bartek zasnal;-)
Miczka wiem co czujesz mam tak prawie co noc, oszalec mozna:no:najgorzej bylo na poczatku teraz w miare przywyklam do niespania w nocy. Co do zachowania Szymka wg mnie to kolejny etap Bartek tak mial ale zaczyna mu prechodzic;-)
 
Hej
Nie bende ryzykowac z allegro ,poszukam cos w sklepie moze znajde ta piramidke nie drogo lub cos innego...
miczka wspolczuje nocki ,kurcze moze jakis skok no niemam pojecia co moze byc przyczyna takiego zachowania :( a co do prezentow ,maz tez nic niechce wlasnie z powodow finansowych ja chcialam jakis krem ,ale tez zrezygnowałam ,bo przekalkulowalam to wszystko ,jak znajde prace to sobie troszke odbije te zaciskanie pasa ,u kazdego teraz ciezko ,kryzys niestety odbija sie na nas na szarych obywatelach ,a ci wszyscy na tych wysokich stanowiskach w rzadzie jakos nie wierze aby zaciskali pasa :-:)baffled:zreszta szkoda gadac ,wazne abysmy byli zdrowi a reszta sie ulozy :)
anulaheh te nieprzespane nocki napewno sa okropne :( dobrze ze Ł wstaje tez do Niego,byl ostanio temat tu czy mezowie pomagaja przy opiece nad dzieckiem ,powiem szczerze ze moj niewiele :( ale niechce do niego nic mowic bo on pracuje ciezko na budowie i nie raz to dobitnie mowił ,wiec odpuscilam ...szczerze mowiac bardzo chce isc do pracy ,miec swoje wlasne pieniadze ,z ktorych nie bende musiala sie tlumaczyc na co wydalam i ile ..echh szara codziennosc ...jakos ostanio nam niezbyt sie uklada
pialovefajnie ze chrypa Blance mija :)
Dziewczyna czy ktoras ma moze dietke maqnio? bo jakasowalam wiadomosci na mailu rozpiske z dietki od Moni tez skasowalam i niechce jej zawracac znowu glowy ,moze ktoras by mogla mi przeslac ?::sorry:
Nadia dopiero niedawno zasnela ,dobranoc kochane :*
 
Młody śpi od 20, chociaż nie powiem żeby wyglądał na jakiegoś mega zmęczonego. W dzień spał godzinkę :eek: Mam nadzieję, że ta nocka będzie lepsza ale w razie czego idę zaraz spać :-)


Anula ja to od dawna Cię podziwiam za te nocki ale od dzisiaj jesteś dla mnie bohaterką i własnoręcznie zrobię Ci chyba medal za tę wytrwałość. Nie wyobrażam sobie, że tak miało być codziennie :eek:

Pia dobrze, że Bianka lepiej się już czuje. Zdrówka!

Tesia napisz mi swojego maila to wyślę Ci tą dietę. Co do pomocy mężowej to ja nie mogę narzekać. Chociaż czasem mam wrażenie, że mojemu mężowi mylą się pojęcia: "zajmowanie się dzieckiem" i "pilnowanie dziecka". Nie zawsze jakoś potrafi zając czymś Szymka, odwrócić jego uwagę czy wymyślić coś do zabawy. Częściej patrzy z boku co ten robi i pilnuje żeby czegoś nie zbroił. No nie wiem, może faceci tak mają bo od kilku mam też o tym słyszałam. Chociaż czasem jak zaczną wariować we dwójkę to aż miło popatrzeć ;) No i właściwie mąż robi przy nim wszystko od małego, jedyne co go ominęło to cycanie :-D Chociaż tu też starał się jak mógł - podkładał mi poduszki, podawał do karmienia, brał do odbicia czy budził jak Szymek zasypiał przy cycu hehe :-D
 
Ostatnia edycja:
Nie spimy:sorry:
Tesia, Ł od poczatku zmienial pampersa, gdy Bartek byl malutki wychodzil na spacer bo wtedy mu spal i mogl spokojnie sluchac mp3:-ppozniej zaczely sie schody nakarmic nie umial, wyjsc nie chcial bo dziecko na spcerach nie spalo, w nocy wstac nie chcial ale ile mozna:sorry:pewnego dnia poinformowalam go ze ma sie dzieckiem wiecej zajmowac i o dziwo nakarmic umie ale nie zupami, wyjsc na miasto moge bez problemu no i wstajemy na zmiane bo wykonczyc sie idzie samemu. Co do kasy wiem jak to jest, szukam pracy ale kiepsko idzie, moze po nowym roku sie uda;-)
Miczka, uwierz ja tez nie mam pojecia jak daje rade:-DŁ podobnie jak Twoj maz czesto czyta gazete i zerka:sorry:dzis poprosilam go zeby zajal sie Bartkiem bo szlam sie wczesniej wykapac, i co zrobil?z racji ze Bartek uwielbia wyglupy wzial go na kolana i sie smial na glos a maly az pokladal sie ze smiechu:-Dtylko byl problem bo skonczyc mu nie pozwalal:-D:-D:-Dgdy przestal maly wpadal w szal az bil Ł w twarz a ten sie poddawal i nadal smial sie na sile:sorry:nie ma jak odpowiednia opieka nad dzieckiem;-)
 
Hej kochane !!!
Moja perełka wczoraj jak na nia dosyc pozno zasneła ,bo przed 21 ale w takiej pozycji ze niemoglam ze smiechu:-Du nas dalej sypie i wieje ,od 3 dni tak ,wiec na swieta pewnie bendzie biało,tylko zeby nie nasypało az tyle ,bo chce do mamy na wioske pojechac :tak:miłego dzionku
 
dagawitaj ,:-) nie to nie fisher price ten garnuszek tylko z nazwy i z wygladu podobny,i jednak zrezygnowalam z niego ,bo widze ze maluchy nie bardzo sie nim intersuja ,takze pewnie z Nadia podobnie by bylo ,poszukam cos innego w sklepach :)
 
Witajcie,
Jednak noc nie byla tragiczna Bartek zasnal po pol godz:-Dwlasnie spi a ja pije kawe bo dopiero mam chwile. Wstal po 6 a po 7 mialam juz zrobione zakupy:-Dteraz odpoczne a pozniej biore sie za robienie plackow ziemniaczanych.
Daga, Bartek tez nie chce spac gdy mamy gosc, nie sposob go polozyc potrafi szalec do wieczora:tak:
Tesia znajdziesz cos w sklepach ale powiem Ci u nas ciezko trafic na cos fajnego i taniego:sorry:jakis czas temu byly telefony dla dzieci w biedronce, teraz widzialam dla dziewczynek lalki do wyboru z lozeczkiem i chyba chodzikiem ale jak sie nie myle kosztuje jakies 70 zl, moze sprobuj ta piramidke Bartek uwielbia, Aleskik tez wiec sa szanse ze Nadia sie zainteresuje;-)
 
reklama
Do góry